PS 3

O tym w co gracie, gry komputerowe i konsolowe.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

PS 3

Post autor: Niekwestionowany »

W co gracie ? Co polecacie ? ;) Ja na razie gram w The Last Of Us ;) Czasami sobie po pykam w UFC 2013 do tego God Of War 4 i Uncharted 3 ;) Wolę zdecydowanie przygodówki z domieszką akcji ;) Zbierać i kolekcjonować różne duperele ;) DarkSiders 1 i 2 zdecydowanie wykwintne gry ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: PS 3

Post autor: KMD »

Ja właśnie kończę God Of War 4. I planuję sobie coś kupić nowego. Teraz gry na PS3 potaniały więc można trochę perełek wyłapać. A gram w wszytko co jest grywalne [bongo] Planowałem zakup jakiejś nowszej konsoli ale na razie odpuszczam, mało gier jest na nie i drogie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Lux
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:07

Re: PS 3

Post autor: Lux »

Ja zdecydowanie wolę gry strategiczne na PC. na PS3 nie ma dobrych strategi RTS. Uwielbiam serię Total WAR.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: PS 3

Post autor: Niekwestionowany »

W strategie to ja grałem jak miałem 12 lat :P Potem mi się to znudziło hehe I tak nie gram za często bo ciągle praca i obowiązki ale w wolnych chwilach lubię coś ogarnąć ;) [blant]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: PS 3

Post autor: KMD »

Strategie są ok. i większość ludzi dlatego w nie nie gra bo nie potrafi.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: PS 3

Post autor: Niekwestionowany »

Ja grałem tylko w dwie ;) StarCraft i WarCraft :P Nie no jeszcze w Herosy grałem :D I nie to że nie umiem w to grać tylko po prostu nudzi mnie taka gra ;) To wolę w Final Fantasy sobie po pykać ;) Ale każdy ma swoje klimaty ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: PS 3

Post autor: KMD »

W takie gry trzeba lubić i umieć grać te co podałeś to proste rtsy. Takie Anno to dopiero gra strategiczna z bardzo rozbudowaną ekonomię gdzie trzeba na prawdę pomyśleć żeby cywilizacja się dobrze rozwijała.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: PS 3

Post autor: Niekwestionowany »

Nie jestem fanatykiem tego typu gier ... Ostatnio w jaką strategie grałem to SPORE :D hahha Niby na początku wszystko banalne ale potem ciężko już wszystko leci ;) Ja tam wolę po chodzić , po zbierać , po szukać itd ;) Po za tym akcja musi być non stop ! [blant] Strategie mnie niestety nudziły ...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: PS 3

Post autor: KMD »

No ja czasami po prostu lubię iść przed siebie i zabijać wszytko co się da, bez zbędnego szukania i zgadywania [jedi]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: PS 3

Post autor: Niekwestionowany »

Ja czekam na Watch Dod's ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: PS 3

Post autor: KMD »

Na PCta chyba jest już od dawna.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: PS 3

Post autor: Niekwestionowany »

Niema :P Szukałem hehe Jeszcze tylko 25 dni i bd na PC i PS3 ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: PS 3

Post autor: Nico »

Z gier które ostatnio widziałem to Dark Souls II polecam. Podobno wymagająca i niebanalna [usmiech] No i wyszedł jeszcze Titanfall ale nie widzę aby na PS była.

KMD ostatnio widziałem dobre recenzje Age of Wonders III i zastanawiam się czyby nie spróbować. [usmiech]
ODPOWIEDZ