Green o matic und Polar light#2

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Green o matic und Polar light#2

Post autor: HASZYSZ »

Witam niedługo zaczynam swój pierwszy indoor , nie będzie to moja pierwsza uprawa i nie pierwsza stycznosc z hodowaniem pod lampami , zwyczajnie na out trzymalem roslinki przez miesiac w boxie zeby podrosly . Ale uprawa indoor rozni się od out co powinienem dodac do ziemi? na wiosne mialem w boxie ok 33-35c po paru godzinach naswietlania mam 2 nieslyszalne wiatraki i planuje dolozyc jeszcze dwa i zmienic zasilacze na takie o wyzszym napieciu i myslicie temp powinna byc ok ?
moje rosliny rosly dosc dobrze jednak widziałem na nich lekkie oznaki nie doborow ale na in przez miesiac byly podlewane tylko woda i mialy czystą ziemie ogrodniczą (czerwona łodyga na out w ziemi z dodatkami zanikła) dlatego chciałbym wiedzieć jakich nawozów uzywać (w sensie jak przygotowac ziemie bo na weg bd uzywał biohumus extra + asahi sl a na flo planton k ) a do zmiemi co dac dolomit ? azofoska konieczna ? cala poszla mi na out . czytałem że cykl 20/4 jest najlepszy dla polar light , wgl nie mam zadnego dosiwadczenia z automatami przez problemy z temperatura i ogolna oszczednosc moge nastawic na 18/6 ? mam też niezbyt duży box , chce żeby rośliny nie rosły zbyt wysokie bd je duzo trenował . co polecacie z ogrodniczego albo ogolnie co moge dostać na miejscu co by wspierało Planton ? jakis stymulator kwitnienia
bo na out planton nie zadowolił mnie
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Green o matic und Polar light#2

Post autor: Arizona »

Ziemia musisz znaleść dobrą w ogrodniczym pulchną ph w granicach 5,5 - 6,5.
Naświetlanie dobre przy automatach jest 20/4 ale 18/6 też będzie ok.
Co do nawozów to osobiście zawsze używałem canny z tymi z ogrodniczych nie miałem styczności.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Green o matic und Polar light#2

Post autor: HASZYSZ »

i chyba na flo zamówie jakies nawozy canna bo planton z ogrodniczego mnie nie satysfakcjonuje , albo dodam do plantonu jakis booster . ale biohumus na weg jak najbardziej ok jest :)
ODPOWIEDZ