problem z pomidorkiem

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
polo1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:12

problem z pomidorkiem

Post autor: polo1234 »

Witam wszystkich :) Zaczynam przygode z pomidorami . Mianowicie dostałem ziarenko jakos przed zimą od kumpla wsadziłem je i tak sobie powoli rosło na parapecie . Gdy zaczeło kwitnąc okazało sie ze to panienka [usmiech] Zmontowałem box ale nie moge trzymac go w domu gdyż mam juz zawias :) problem jest taki ze nie wiem czy to auto czy reg ale mysle ze to reg bo juz z 3 m rosnie a jest mala .

W tym roku ruszam z outem i pytanie jest takie : czy trzymac ją dalej przy oknie az wystartuje z outem ?? [szczerzy]
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: świder »

polo1234 pisze:Witam wszystkich :) Zaczynam przygode z pomidorami . Mianowicie dostałem ziarenko jakos przed zimą od kumpla wsadziłem je i tak sobie powoli rosło na parapecie . Gdy zaczeło kwitnąc okazało sie ze to panienka [usmiech] Zmontowałem box ale nie moge trzymac go w domu gdyż mam juz zawias :) problem jest taki ze nie wiem czy to auto czy reg ale mysle ze to reg bo juz z 3 m rosnie a jest mala .

W tym roku ruszam z outem i pytanie jest takie : czy trzymac ją dalej przy oknie az wystartuje z outem ?? [szczerzy]
jak masz trzymać przy oknie,to lepiej do outa wstaw do boxa,i tak przypał i tak
polo1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:12

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: polo1234 »

własnie jak jest w boxie to widać że zaczyna rosnąc . Wrzuciłbym ją do boxa tylko wiatraczki są głosne a box mam w szafie i jak ktos jest w pokoju to słychac [usmiech] mam pow ze komputer mam nastepny i trzymam go w szafie [szydzi]
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: świder »

Też mam głośny wiatrak,jak przypał to wyłączam i otwieram boxa,a na oknie to roślinka sie mocno wyciągnie
polo1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:12

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: polo1234 »

Masz rację , bede trzymał w boxie az nie rusze z outem . Pozostaje jeszcze pytanie czy to af czy reg ?
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: świder »

Mówisz,że ma 3miechy,i zaczeła kwitnąć?Moim zdaniem regular
polo1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:12

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: polo1234 »

a jak wyjade z nia na out to mniej wiecej ile bedzie kwitnąc ?? Widac juz większosc topków jest ich ok 10 . Zaczeła kwitnąc ok miesiaca temu [usmiech]
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: ziolo1234 »

Jeżeli to zwykła odmiana to będzie kwitła jeszcze z 2miesiące , może również dostać stresu , ponieważ cały czas była pod sztucznym światłem , a teraz naturalne . no próbuj powodzenia
polo1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:12

Re: problem z pomidorkiem

Post autor: polo1234 »

Stresu raczej nie dostanie bo od wykiełkowania stała przy oknie .
ODPOWIEDZ