ak passion

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
dix00n
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 29 mar 2013, 15:21

ak passion

Post autor: dix00n »

mam odmiany ak passion automat i blueberry regural maja po 24 dni kiedy mozna przycinac i co ile mozna przycinac ?

ile mozna zebrac z krzaka z tych odmian ?
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: ak passion

Post autor: ziolo1234 »

Co ty chcesz ciąć ? jak liście to nic z nimi nie rób.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: ak passion

Post autor: LaBandita »

Ile można z nich zebrać i inne podstawowe informacje o tych odmianach możesz przeczytać na stronie sklepu z nasionami thc-thc.com
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: ak passion

Post autor: HASZYSZ »

odradzam ci przycinanie automatów , wydłuża to czas kwitnienia , po za tym nie ma bardzo czasu na przeprowadzenie go , no jak bys sie uparł to mogłbyś już przyciąć , ale do automatów lepsze jest naginanie , naginać możesz już jest to trening nisko stresowy , a blackberry to jak wolisz najlepiej poczekaj z tydzień i możesz ciąć pozdrawiam .
LaBandita pisze:Ile można z nich zebrać i inne podstawowe informacje o tych odmianach możesz przeczytać na stronie sklepu z nasionami thc-thc.com
Dane producenta nie rzadko nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości , najczęsciej jest to max z krzaka , niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie bo żadnej z tej odmian jeszcze u siebie nie miałem szczególnie mnie ciekawi ak passion a mało informacji , fajnie gdybyś się odezwał ile ci z tego wyjdzie i jakis smoke reporcik może napisał , pozdrawiam .
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: ak passion

Post autor: LaBandita »

XxoHASZYSZoxX zgadzam się z Tobą oczywiście, chodziło mi o poglądowe informacje, mniej- więcej ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: ak passion

Post autor: KMD »

thc-thc ma dość wiarygodne informacje, ilości które faktycznie można uzyskać. Na ich stronie są podane w opisach mniejsze ilości plonu niż na stronach producenta który faktycznie podaje często zawyżone zbiory.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: ak passion

Post autor: Arizona »

Moim zdaniem i z doświadczenia wiem że warto stosować FIM dla automatów. Pierwszy raz jak mają 3 partie dużych liści.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: ak passion

Post autor: HASZYSZ »

KMD pisze:thc-thc ma dość wiarygodne informacje, ilości które faktycznie można uzyskać. Na ich stronie są podane w opisach mniejsze ilości plonu niż na stronach producenta który faktycznie podaje często zawyżone zbiory.
W takim razie jestem beznadziejnym growerem ;P

ARIZONA No oczywiście , ze plony bd wieksze o to pewnie ci chodziło napisałem o co mi chodzi Fim wydłuża czas kwitnienia nawet lst wydłuża ale mniej, a skoro ma kombinacje auto + sezonowka to pewnie chce jak najszybciej pozdrawiam .
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: ak passion

Post autor: świder »

Arizona,fim dla automatów? Co to za szkoła?Tylko zmniejszasz plon,nie ma sensu robić fim na auto!
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: ak passion

Post autor: HASZYSZ »

świder pisze:Arizona,fim dla automatów? Co to za szkoła?Tylko zmniejszasz plon,nie ma sensu robić fim na auto!
To zależy kiedy bedzie przeprowadzone , trudno wyczuć odpowiedni momet , ogólnie Fim i auto to zle połączenie
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: ak passion

Post autor: świder »

Raczej tak,na reg.robie zawsze,zajebiście zwiększa plon.Na auto nawet nie chce sprawdzać,tylko lst
Awatar użytkownika
palto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 07 lis 2010, 9:37

Re: ak passion

Post autor: palto »

Jeden FIMek albo dwa nie zaszkodzi zrobić [uprawia]
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: ak passion

Post autor: świder »

Na auto moze bardzo zaszkodzić [nea]
Awatar użytkownika
palto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 07 lis 2010, 9:37

Re: ak passion

Post autor: palto »

Nie zaszkodzi wręcz pomorze będzie więcej zioła.
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: ak passion

Post autor: anonimowy alkoholik »

Przycięcie głównego topa tego stożka wzrostu u autoflo powoduje rozkrzaczanie, zauważyłem u kilku odmian
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: ak passion

Post autor: HASZYSZ »

jak przytniecie gdy kwitnie , albo pokaże płeć albo np. jest bardzo bliska tego , wtedy tylko osłabicie plon , a przy automacie trzeba sie spieszyc
ODPOWIEDZ