Krzaczek

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
kotecek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2013, 12:19

Krzaczek

Post autor: kotecek »

Siema . Może pomożecie ? To moja mała roślinka [ganja]

Kod: Zaznacz cały

http://imageshack.us/photo/my-images/811/0oci.jpg/
/admin - wstaw zdjęcie na bezpieczny upload.kanabis.info/
Jak myślicie będzie coś z tego ? [lolek] Wyrosło nam w sumie przez przypadek a szkoda wyrzucić takie fajne maleństwo [blant] Widać tu może jaka płeć ? [wodna]


kotecek :*
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Krzaczek

Post autor: LaBandita »

Przede wszystkim nie używaj imageshacka jako uploadera zdjęć. To nie jest bezpieczny serwer. Bezpieczny serwer to http://www.upload.kanabis.info/index.php
Po drugie na tą chwilę nie stwierdzisz czy to męska roślinka czy żeńska. Ma za małą doniczkę. I co to znaczy "wyrosła nam przez przypadek"? Wiecie jaka to odmiana? Czy to automatic? Cokolwiek?
kotecek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2013, 12:19

Re: Krzaczek

Post autor: kotecek »

Wsadziłam ją ale nie myślałam że cokolwiek tam wyrosnie . Nasiona dostałam od kolegi który również sadził i mu wyrosło [blant] . Nie wiem jaka odmiana ale postaram sie dowiedziec nie interesowalo mnie to poki co. Przesadze roślinke do większej doniczki [wodna] .
zlyandzej1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2013, 10:43

Re: Krzaczek

Post autor: zlyandzej1 »

poczekaj z 2-3 tyg będzie wiadomo cos wiecej o płeci , mozwile ze ci dal samosieje ze sztuki , jak to jest ze sztuki to masz męska prawdopodobnie , wrzuc ja do boxa zbuduj najlepiej na wymiary 120cm/60cm i donica powyzej 20 l najlepiej , pozdrawiam
Reprezentuje zielony klimat :) wystarczy mały buch : )
kotecek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2013, 12:19

Re: Krzaczek

Post autor: kotecek »

Mam mały problem . Przesadziłam moją roślinkę do większej doniczki ale chyba sie nie przyjela . Zaczynają mi schnąć liście z dołu i przestaje powoli rosnąć . Co mam zrobić ? [uprawia]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Krzaczek

Post autor: osiol »

Możliwe że ją przelales albo zwalona ziemia zbadaj ph ziemi
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Krzaczek

Post autor: Nico »

Wstaw jakieś zdjęcie - tylko tym razem na bezpiecznym serwerze - to będzie można coś więcej powiedzieć.
ODPOWIEDZ