15 x Kera LA WIDOW FEM

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Witam tydzien temu zalozylem moja mala plantacje 15x Kera LA Widow. Jest to moja pierwsza plantacja tak wiec jesli zauwazycie cos nie tak to prosze o sugestie (rady). Za chwile dodam zdjecia.
Prosze o sugestie tylko doswiadczonych rolnikow
temp 30 stopni
oswietlenie 2x hps 600v
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Punky »

600W chyba. Nasiona fem? jaki producent? Podaj wymiary BOXa. Jakich nawozów używasz?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: osiol »

O szyykuje sie cos grubego bede lookal :-P
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Tak wiec o to zdjecie. Malenstwo 7 dniowe. Swiatlo 18 na 4.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wyglada to dobrze? Jak wspomnialem to moja pierwsza plantacja .
Nasiona Kera La Widow Fem [trawka]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Punky pisze:600W chyba. Nasiona fem? jaki producent? Podaj wymiary BOXa. Jakich nawozów używasz?

Tak mam dwie lampy hps 600W. Nasiona fem. Producent Kema. Box 5 m szeroki, 3 metry dlugi, 2m wysoki. Na nawozenie troszeczke za wczesnie, z tego co wiem po 3 tygodniu najpierw. Na wszelki wypadek ziemia wymieszana zostala z odchodami konskimi ponoc najlepsza sprawa [sadzi] .
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Gratulacje takiego boksa [usmiech] Tylko pozazdrościć warunków [usmiech] To trzymamy kciuki i z fartem [usmiech]

Ni wiem czy na zdjęciach dobrze widać... ale lampy chyba na razie możesz trochę opuścić aby Ci się nie wyciągały [usmiech]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

osiol pisze:O szyykuje sie cos grubego bede lookal :-P

Taka mam tez nadzieje ..... [browar]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Nico pisze:Gratulacje takiego boksa [usmiech] Tylko pozazdrościć warunków [usmiech] To trzymamy kciuki i z fartem [usmiech]

Ni wiem czy na zdjęciach dobrze widać... ale lampy chyba na razie możesz trochę opuścić aby Ci się nie wyciągały [usmiech]
Na jakiej wysokosci powinny byc umieszczone lampy? Nie chcialbym ich przypalic 2 lampy 600w daja troche ciepla...

Obecna odleglosc szczytu rosliny od lampy wynosi 5ocm.
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Ustaw tak że jak bd trzymał rękę nad szczytem i po chwili zacznie tobie być za ciepło to im też bd ;) Ustaw wedle swojego umiaru ale myślę że gdzieś 20-30cm max ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Ustaw tak że jak bd trzymał rękę nad szczytem i po chwili zacznie tobie być za ciepło to im też bd ;) Ustaw wedle swojego umiaru ale myślę że gdzieś 20-30cm max ;)
Ustawilem na 40 cm, tylko 2 rosliny wydaja sie wyciagniete , poprzestawialem roslinki mysle ze bedzie dobrze... Malenstwa ida na 4 godziny spac a ja zastanawiam sie nad pewna sprawa. Czy jezeli posiadam wiecej lamp moge je takze podlaczyc da to jakis efekt?
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Im więcej światła tym lepiej , podobno większy plon ale nie wiem ;) A po za tym stary za prąd się nie wypłacisz ;DDD Nie wiem czy wiesz ale jak dasz dajmy na to 3x po 600W to licz się że bd miał ponad 1000zł za prąd jak nic ... Zależy ile za kw płacisz ;) Kumpel miał jedną a potem dwie po 600W czy tam 400W już nie pamiętam i miał co miesiąc 900zł z czymś w tym oczywiście to co użytkował normalnie w domu ale on rzadko bywał w domu ;DDD
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

30-40 cm na d roślinką powinno być ok. Dbaj tylko o wilgotność. Co do ilości lamp to te dwie wydają mi się wystarczające na tę chwilę. Może jak się bardzo rozrosną do będzie potrzeba jeszcze jednej, ale przy tej mocy wydaje mi się, że powinno być ok.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Im więcej światła tym lepiej , podobno większy plon ale nie wiem ;) A po za tym stary za prąd się nie wypłacisz ;DDD Nie wiem czy wiesz ale jak dasz dajmy na to 3x po 600W to licz się że bd miał ponad 1000zł za prąd jak nic ... Zależy ile za kw płacisz ;) Kumpel miał jedną a potem dwie po 600W czy tam 400W już nie pamiętam i miał co miesiąc 900zł z czymś w tym oczywiście to co użytkował normalnie w domu ale on rzadko bywał w domu ;DDD

Sprawa pradu jest nie istotna, elektrownia placi. Pytanie tylko czy to ma sens. Z moich informacji wynika ze im wiecej swiatla tym lepiej, slyszal ktos kiedys i przedawkowaniu swiatla ?? [blant] Hmmmm chyba kolejne dwie lampy beda za chwile zainstalowane [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Nico pisze:30-40 cm na d roślinką powinno być ok. Dbaj tylko o wilgotność. Co do ilości lamp to te dwie wydają mi się wystarczające na tę chwilę. Może jak się bardzo rozrosną do będzie potrzeba jeszcze jednej, ale przy tej mocy wydaje mi się, że powinno być ok.
Czy moge roslince zaszkodzic w jakikolwiek sposob jezeli zainstaluje jeszcze 2 lampy i nie mam tu namysli przegrzania roslinnki wentylacja jest ok. Temp bedzie utrzymana na poziomie 30 stopni. [peace]
Ostatnio zmieniony 07 lis 2013, 11:21 przez elpolako27, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Hodowal juz ktos z was te odmiane?
Ciezko cos w necie znalesc, bylbym wdzieczny za jakiekolwiek informacje. Ponizej zdjecie opakowania po nasioach.
Obrazek
Ja znalazlem taki opis, ale az nie chce mi sie wierzyc ze przy roslince max 1m wysokosci mozna otrzymac od 300 do 600g. Jezeli tak bedzie to zapraszam wszystkich na wielkie bakanko, no bo przeciez 15 x przyjmijmy 450g daje ponad 6 kilo , pare blantow bedzie...
[peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

A to znalazlem na holenderskiej stronie....
/admin - link wygasł/
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Nie sugeruj się tym co piszą producenci ;) Jak bd miał 30g suchego z jednego to bd wielki sukces ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Mimo to, jestem dobrej mysli . Kiedy moge dokonac pierwszego ciecia na roslinnce, mam sporo miejsca jeszcze w boxie, przydaloby sie podwoic plantacje .
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Ja tam się klonowaniem nie zajmowałem nigdy jeżeli o to ci chodzi ;) Jak chcesz powiększyć to odwiedź stronę thc-thc.com i tam masz wiele do życzenia ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Ja tam się klonowaniem nie zajmowałem nigdy jeżeli o to ci chodzi ;) Jak chcesz powiększyć to odwiedź stronę thc-thc.com i tam masz wiele do życzenia ;)

Mimo to sprobuje klonowania, trzeba rozwijac swoje umiejetnosci. Czy jest ktos ogarniety w tym temacie. Potrzebuje wiedzy w imie nauki rzecz jasna [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Tutaj chyba nikt nie klonował jeszcze ;P Na YouTubie masz tego pełno ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Jeżeli temperatura i wilgotność w boksie będą ok to dodatkowe lampy jej nie zaszkodzą. Co do klonowania to na pewno musisz jeszcze poczekać. Minimum do wykształcenia pierwszych pieter palczastych liści. Z tu obecnie zaglądających mało osób ma z tym jakiekolwiek doświadczenie.
Na temat klonowania widziałem kilka ciekawych filmików na youtube wiec może poszukaj chwilę.
Masz spory boks więc masz gdzie sadzić, ale pamiętaj że jeżeli to nie są automaty, to się całkiem nieźle rozrosną, więc będą potrzebowały trochę miejsca. Ja nie doceniłem ich siły wzrostu zwłaszcza po przestawieniu na flo i byłem nieźle zaskoczony [usmiech]
Ponadto pytanie jakie rodzaj treningu dla nich planujesz bo to też jest ważne pod względem miejsca w boksie.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Nico pisze:Jeżeli temperatura i wilgotność w boksie będą ok to dodatkowe lampy jej nie zaszkodzą. Co do klonowania to na pewno musisz jeszcze poczekać. Minimum do wykształcenia pierwszych pieter palczastych liści. Z tu obecnie zaglądających mało osób ma z tym jakiekolwiek doświadczenie.
Na temat klonowania widziałem kilka ciekawych filmików na youtube wiec może poszukaj chwilę.
Masz spory boks więc masz gdzie sadzić, ale pamiętaj że jeżeli to nie są automaty, to się całkiem nieźle rozrosną, więc będą potrzebowały trochę miejsca. Ja nie doceniłem ich siły wzrostu zwłaszcza po przestawieniu na flo i byłem nieźle zaskoczony [usmiech]
Ponadto pytanie jakie rodzaj treningu dla nich planujesz bo to też jest ważne pod względem miejsca w boksie.
Jezeli chodzi o miejsce to sprawa wyglada nastepujaco. Obecny box sluzy mi tylko do momentu kwitniecia. Nastepnie moje panie wedruja do pomieszczenie nr 2 . 7 metrow dlugi, 3 metry szeroki 2,5 m wysoki. 6 lamp hps 1000W kazda. Lampy specjalne do floweringu. Co masz namysli pod pojeciem treningu. Przycinanie i ksztaltowanie rosliny?
[peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Oooo fajna plantacja ;DDD Ty chyba domek specjalnie na to wynająłeś xD
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Oooo fajna plantacja ;DDD Ty chyba domek specjalnie na to wynająłeś xD
Maly domek na wzgorzu .... miasto Babilon [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Pozazdrościć [usmiech] To powodzenia ;DDD Pisz kiedy mamy wpadać na jumpreze ;DDD z fartem [zadziorny]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Pozazdrościć [usmiech] To powodzenia ;DDD Pisz kiedy mamy wpadać na jumpreze ;DDD z fartem [zadziorny]
Zaprosze napewno.... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

elpolako27 pisze:
Nico pisze:Jeżeli temperatura i wilgotność w boksie będą ok to dodatkowe lampy jej nie zaszkodzą. Co do klonowania to na pewno musisz jeszcze poczekać. Minimum do wykształcenia pierwszych pieter palczastych liści. Z tu obecnie zaglądających mało osób ma z tym jakiekolwiek doświadczenie.
Na temat klonowania widziałem kilka ciekawych filmików na youtube wiec może poszukaj chwilę.
Masz spory boks więc masz gdzie sadzić, ale pamiętaj że jeżeli to nie są automaty, to się całkiem nieźle rozrosną, więc będą potrzebowały trochę miejsca. Ja nie doceniłem ich siły wzrostu zwłaszcza po przestawieniu na flo i byłem nieźle zaskoczony [usmiech]
Ponadto pytanie jakie rodzaj treningu dla nich planujesz bo to też jest ważne pod względem miejsca w boksie.
Jezeli chodzi o miejsce to sprawa wyglada nastepujaco. Obecny box sluzy mi tylko do momentu kwitniecia. Nastepnie moje panie wedruja do pomieszczenie nr 2 . 7 metrow dlugi, 3 metry szeroki 2,5 m wysoki. 6 lamp hps 1000W kazda. Lampy specjalne do floweringu. Co masz namysli pod pojeciem treningu. Przycinanie i ksztaltowanie rosliny?

Mysle ze najlepszym rozwiazaniem bylby lekki trening bez uszkadzania rosliny, poniewaz planuje podzialac z klonowaniem roslinki(ek). A to spowoduje jakby nie bylo stres. Czyli, jeszcze troche i naginamy panienki ale to gdzies za okolo tydzien. Niech lodyga zrobi sie ciutke twardsza. Jezeli moje rozumowanie jest bledne prosze o natychmiastowa rady. Wkoncu mam doczynienia z fachowcami [peace]
[peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Niech Cie nie zwiodą pozory, jesteśmy w większości zwykłe lamusy a nie fachowcy [usmiech] Ze mną na czele [usmiech]

Co do treningów to proponował bym Ci LST albo skoro masz tyle miejsca i możliwości popróbować z ScrOG. Dają niezłe efekty w plonach i nie przeszkadzają w klonowaniu.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Nico pisze:Niech Cie nie zwiodą pozory, jesteśmy w większości zwykłe lamusy a nie fachowcy [usmiech] Ze mną na czele [usmiech]

Co do treningów to proponował bym Ci LST albo skoro masz tyle miejsca i możliwości popróbować z ScrOG. Dają niezłe efekty w plonach i nie przeszkadzają w klonowaniu.
Nie zebym chcial Ci wchodzic w dup... ale czytalem kilka Twoich postow, oraz kilka innych osob. Stwierdzam ze wydajesz sie byc najbardziej ogarniety w temacie.... Co do ScrOG studiuje teraz temat. Po zakonczeniu lektur zglaszam sie do Ciebie po rady... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Nicoś jest jednym z pierwszych co tu zaczęli chyba sadzić ;) Przynajmniej z tego za ja tu widziałem jak doszedłem ;) Ale masz za sobą dwie uprawy z tego co wiem prawda ? :P Gonię cię już trzecią ^^ Musisz nadrobić :P [blant]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Ile razem roslinek zakonczyles pomyslnie i jakie to byly`?
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Po 8 dniu moja liderka wyglada tak

Obrazek

zdrowa ladna .... moja malenka [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

1.Creamatic i Critical...
2.Amnesia Ak x 3...
3.A reraz 2x Kush Ryder , 3x Amnesia Ak , 1x Hindu Kush , 1x Skunk AK , 1, Big Bad John i 3x White Dwarf ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:1.Creamatic i Critical...
2.Amnesia Ak x 3...
3.A reraz 2x Kush Ryder , 3x Amnesia Ak , 1x Hindu Kush , 1x Skunk AK , 1, Big Bad John i 3x White Dwarf ;)

16 naliczylem a jaki byl Twoj rekord z drzewka`?
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Suchego 15G z jednego ;) za pierwszym razem ... Teraz zobaczymy ... Z automatów ciężko więcej wyciągnąć chyba że ma się sprzęt za gruby hajs ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Nico pisze:Niech Cie nie zwiodą pozory, jesteśmy w większości zwykłe lamusy a nie fachowcy [usmiech] Ze mną na czele [usmiech]

Co do treningów to proponował bym Ci LST albo skoro masz tyle miejsca i możliwości popróbować z ScrOG. Dają niezłe efekty w plonach i nie przeszkadzają w klonowaniu.
Ciekawy temat (Scrog), musze to dobrze rozmiezyc i rozwazyc. To co byloby pod siadka moglbym sporzytkowac do klonowania... Zasadnicze pytanie jak bardzo sie rozrosna , co ile rozstawic roslinki pod siadka. No i z tego co wyskrobalem w necie siadka powinna byc okolo 20cm nad doniczka... racja`? W jakim stopiu przeniesie sie ten trening na zbiory`?
Ostatnio zmieniony 07 lis 2013, 20:01 przez elpolako27, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Suchego 15G z jednego ;) za pierwszym razem ... Teraz zobaczymy ... Z automatów ciężko więcej wyciągnąć chyba że ma się sprzęt za gruby hajs ;)
Co masz namysli piszac sprzet za gruby hajs`?
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Tak, siatka ok 20cm nad donicą, ale to jest wymiar według uznania a nie ścisły. Co do tego jak się rozrosną... na pewno całkiem sporo. Zważywszy, że Ty masz regularne a nie automaty to dużo zależy od tego jak długą dasz fazę weg.

Tu masz dwa całkiem fajne filmiki o scrog

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=10lSei6sX0U

http://www.youtube.com/watch?v=b8yjBTZrFYU
Co do zbiorów... przy scrog masz szanse na jedne z najwyższych. Metoda moim zdaniem jest jedną z najwydajniejszych, ale niestety wymaga najwięcej miejsca i średnio nadaje się na automaty.

Pobija ją jak dla mnie tylko hydro + scrog [usmiech]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Jak dlugo mozna ciagnac faze weg. Mam czas, zalezy mi na mega zbiorze ... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Skoro masz czas... to minimum 50 dni. Ja bym spróbował 60 dni weg i kolejne 10 stopniowo zmniejszać naświetlanie aż do 12/12.

Ale to tylko moja sugestia [usmiech] Bo zasadniczo według teorii weg możesz i kilka miesięcy przeciągać. W sumie na out rosną parę miesięcy [usmiech]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Ciekawy jestem co mi wyjdzie po 50 dniach weg przy scrog x 15 pan ...
6 kg :) dobrego stuffiku.... oby [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Hehehe... optymista. Długa droga przed Tobą jeszcze i full of zasadzkas [usmiech]
Ale jak wyjdzie Ci ze 3 kilo to chyba podjadę do Ciebie na testowanie jakości i po kilka gram za zasługi [rasta]
Zakładam, że nawozy na poszczególne fazy masz już na składzie ? [usmiech]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Dobrze zakladasz.... caly zestaw hesi , metrop i jakis dodatek od zaprzyjasnionego kolegi z nl... tak nawiasem to takze ukorzeniacze juz do mnie jada do moich przyszlych klonikow.
Na chorobska tylko nic nie mam, ale przeciez zima... moze jakos sie bez tego sliznie... oby [peace] . Nasiona takze z tamtad... kera seeds wydala nowa serie california. Mialem okazje to palic juz no i prawde mowiac decyzja o zakupie nasion nie trwala dluzej niz 1 sec. Po jednych buchu odczuwa sie jak jakas ogromna sila nachodzi na oczy, krotkie zamroczenie a potem smiechawa ze brzuch rozpizdzalo.... jakby co [blant] polecam. Moze i Ty sie skusisz na te odmiane. Nie chce nikomu robic reklamy ... ale temat warty uwagi...
/admin - link wygasł/

ps. wejdz na ten link potem powieksz foto i powiedz czy widziales cos rownie pieknego. Co do skosztowania moich plonow masz to jak w banku .... zaproszenie oficjalnie zostalo wyslane ...
/admin - link wygasł/

Slinka az cieknie...
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Za gruby w sensie od zajebania dobrych lamp na wzrost i kwitnienie , dobra ziemia , dobre nawozy , wentylacja i czego sobie nie życzysz ... Na większy plon możesz liczyć tylko na hydro ... W ziemi tak sobie to rośnie ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Wygląda bardzo smakowicie [trawka] A jak do tego mówisz ma fazę śmiechawy, to zdecydowanie rozważę kupno w przyszłości [usmiech]
Co do chorób tym się nie stresuj. Największe prawdopodobieństwo jest pleśni. Ale na to kupujesz w każdej większej kwiaciarni preparat do pryskania. Ja zapłaciłem za taki 4 zł.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

W takim razie.... nic tylko pielegnacja, czekanie, pielegnacja , palenie [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

No i coz panowie, chcialbym tylko poinformowac ze najpozniej we wtorek do mojej kolekcji dolaczy Shira Skunk x 5 Critical Jack x 5 oraz Amnezja Haze x 10. Bedzie sie dzielo [peace] .
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Za gruby w sensie od zajebania dobrych lamp na wzrost i kwitnienie , dobra ziemia , dobre nawozy , wentylacja i czego sobie nie życzysz ... Na większy plon możesz liczyć tylko na hydro ... W ziemi tak sobie to rośnie ;)

Mozna rzec ze jestem grubo przygotowany ... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Kolejny dzien, kolejne listki [peace]

Obrazek
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Punky »

Masz wysokiego BOXa, jak rośliny będą miały 3-4 piętra proponuję zrobić FIM.

Myślałem może nad siatką i SCroG?
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Punky wiem, że Ci się nie chce... ale czasami zanim rzucisz "dobrą radą" to przejrzyj przynajmniej pobieżnie o czym była gadka, bo wychodzi powiem Ci słabiutko [usmiech] bez urazy mam nadzieję [peace]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: osiol »

Wszystko jak w najlepszym porzadku. Do [harvest] [blant]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Wróciłem z holandii zakupy udane teraz czas na sen i jutro zdaje relache co i jak.... 31 nasion. :)))
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Fajnie jedziesz [zadziorny] [blant]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Punky »

Nico pisze:Punky wiem, że Ci się nie chce... ale czasami zanim rzucisz "dobrą radą" to przejrzyj przynajmniej pobieżnie o czym była gadka, bo wychodzi powiem Ci słabiutko [usmiech] bez urazy mam nadzieję [peace]
Nie chce mi się bo piszecie bzdury albo schodzicie z tematu... Jeśli uważasz że moje rady są "dobre" to powodzenia w uprawie.

Tylko nie płacz potem że wyszło Ci 10g a w opisie było 30, albo palenie słabo klepie.

Elpolako życzę Ci szczerze powodzenia w uprawię. Nie bierz ich słowa zbyt głęboko do serca, bo nie mają oni większego pojęcia.

PS: Miałem nadzieję że nowy admin ogarnie jakoś forum a tu jest istna tragedia, zeszło już na samo dno.

Pozdrawiam użytkowników ja nie widzę już sensu tu wchodzić...
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

I jak tam ci idzie ? ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Witam ze wzgledow bezpieczenstwa postanowilem zaprzestanie pisania informacji na temat mojej uprawy . Calosc krok po kroku przedstawie tuz po zakonczeniu mojej plantacji. Jak boska maryja bedzie w bezpiecznym miejscu... nawiasem calosc ma sie swietnie, nowe ziarenka takze zamienily sie w mlode panienki. Interesuje mnie jeden fakt bo to mnie nie pokoi. WW nie rosnie wysoka to wiem , ale w moim przypadku wydaje mi sie ze sa one za male, zaraz zaczyna sie trzeci tydzien a one dopiero srednio 19 cm.Glowne lodygi mega grube ,jak palec, pelno rozgalezien z ktorych wyjda zaraz kolejne, sa poprostu wszedzie, liscie ogromne cos jakby liscie klonu, poprostu masakra. I tu moje pytanie czy w prawie 3 tygodiu nie sa za niskie i czy te liczne rozgalezienia to dobry znak. Dla przypomnienia duzy boks teraz sa tam lacznie 3 hps 600w temp ok29 stopni w dzien i w nocy, Przed wczoraj dalem pierwszy raz hesi i super vit. Czas oswietlenia zmniejszylem wczoraj z 20 na 4 na 18 na 6 . Moze to jakos je wyciagie w gore. Ph gleby w normie. Prosze o ostatnia porade i dozobaczenia jak wszystko bedzie gotowe. Pewnie mnie rozumiecie, nie chcialbym wizyty panow z .... a potem przebywania w ......

Lacznie 47 pan

pozdrooo [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Jeżeli ma w porządku szczyt i nie widać oznak jakiejś choroby, to nie widzę powodów do niepokoju. To, że ma dużo rozgałęzień jest dla wielkości plonu jak najlepszym objawem. Na jej wysokość może mieć wpływ rodzaj światła i ilość lumenów jakie dostaje. Pamiętaj że pasma światła jakie wysyła lampa HPS sprzyjają właśnie krzaczeniu i mocniejszym łodygom. Ponadto rośliny zaczynają także intensywnie rosnąć po przestawieniu na flo, więc na spokojnie. Jeżeli faktycznie bardzo chcesz ją wyciągnąć, to musiał byś zwiększyć znacząco odległość od źródła światła.

Co do relacji... napisałeś już tyle, że gdyby ktokolwiek miał do Ciebie zawitać to już by to zrobił [usmiech] A na zdjęcia z takiej uprawy zawsze chętnie popatrzymy [usmiech]
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Hahahha czy ty masz łeb koleś wgl ? Tu piszesz że się boisz i na razie za przestajesz dodawać i pisać a na samym dole " 47 " hahahhaha Czasami się zastanawiam czy co po nie którzy wgl myślą ;) Pozdrooo !
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Hahahha czy ty masz łeb koleś wgl ? Tu piszesz że się boisz i na razie za przestajesz dodawać i pisać a na samym dole " 47 " hahahhaha Czasami się zastanawiam czy co po nie którzy wgl myślą ;) Pozdrooo !

Nieskomentuje tego..... zal dupe sciska czy co
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Nico pisze:Jeżeli ma w porządku szczyt i nie widać oznak jakiejś choroby, to nie widzę powodów do niepokoju. To, że ma dużo rozgałęzień jest dla wielkości plonu jak najlepszym objawem. Na jej wysokość może mieć wpływ rodzaj światła i ilość lumenów jakie dostaje. Pamiętaj że pasma światła jakie wysyła lampa HPS sprzyjają właśnie krzaczeniu i mocniejszym łodygom. Ponadto rośliny zaczynają także intensywnie rosnąć po przestawieniu na flo, więc na spokojnie. Jeżeli faktycznie bardzo chcesz ją wyciągnąć, to musiał byś zwiększyć znacząco odległość od źródła światła.

Co do relacji... napisałeś już tyle, że gdyby ktokolwiek miał do Ciebie zawitać to już by to zrobił [usmiech] A na zdjęcia z takiej uprawy zawsze chętnie popatrzymy [usmiech]


No to masz.... jak pojde siedziec to Twoja wina.... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

No to nie komentuj bo sam nie wiesz co robisz i piszesz chyba ;) Powodzenia ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Obrazek

Tasior ucz sie dzieciaku, a nie same kije uprawiasz
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

hahhahaaa ty byś chciał mieć takie kije ;)
Moje były by większe i grubsze gdyby nie LST no ale co ja bd się kłócił z kolesiem co bierze się pierwszy raz za coś ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:hahhahaaa ty byś chciał mieć takie kije ;)
Moje były by większe i grubsze gdyby nie LST no ale co ja bd się kłócił z kolesiem co bierze się pierwszy raz za coś ;)


Moja Babcia by tez byla ladna gdyby nie byla stara.... czas pokaze kto co bedzie mial....
Szkoda mi Ciebie... majster sie znalazl.....
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Vice Versa ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

odrostowo

Obrazek
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Kolejne foto..............

Obrazek
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Podwkurwiles mnie na maxa....

21 dzien od momentu wyjscia z ziemi........
Dla SUPER GROWEROW INFORMACJA SWIATLO 18 na 6. ETAP WEG......


Obrazek

Panie Tasior patrzac po zdjeciach to masz jakies 2 tygodnie opoznienia.... Niby Nic A Jednak .... jezeli ja jestem amator, to Ty jestes... sam odpowiedz sobie na to pytanie....
Temat zamykam, bo nie mam tyle czasu na pierdoly, panny czekaja na obchod.....

Tasior.... taka rada wiecej czytaj..... i nie chodzi mi tu o komiksy i jakies basnie....
Moze wtedy , cos.. hmmmm kto wie.....

Zadziorny jestem z natury a to nie dobrze, mialem zakonczyc moja fotorelacje, ale teraz za Twoj zbedny komentarz zniszcze Twoja poyzcje na tym forum............ FOTORELACJA OTWARTA..... Bedziesz sral w gacie z zazdrosci i znajac zycie nie zapytasz co i jak robie. Bo wstyd Ci bedzie.....
Tak wiec....
Tobie zycze wszystkiego naj..... i po zakonczonej uprawie nie zapomnij dac fotek ile wyszlo Ci z drzewka..... Bede Obserwowal.....

Moze sie czegos naucze.... ( bzdura ?)....
Z Fartem kolego [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Sram na ciebie i te twoje mikrusy hahahha ;DDD Ssij mi pałę ;) Do zobaczenia ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

Prostak z Ciebie jest i tyle.... a z tak malym penisem nie wychylablym sie na Twoim miejscu co do tematy lasek..... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Tak jak piszesz hahahha ;DDD Pizdeczko na utrzymaniu mamusi ;) domek na wzgórzu hahahahha jeździ golfem 2 a jak mu kolega pożyczy to 3 hahahahh ma 300 hektarów tutaj do obrobienia a w Gdańsku był na pizzy w Barbadosie hahhahahahah Pisz dalej hahahhaaa Bo chce się po śmiać hahahahahaha
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Tak jak piszesz hahahha ;DDD Pizdeczko na utrzymaniu mamusi ;) domek na wzgórzu hahahahha jeździ golfem 2 a jak mu kolega pożyczy to 3 hahahahh ma 300 hektarów tutaj do obrobienia a w Gdańsku był na pizzy w Barbadosie hahhahahahah Pisz dalej hahahhaaa Bo chce się po śmiać hahahahahaha


Tasior nie potrzebuje tutaj Twojej autobiografii... ciesze sie ze masz auto i ze koledzy Ci tez pozyczaja i ze pizze jadasz w gdansku, a swoja droga to daj znac jak bedziesz w GD- z mila checia to obrobilbym Tobie troche twarz.....
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

hahahaha wiesz co ty byś mógł mi ino obrobić ? Ryjem gówna moich psów haaahaha ;) Raz bym cię pierdolną i byś musiał rodzinę opuścić i po co by ci to było ;) Zawsze możemy się spotkać ;) Z miłą chęcią na to pójdę ;) Złamie cię jak zapałkę ;) Zapraszam na moją walkę 6 grudnia w Rybniku ;) Tam cię obedrę ze skóry ;)
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:hahahaha wiesz co ty byś mógł mi ino obrobić ? Ryjem gówna moich psów haaahaha ;) Raz bym cię pierdolną i byś musiał rodzinę opuścić i po co by ci to było ;) Zawsze możemy się spotkać ;) Z miłą chęcią na to pójdę ;) Złamie cię jak zapałkę ;) Zapraszam na moją walkę 6 grudnia w Rybniku ;) Tam cię obedrę ze skóry ;)

I widzisz, najpierw co do tematu inteligencji, kto tu jest tepym chujem, bo juz musze sie tak wyrazic. Sam ma uprawe a wystawil sie psom, jak na tacy , ale Ty przypalowiec jestes... Druga sprawa , na paraolimpiady nie jezdze bo szkoda mi tych chorych dzieciakow jakos, serce peka, ale dobrze nie poddawaj sie pokaz swiatu ze chorzy tez potrafia jakos funkcjonowac..... tylko zakmnij morde , bo nad wypowiedziami musisz jeszcze sporo popracoewac, sam belkot jakis..... slina Ci cieknie .... puki co nie Twoja dziedzina... To jest moj ostatni komentarz do Ciebie.... szkoda czasu na takich ...... jak Ty. [peace]


ps. powodzenia na walce.... [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Już zmarszczyłeś wora ze strachu hahahhaha ;DDD To ze tam walczę nie znaczy że tam mieszkam ciulu posrany ;) Ty tam patrz lepiej swojej dupy bo większa wiarygodność że wjadą do ciebie hahahaah No nie pisz już bo cię zgaszę jak peta w kiblu pizdo z Gdańska ! Jebać Lechię ! hahaha
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Wgl nie wiedziałem że nad morzem mają wzgórza hahahaha chyba pagórki hahahaha Co za cieć boshe ... Założę się że wyglądasz jak dwa sklepane ciule człowieku hahah Idź zamknij się z tymi twoimi krzakami pod ta lampą to może urośniesz hahahaha
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Już zmarszczyłeś wora ze strachu hahahhaha ;DDD To ze tam walczę nie znaczy że tam mieszkam ciulu posrany ;) Ty tam patrz lepiej swojej dupy bo większa wiarygodność że wjadą do ciebie hahahaah No nie pisz już bo cię zgaszę jak peta w kiblu pizdo z Gdańska ! Jebać Lechię ! hahaha

Nie musisz mieszkac w Rybniku, wystarczy ze zweryfikuja osoby walczace tam... i masz poboksowane pojarane i poruchane, chociaz nie nie nie, ruchanie bedziesz mial w pudle....

Lechia pozdrawia frajeraaaaaaa [fuck]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: taS »

Taa przyjadą razem z tobą i mi opierdolicie wszyscy razem hahahha ;DDD Frajer to cię walił między poślady Czosnku ;DDD Idź po lampy bo się skurczysz ! Lechia jest i jebana bd ! Zawsze i wszędzie Pizdusiu ;) Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 15 x Kera LA WIDOW FEM

Post autor: Nico »

Dosyć obszerna fotorelacja wyszła jak widzę [usmiech] Sporo się zadziało w temacie twojej uprawy [rasta]
A tak na poważnie to na co się zdecydowałeś w kwestii treningu? Bo sądząc z przesłanek w innym poście to zapewne zobaczymy Scrog [usmiech]
ODPOWIEDZ