Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
dawidex1253
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2014, 15:20

Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: dawidex1253 »

Witam posadzilem 15x cheese dopiero maja po 3cm to jest outdoor i takie pytanie , jak tak pozno posadzilem ze zbiorami bedzie dobrze czy beda okropnie mniejsze? podobno cheese daje 800gr plonu z 1 krzaka , jak beda mniejsze zbiory tzn tak na oko ile? wiem ze doswiadczony grower nie spodziewa sie ile dostanie z krzaczka ale jestem tylko amatorem , przeczytalem ze ten gatunek jest od kwietnia do pazdziernika.
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: kamilekcolo »

To sezonówka ??? Jesli tak to nie da radu nie ma huja ze da no chyba ze do boksa bedzesz pchal [pardon]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: kamilekcolo »

Sory za bledy
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
dawidex1253
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2014, 15:20

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: dawidex1253 »

kamilekcolo pisze:To sezonówka ??? Jesli tak to nie da radu nie ma huja ze da no chyba ze do boksa bedzesz pchal [pardon]


z tego co mi sie wydaje to nie jest sezonowka to od nasionek do kwiatostanu w 60-70 dni zbiory
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: Fifulec »

Cheese to odmiana typowo sezonowa. Pozostaje ci hodowla wewnętrzna. Uprawianie roślin wymaga trzymania się pewnych terminów. Co byś pomyślał o rolniku siejącym pszenicę w czerwcu i pytającym sąsiadów, o ile mniejsze będą plony? Po prostu ich nie będzie, gdyż zboże nie zdąży urosnąć. To samo tyczy się konopi. Niektóre odmiany czasami zachowują się jak automaty, chociaż miały być, w zamierzeniu, sezonowymi. Tak dzieje się niekiedy z np. Ruderalis Skunk, geny dzikich konopi dają zbyt mocno znać o sobie i kwitnienie następuje szybciej. Dlatego można coś zebrać nawet z późnych zasiewów. O zautomatyzowaniu Rudealis Skunk czytałem kiedyś na innym zielonym forum. Natomiast nigdy nie słyszałem, aby Cheese komukolwiek sprawiło taką niespodziankę.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: KMD »

Zgadza się Cheese od Green House Seeds http://www.thc-thc.com/?545,cheese-feminizowane to pełnosezonówka.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
dawidex1253
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2014, 15:20

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: dawidex1253 »

Fifulec pisze:Cheese to odmiana typowo sezonowa. Pozostaje ci hodowla wewnętrzna. Uprawianie roślin wymaga trzymania się pewnych terminów. Co byś pomyślał o rolniku siejącym pszenicę w czerwcu i pytającym sąsiadów, o ile mniejsze będą plony? Po prostu ich nie będzie, gdyż zboże nie zdąży urosnąć. To samo tyczy się konopi. Niektóre odmiany czasami zachowują się jak automaty, chociaż miały być, w zamierzeniu, sezonowymi. Tak dzieje się niekiedy z np. Ruderalis Skunk, geny dzikich konopi dają zbyt mocno znać o sobie i kwitnienie następuje szybciej. Dlatego można coś zebrać nawet z późnych zasiewów. O zautomatyzowaniu Rudealis Skunk czytałem kiedyś na innym zielonym forum. Natomiast nigdy nie słyszałem, aby Cheese komukolwiek sprawiło taką niespodziankę.


UK Cheese takes about 60 to 70 days from marijuana seed to marijuana flower… better yield per plant would obviously take more time and effort.

to chyba nie jest sezonowka tak mi sie zdaje poniewaz 60 70 dni zbiory sie ma
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: maaaaaati6 »

60-70 dni od zakwitu ...
dawidex1253
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2014, 15:20

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: dawidex1253 »

maaaaaati6 pisze:60-70 dni od zakwitu ...

nie 60-70 dni od nasionka do kwiatostanu
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: Fifulec »

Bzdury pleciesz kolego. Jak sobie wyobrażasz uzyskanie gigantycznego plonu w tak ekspresowym tempie. To fizycznie i chemicznie niewykonalne. Przez trzy miesiące można wyhodować np. automatycznego Ak47. Relacjonują to wybierający odmiany tego rodzaju. Mam wyłącznie doświadczenie w sezonówkach, więc o szczegóły automatów pytaj innych forumowiczów.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: osiol »

boshe pogoda w tym roku marna gl z sezonowkami ;>
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: Niekwestionowany »

Zawsze jest pora na indoora :D hahaha [blant]
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: Brzeszczot »

Niestety ten rok to na automaty głównie. Pełnosezonówki gorzej. Zobaczymy jak będzie za rok.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: osiol »

Niekwestionowany pisze:Zawsze jest pora na indoora :D hahaha [blant]
myslalem nad tym nie ma ktos na sprzedaz calego kompletu indoor? ;>
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: Niekwestionowany »

W growshopach jest takie coś jak second hand ;) Może tam coś znajdziesz ;) Ja swojego boxa kupiłem za 350 zł ;) Wszystko od rozmiarów zależy ... Po szukaj może coś znajdziesz za taniochę ;) Kiedyś na tablicy widziałem że ludzie sprzedają ;)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: maaaaaati6 »

sprzedaja tylko to trzeba miec szczescie zeby trafic i do tego nigdy nie wiadomo kto jak i ile ten sprzet uzywal ... a niekiedy jest tak ze wszystko robil zle nie wyszlo mu i sprzedaje
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: Niekwestionowany »

Nie ważne czy miał rok czy pięć lat ten sprzęt ... Box to box ... Jest zrobiony z takiego materiału że możesz go ściągać , prać , chować , wyciągać i znowu rozkładać i nic ci się z tym nie stanie ;) No a sprzęt tzn lampa itd to jasne że musisz sobie sam kupić nowe ;)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Pozna plantacja szkodzi na zbiory cheese?

Post autor: maaaaaati6 »

o tym mowie [blant] Box (sam material ) to kropla w mozu potrzeb [blant] najwazniejsza jest cala reszta ktora naprawde tylko nowa wchodzi w gre moim zdaniem [trawka]
ODPOWIEDZ