Jakość marihuany od Dila z PL

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
DrSmoke
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2010, 20:49

Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: DrSmoke »

Jakość marihuany od Dila z PL to przeważnie zanieczyszczona marihuana.
Odradzam wszystkim palenia zioła od osiedlowych dilerów lepiej nic nie palić lub samemu sobie posadzić i palić czystą sensi.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: Holender »

Święta racja.
Tylko Sensi Naturalna.

Dilerzy osiedlowi dodają coś od siebie bo im o kasę tylko chodzi żeby więcej zarobić.
Awatar użytkownika
THC
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 201
Rejestracja: 08 wrz 2010, 12:05

Re: Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: THC »

Nie zgadzam sie z wami moze i sa takie przypadki ale jak ktos ma naprawde dobre dojscie to sobie zalatwi dobry kwiat [peace] owszem sa tacy co mocza kszaki w wodzie z cukrem co daje na wadze i inne sposoby lecz to powoli znika, wiem cos na ten temat. Widzialem tez takie gowno do parchania ziola wyglada jak normalne ziolo tylko klepie jak sie tego wkurwe spali, mozna to dodac do zielska i nikt nie zobaczy ze cos jest tam wjebane, tym bardziej ze jak ktos bierze kwiaty od dilera ktore sa przejebane przez mlynek wtedy to juz w ogole nie widac, jezeli ktos dostaje ladne topki to wiadomo ze mozna zauwazyc, jest tez sposob moczenia ziola co nabiera na wadze i to nie zle, sposob ten polega na wstrzykiwaniu wody w topy, ktos kto dostaje te zilo nie widzi tego, widzi to i mysli jakie piekne topy lecz mozna to poczuc wbijajac palce w topy czuja wilgoc, wiem naprawde wiele na temat takich rzeczy.

Dodam jeszcze ze taki diller z osiedla co dostaje ziolo przeszlo one juz przez wiele rak, on bierze sobie 50 gramow za cene 1 g placi 17/18 zl zalezy za ile sobie zalatwi, robi zamiast 1g np. 0.9g i wychodzi mu wiecej sztuk moze dodawac cos do ziola lub z nim cos robic zeby wiecej zarobic, dlatego sa akcje tak jak juz pisaliscie ze ziolo od dillera jest zjebane.
Awatar użytkownika
KUSH
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:40

Re: Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: KUSH »

ja to mam holendra na osiedlu i huj
zajebisty jest [wodna]
bo to co sam zrobie to starcza na 2 tygodnie
a ja potrzebuje , więc kupuje
Awatar użytkownika
THC
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 201
Rejestracja: 08 wrz 2010, 12:05

Re: Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: THC »

U mnie też tak zazwyczaj bywa, tylko ja mam 20 km do Holandii to praktycznie cały czas jeżdżę [peace]
Awatar użytkownika
KUSH
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:40

Re: Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: KUSH »

[blant] zajebiście [rasta] [lolek] [wodna] [trawka] [banan]
[banan] ja też tak chce [banan]
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 17 wrz 2010, 21:46

Re: Jakość marihuany od Dila z PL

Post autor: odplamiacz »

Naturalną można kupić wszędzie ale lepiej samemu zasadzić.
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
ODPOWIEDZ