Biedroń: Uwielbiam marihuanę. Specjalista od uzależnień.

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
NewsMan
super grower
super grower
Posty: 781
Rejestracja: 25 paź 2015, 20:50

Biedroń: Uwielbiam marihuanę. Specjalista od uzależnień.

Post autor: NewsMan »

Biedroń: Uwielbiam marihuanę. Specjalista od uzależnień: To zgubna deklaracja

- Palę marihuanę, uwielbiam ją. Sprawia mi przyjemność, mówił w wywiadzie dla gazeta.pl Robert Biedroń. – To niebezpieczne. Młodzi ludzie uważają, że jeśli ktoś, kto dla nich jest wzorem pali i wszystko jest w porządku, to im się też nic nie stanie, ostrzega specjalista od uzależnień. W wywiadzie dla portalu prezydent Słupska Robert Biedroń przyznał, że od czasu do czasu zdarza mu się palić marihuanę. – Nie jestem uzależniony, nienawidzę alkoholu i innych używek. Marihuana sprawia mi przyjemność, uważam że należy, także ze względów medycznych, ją zalegalizować, mówił Biedroń.

- To bardzo niebezpieczne, kiedy młodzi ludzie słyszą takie rzeczy od osoby, która może być dla nich autorytetem, uważa Radosław Nowak, kierownik działu profilaktyki w Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień. – Dyskusja o legalizacji marihuany to sprawa państwa i polityków oraz specjalistów, którzy o tym decydują. Natomiast kiedy osoby uważane za autorytety o tym opowiadają, jest to niebezpieczne, bo młodzi ludzie dosyć łatwo sobie tłumaczą ryzykowne zachowania, mówi reporterce Radia Gdańsk. Różnica między działaniem marihuany na organizm dorosłego a nastolatka jest jednak zasadnicza. Na dorosłą osobę środek ten może oddziaływać mniej intensywnie. – Można się spodziewać, że ma już jakieś poukładane życie, swoje plany i określone cele. Jest większa szansa, że nic złego się nie zdarzy i że marihuana nie zaszkodzi mu w życiu, co zresztą widać po panie prezydencie Biedroniu.

Czytaj więcej: http://haszysz.info/?p=188
ODPOWIEDZ