Czy sprzedaż gandzi to faktycznie taki dobry interes?

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
NewsMan
super grower
super grower
Posty: 781
Rejestracja: 25 paź 2015, 20:50

Czy sprzedaż gandzi to faktycznie taki dobry interes?

Post autor: NewsMan »

Czy sprzedaż gandzi to faktycznie taki dobry interes?

Prawie każdy uczeń czy student myśli, że handel ziołem to idealna praca. Dostęp do narkotyków dodaje +10 do respektu na dzielni, pracujesz kiedy chcesz, a do tego zawsze możesz się zjarać. Zakładam, że większość osób w wieku 15-25 lat handlowało narkotykami, poważnie się nad tym zastanawiało lub chociaż fantazjowało na ten temat. Ja też marzyłam o spaniu na forsie i kiwaniu policji. Sprzedawałabym towar tylko zaufanym ludziom z klasy i nie rozmawiałabym o interesach przez telefon ani internet. Chyba że przy użyciu wyrafinowanego slangu, który zwiódłby policję i rodziców. Plan doskonały.

Czemu więc nie wszyscy decydują się na tę branżę? Ludzie, od których kiedyś kupowałam marihuanę, nie byli specjalnie ciekawymi osobami ani typowymi twardzielami. Ale na pewno posiadali jakiś zmysł – potrafili kombinować. Nie mam pojęcia, skąd brali towar, ale zakładam, że musieli się przecież spotykać z szemranymi typami, którzy są dostawcami lub pośrednikami. Każdego durnowatego dzieciaka sprzedającego działki pod blokiem dzieli tylko kilka uścisków dłoni od jakiegoś uzbrojonego gościa.

Czytaj więcej: http://haszysz.info/?p=325
ODPOWIEDZ