5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
wundoholik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2016, 8:44

5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: wundoholik »

Witam wszystkich forumowiczów. Na wstępie zaznaczę, że jest to moje pierwsze "konkretne" przedsięwzięcie. Sytuacja wygląda następująco: Zaopatrzyłem się w 6 pestek: 5x Automazar i 1x Easy Plant XXL. Dobrałem odpowiednią ziemię, odpowiednie donice (10 L) już niecierpliwie czekają na "wkład". Pesteczki ładnie wykiełkowały, z powodu małej ilości słońca doświetlam je żarówką [usmiech] . Regularnie są podlewane, na chwilę obecną mają 9 dni i wydaje mi się, że jest wszystko w porządku. Jutro, może pojutrze, chciałbym dodawać już biohumusa w procesie podlewania (rzecz jasna roztwór o niskim stężeniu). Jeżeli będę ostrożny, nic nie powinno się stać, nieprawdaż? [usmiech] A oto zdjęcia moich maleństw,jak zaznaczyłem wcześniej mają 9 dni :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jak widać na trzecim zdjęciu, krzak w prawym dolnym rogu ma górne liście zawinięte od boku do środka, co jest tego przyczyną? Niecierpliwie czekam na Wasze opinie odnośnie mego działania :) Czekam na cieplejsze noce, aby móc wystawić je już na stałe na dwór. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za uwagę :) Piona! [blant]
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: Arizona »

Krzaki zdrowe i widać że dobre geny. Tym zawijaniem się nie przejmuj, często to obserwowałem a te krzaczki u których liście się zawijały rosły dorodne i wielkie. Na twoim miejscu martwił bym się tym że wypinają się do góry z braku światła (niestety tak pogoda) widać że mają długie cienkie łodyżki. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej było ciepło. Jak w nocy temp nie będzie spadała poniżej 10 stopni to trzymaj je cały czas na dworze. Co do nawozów to uważaj z nimi żeby nie przedawkować, być może w ziemi masz jeszcze nawozy gdyż kupna ziemia w sklepie jest wzbogacana minerałami nawozami.
wundoholik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2016, 8:44

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: wundoholik »

Witam po raz kolejny oraz dziękuję Arizona za poradę, poświęconą uwagę i "ciepłe słówko" [usmiech] Z dniem dzisiejszym wszystkie maleństwa cieszą się pełnią słońca już na kompletnym outcie. Nie obeszło się bez paru niemiłych niespodzianek, otóż jednemu pomidorowi zerwał się prawie cały liść, druga zaś wykiprowała się do worka z powodu trudnych warunków transportowych na miejsce przeznaczenia, ale została odratowana i nic jej się nie stało:) Jest świetnie, spoty myślę że odpowiednie. Dostały troszkę nawozu na lepszy rozruch, oczekuję aż wjadą z kopytem, nie mogę doczekać się naszego następnego spotkania :D A oto zdjęcie każdej z nich (ryc.2 Easy Plant):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To by było na tyle, przy następnym naszym spotkaniu postaram się zrobić sesję zdjęciową i pokażę Wam jak się chowają. Miejsca przeznaczenia oznaczone moczem i włosami ludzkimi wraz z sierścią psa, mam nadzieję że odstraszy zwierzynę:) Dzięki za uwagę, pozdrawiam i czekam na Wasze opinie :D z fartem! [uprawia]
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: Rolnik »

Pamiętaj żeby regularnie wyrywać wszystkie chwasty w okół roślin.
Awatar użytkownika
HolenderskiSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 46
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:31

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: HolenderskiSkun »

Widzę na zdjęciach mech, czyli jest wilgotno [nea] obserwuj co się z nimi będzie działo.
wundoholik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2016, 8:44

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: wundoholik »

Mech pełni obecnie rolę kamuflującą:-P lekko przykrylem ziemię z wierzchu aby nie rzucała się tak w oczy:-) postaram się wszystkiego dopilnować^^
gangalbani99
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2016, 20:12

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: gangalbani99 »

Widać nie przyłożyłeś się do transportu. Masz nauczkę na następny raz, aby się lepiej przygotować.

A ten mech i tak zdechnie za parę dni więc myśl już nad nowym kamuflażem :)
wundoholik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2016, 8:44

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: wundoholik »

Siemanko Wam po raz kolejny. Po długim, męczącym i pracowitym tygodniu nadszedł czas aby podzielić się z Wami zdjęciami. Pomidorki od tygodnia na outcie, cieszę się, że wszystkie są. Z żadną nic się nie stało, jedynie ta wcześniej wspomniana wykiprowana przy transporcie trochę się ociąga(fot.6), ale myślę że kwestią czasu jest aby zaadoptowała się na dobre. Koniec pierdolenia- czas na konkrety:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Myślę, że rozwijają się prawidłowo. Jestem pełen nadzieji. Dodatkowo wokół całego terenu rozsypałem włosy ludzkie, myślę że wspomogą odstraszyć ewentualną zwierzynę.. To by było na tyle, następny pod już wkrótce:) Pozdrawiam, piona!
wundoholik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2016, 8:44

Re: 5x AutoMazar 1x Easy Plant XXL, outdoor.

Post autor: wundoholik »

Nikt nie jest widzę zainteresowany tym tematem. Na forum chyba nie ma nigdy nikogo... No cóż, przymierzam sie, aby przerzucić temat na konkurencyjne forum.

Po długiej nieobecności wpadłem aby dodać parę fotek. Trochę się działo podczas tego okresu, staram się regularnie je odwiedzać, co skutkuje dobrym rozwojem pomidorów. Tak myślę, choć może są troszkę małe jak na swój wiek, obecnie mają 35 dni.
Podczas jednej z wizyt dostrzegłem opierdoloną przez zwierzynę Mariannę. Niestety, teraz już jest ich tylko 5. Druga zaś była zdeptana przez jakieś zwyrodniałe zwierzę. Na szczęście ugięła się tuż nad ziemią i nie pękła. No cóż... Po paru dniach odzyskała siły i sterczy jak faja po viagrze (fot.2)
W ostatnim tygodniu dookoła rozmieściłem kawałki materiału nasączone ropą oraz parę pojemników z "wywarem z petów" w celu odstraszenia ewentualnych zagrożeń. Mam nadzieję, że to skutkuje. Zobaczymy... Co drugie podlanie dostawały biohumusa, ostatnio posatnowiłem (lecz z obawą) że czas na LST. Niespodziewałem się aż tak szybkiego efektu, nagle zaczęły się rozrastać na boki (świetnie). Jestem pełen optymizmu i mam nadzieję, że puszczą jakieś dodatkowe szczyty [szczerzy] Zastanawiam się nad FIM... Dobry pomysł? Czas odpowiedni na takie ekscesy? :-)
A oto parę fotek z ostatniej wizyty:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ostatniej fotografii widać, że poleciałem po bandzie... Nie miałem kompletnie nic z czym mógłbym zrobić LST. Lecz Jedyny Pan miał mnie w opiece, gdyż nieopodal zauważyłem kawałek sznurka, który postanowiłem wykorzystać [szczerzy] I tak prowizorycznie i amatorsko dokonałem treningu, przy następnej wizycie na pewno to poprawię :)
Z fartem Pany!
ODPOWIEDZ