Potrzebuje porady !!!

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
Lenkaone22
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2017, 17:09

Potrzebuje porady !!!

Post autor: Lenkaone22 »

Witam mam 5 roślinek outdoor wszystkie ponad 2metry.Posadzone zostały na początku maja na oknie po około miesiącu zostały wyniesione na dwór niestety z powodu małych doniczek miały spowolniony wzrost po przesadzeniu do dużych donic wyrosły dosyć spore jednak juz prawie wrzesień a nie zaczęły jeszcze kwitnąć.Martwie sie czy zdążą. Drzewka sa sadzone w holandi czyli mamy tu jeszcze dużo słoneczka.Ktos poradził mi zeby przenieść je we zacienione miejsce w tedy zaczną kwitnąć co o tym sądzicie ? Pomoże ktoś ?? Odmiany jakie sądziłam to Northern Lights i the churh
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: Potrzebuje porady !!!

Post autor: Dr Ganja »

Northern Light RQS oraz The church GHS kwitną późno, zaczynają kwitnąć z końcem września i są gotowe z końcem października. Już teraz musisz się uzbroić w środki grzybo-pleśnio bójcze i je zacząć już stosować. W każdym sklepie ogrodniczym dostaniesz pałeczki grzybo bójcze i coś do pryskania.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Potrzebuje porady !!!

Post autor: Arizona »

Jakieś fotki byś pokazał [zdjecia] Ja bym nic nie robił z dawaniem w cień [peace]
Lenkaone22
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2017, 17:09

Re: Potrzebuje porady !!!

Post autor: Lenkaone22 »

Wiec pozostawię wszystko wiekach matki natury dziękuje za rady foty wrzucę oczywiście jak tylko dowie sie jak to zrobić
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Potrzebuje porady !!!

Post autor: KMD »

Zdjęcia wrzuć tutaj: https://www.upload.growenter.pl a w temacie wklej linki które Ci się pojawią w uploadzie po dodaniu zdjęć.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ