Pizza z marihuaną

Potrawy z wykorzystaniem konopi.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Pizza z marihuaną

Post autor: diselryder »

Tak wiec potrzebujemy:
-pizze
-ser żółty (musi być tłusty bo THC łączy się z tłuszczem)
-susz roślinny (według potrzeb od 2 do 5 gram)

Pierwsze co musimy zrobic to skołować pizzę, można kupić w sklepie mrożoną, można przygotować samemu, można też iść do pizzeri i zamówić "pizzę bez pieczenia" (czasem możliwe), ewentualnie jak mamy znajomego w pizzeri to dajemy mu susz i on zapewne juz będzie wiedział co robić ;]

Jak już mamy pizze to równomiernie posypujemy suszem i "przykrywamy" warstwą sera. Pieczemy na około 300*C (chyba się tyle nie da ale jak ktoś chce nawet można 200) aż ser się ładnie rozpuści. Wyciągamy i gotowe, życzę smacznego.

WSKAZOWKI
-w przypadku mrożonej pizzy należy ja najpierw rozmrozić, ewentualnie podpiec w piekarniku, wyjąć, posypać suszem oraz serem i wstawić z powrotem
-sera nie może być za mało, ale nie może go też być za dużo (ma przykryć susz, ale nie ma spływać z pizzy)
-jak ktoś lubi z podwójnym serem to daje warstwę na pizzę, posypuje suszem i daje drugaą warstwę
-jako ser polecam cheddar, jest w miare dobry, łatwo dostępny i zawiera aż 25% tłuszczu
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Pizza z marihuaną

Post autor: Grzybek!21! »

Ooo to jest to baka i zaraz na gastro żarło gratis dobry pomysł jak wypali Out 2011 to bd majstrował z potrawami konopnymi [rasta]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Pizza z marihuaną

Post autor: starter_MJ »

czyli baka w 200 oC uwalnia swoje składniki ? , czy tylko ser się w nią wcina i zjadamy , bo nie zrozumiałem..
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Pizza z marihuaną

Post autor: Grzybek!21! »

No przecież ser jest tłusty a thc w tłuszczach się rozpuszcza ale najlepsza jest pizza z grzybkami [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pizza z marihuaną

Post autor: Punky »

Nie lubię grzybów. A ta pizza to fajny pomysł. Ale wg mnie lepiej zrobić sobie samemu ser żółty z THC, a potem go od razu na pizze.

PS1: Dodam przepis na taki ser.
PS2: Holender przerzuć tutaj jeszcze przepis na makumbę.
ODPOWIEDZ