Białe Plamki na liściach

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
predinaa
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2018, 9:30

Białe Plamki na liściach

Post autor: predinaa »

Siema !
Zauważyłem że na liściach pojawiły się białe plamy nie żaden nalot tylko plamki
i idą od dołu do góry Panienka już od tygodnia podlewana czystą wodą wcześniej podlewana b bloblom i top max lałem na przemian woda nawoz . Proszę powiedzcie czy coś z tym robić co to może być i czy zaszkodzić moim plonom ?
Kurde do tego zauważyłem że chyba chodzą po niej takie bardzo małe ledwo widoczne czerwone robaczki co to może być !? co z tym robić !? ścinać ? chociaż jeszcze brakuje z tygodnia ! :
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Białe Plamki na liściach

Post autor: Arizona »

Nie ścinaj, szkoda. Wydaje mi się że za dużo wody lejesz i zdobił się jakiś grzyb. Przestań podlewać na jakiś czas. Co do podlewania na przemian nawóz woda, to nie do końca tak powinno być. Dawkowanie masz zawsze na opakowaniu i zwykle jest to raz na tydzień jakaś dawka.
predinaa
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2018, 9:30

Re: Białe Plamki na liściach

Post autor: predinaa »

Przędziorek to jest problem :(
co z nim teraz ? ścinać ? bo panience brakuje z tydzień a akurat jest piękna pogoda !
jeszcze nie narobiły pajęczyn na topach
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Białe Plamki na liściach

Post autor: KMD »

Wydaje mi się że one więcej potrzebują do ścięcia. Zdjęcia słabe ale topy widać że małe, powinny jeszcze napuchnąć.
Poczytaj sobie o przędziorkach i ich zwalczaniu: http://growenter.com/viewtopic.php?t=608
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Białe Plamki na liściach

Post autor: Brzeszczot »

Tak czy tak [zapalmy] z nich dużo nie będzie. Możesz walczyć z tym dziadostwem albo ściąć. Ja bym ich nie podlewał przez tydzień i dopiero ściął.
ODPOWIEDZ