lipna pogoda co zrobic

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
Spider1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2013, 17:39

lipna pogoda co zrobic

Post autor: Spider1234 »

Od ok tygodnia mam chujow.. pogode . Dziewczyny wyszły z ziemi 11.05 mam na mysli skunk af i mnesia af . Zastanawiam sie nad boxem na szybko bo strasznie zamuliły maja tylko i nie rosną z powodu tej pogody . Co mi doradzicie
?? [szczerzy]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: lipna pogoda co zrobic

Post autor: osiol »

No tak samo u mnie leje cały czas ale zostawiłbym je na slonku bo napewno wkońcu zaświeci te słoneczko potrzebne dla marysi :-D zagladaj często czy nie plesnieja itd.
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: lipna pogoda co zrobic

Post autor: Ryder »

Obawiam sie że jeśli chodzi o pogode to nic nie możesz zrobić, ale nie przejmuj się konopie to silne rośliny poradzą sobie [usmiech]
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: lipna pogoda co zrobic

Post autor: JOK3R »

ewentualnie możesz sobie roślinki w foliaku przetrzymać [browar]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: lipna pogoda co zrobic

Post autor: grower66 »

nic nie poradzisz z pogodom ja wysadzilem ta sama odmianke i 4 inne na out lalo caly tydzien juz myslalem ze po nich przychodze po poltora tyg patrze a zrobily sie normalnie piekne w fazie wzrostu to przynamniej moje zdanie istotna role odgrywa zachmurzone niebo nie mowie tu o deszczu ale kolorze swiatla jakie mamy jest kolorem zblizone do swietlowek a wystarczy zobaczyc fotorelacje roslin ktore byly w fazie wegetacji na swietlowkach a pozniej na hps nie do opisania jaka to roznica wiec kolorswiatla z zachmurzonego nieba tez moze byc przydatny no i oczywiscie deszcz woda destylowana bez zadnych zanieczyszczen i z mineralami
pozdrawiam
ps bedzie duzo slonca jeszcze:)
ODPOWIEDZ