Samosieja

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Samosieja

Post autor: Ryder »

Byłem dzisiaj z kumplami na wagarach idziemy sobie przez parking i znalazłem samosiejke w szczelinie między kafelkami! [banan] 20-30cm z pocztku nie dowierzałem ale przejechałem kilka razy palcami po łodyżce i jestem pewien po zapachu że to zielsko [szczerzy].Poszedłem do domu po jakieś narzędzia do wydłubania kafelków aby wyjąc krzaka nie uszkadzając korzenia wracam za jakieś 10 min a tam psy! Ja oczywiście przejechałem obok zgromadzenia jak gdyby nigdy nic.Spotkałem sie z kumplami i okazało się że psy nawet tej samosieji nie zauważyły tylko ich spisali. Wziełem krzaczka do domu i przesadziłem do ziemii z ogródka (innej nie miałem) był troche podwiędniety podlałem i postawiłem w cień. Myślicie że jeśli plancik przeżyje ten stres to warto go klonować?Ile kosztuje preparat do klonowania?Czy jest szansa że to automat?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Samosieja

Post autor: osiol »

Pozyjemy zobaczymy ale masz farta hah dobre :-D
Awatar użytkownika
Logan
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2013, 16:52

Re: Samosieja

Post autor: Logan »

Szczerze ci powiem nigdy nie klonowałe, więc nie traktuj tego całkowicie profesjonalnie ale tutaj masz zestaw za 55zł

Kod: Zaznacz cały

http://ajzu.pl/product.php?id_product=661
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: Samosieja

Post autor: Ryder »

zestaw za 55zł [nea] nie mam nawet na poł g
Awatar użytkownika
Logan
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2013, 16:52

Re: Samosieja

Post autor: Logan »

Tutaj masz tańszy..jak już mówiłem na klonowaniu się nie znam ale coś może pomoge

Kod: Zaznacz cały

http://ajzu.pl/product.php?id_product=947
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Samosieja

Post autor: HASZYSZ »

Jeśli to jakaś ostała sie prawdziwa siejka to szansa na to że to auto też jest :D ruderalis posiada cechy auto flow , jesli ktoś zgubił z palenia a bardzo to prawdopodobne jesli rosła sobie taka pojedynca i okaze sie żeńska a jesli nie pokazała jeszcze płci to tak pewnie bd to może ładnie kopać :D
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: Samosieja

Post autor: JOK3R »

jak chcesz sobie ją klonować, a nie masz hajsu na ukorzeniacz (z 10zł) możesz sam go zrobić ;) z wierzby... gdzieś na necie powinien być przepis
ODPOWIEDZ