nawozy

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
blusnol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2014, 1:05

nawozy

Post autor: blusnol »

siemanko:) [czytaj] [czytaj] mam takie pytanie [szczerzy] mam kilka 5 tygodniowych klonów podlewam je biohumusem według zalecan producenta [peace] . i moje pytanie jest takie czy moge do tego bio. dodac planton k czy raczej zmienic bio. na planton k? [zapalmy] prosze o szybko odpowiedz [usmiech]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: nawozy

Post autor: maaaaaati6 »

planton K na kwitnienie sie daje przerywasz bio i zmieniasz na to ... z fartem
blusnol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2014, 1:05

Re: nawozy

Post autor: blusnol »

czyli odstawic bio. i po jakim czasie mozna juz zaczac stosowac planton k? [usmiech]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: nawozy

Post autor: osiol »

a kwitnie?
blusnol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2014, 1:05

Re: nawozy

Post autor: blusnol »

niedawno zaczęła.wiesz mi chodzi o to ze pasuje mi sprawić żeby zaczęły szybciej kwitnąć i żeby dość szybko dojrzały. tylko powiedzcie mi co mogę z tym zrobić. to jest moj 3 sezon, przez 2 sezony się bardzo nie starałem bo robota brak czasu itd... wiec jeszcze jestem amator:( ii potrzebuje pomocy:D wiec ratujcie [czytaj]

jeszcze 1 problem. 1 klon jakiś chory, jasne liście. i jakieś pogryzione takie małe dziurki na liściach. potraktowałem to opryskiem na owady tak jak producent zaleca do pomidorów, ale nie jestem pewny czy to coś dało. moze to cos innego? nie owady. tylko jakaś choroba klonu? pomocy!! [sadzi]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: nawozy

Post autor: Nico »

Może z innej strony. Wrzuć jakieś zdjęcia, napisz co to za odmiana i wtedy będzie można cokolwiek ocenić.
blusnol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2014, 1:05

Re: nawozy

Post autor: blusnol »

/admin - cenzura, nieznany być może niebezpieczny link/ no tu masz photo. próbowałem stosowac amistar250SC... bo takie cos mi doradzili w ogrodniczym. podałem obiawy te same tylko ze na pomidorki:) i dupa:( co szczyt to, to samo. moze wy macie jakies dobre pomysły i tanie [usmiech] a jaka odniana? critical russian tylko wydaje mi sie ze słabo rozwiniety ten klon.....:(:(:(oto phota /admin - cenzura, nieznany być może niebezpieczny link/ jakośc kiepska no ale zawsze to cos [blant] ( pomocy)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: nawozy

Post autor: Nico »

Tu daj zdjęcia wtedy pogadamy

https://foto.thc-thc.com
blusnol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2014, 1:05

Re: nawozy

Post autor: blusnol »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: nawozy

Post autor: Niekwestionowany »

Moim zdaniem to wina nawozu ... Lej na razie samą wodę i daj im odpocząć ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: nawozy

Post autor: Nico »

To jedno zdjęcie słabe, ale jeżeli liście mają biały śliskawy zwłaszcza po podlaniu nalot, to złapały grzyba. Idź kup coś na mączniaka i popryskaj z ziemią włącznie. Pryskać musisz dokładnie nawet od spodu liście. Obejrzyj także dokładnie roślinkę zwłaszcza liście od spodu aby sprawdzić czy nie ma jakiegoś szkodnika. Z nawozami też faktycznie chwilę przystopuj albo przynajmniej zmniejsz dawki na kilka podlewań.
blusnol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2014, 1:05

nawozy

Post autor: blusnol »

ta biała powłoka to jest mleko. bo kumpel miał podobnie i stosował mleko tak jak na pomidorki. i jemu cos pomogło a mi nie:D ale przestałem stosowac nawoz zrobie przerwe z nawozem i sama woda. jutro wrzuce wiecej fotek. ale to jest troche dziwne. bo mam ich w sumie troche i tylko na jednej sie to pojawiło tylko szkoda ze na jeden z ładniejszych.a to co kolega mowi ze na spryskac liscie tym oprysiem na meczniaka to juz to zrobiłem:) zobaczymy co sie teraz stanie:) wiec dzieki za pomoc. bo ja jeszcze ciemny w sprawach rolniczych:)
ODPOWIEDZ