Wyrzucili ją „na zbity pysk” za palenie marihuany

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
NewsMan
super grower
super grower
Posty: 781
Rejestracja: 25 paź 2015, 20:50

Wyrzucili ją „na zbity pysk” za palenie marihuany

Post autor: NewsMan »

Wyrzucili ją „na zbity pysk” za palenie marihuany

Magda Mielcarz, która wróciła niedawno do Polski i coraz częściej gości na wizji, w wywiadzie dla jednego z tygodników pochwaliła się dwiema przykrymi sytuacjami…

Pierwsza miała miejsce, kiedy Magda pracowała jeszcze jako modelka: „To było moje jedyne doświadczenie z marihuaną. Agencja wysłała mnie na Majorkę, na sesję sukien ślubnych. To była wielka sesja, prestiżowe zdjęcia, zostałam zakontraktowana na dziesięć dni, za bardzo duże pieniądze. Któregoś dnia zostałam zachęcona i wypaliłam skręta z trawką. Nie podziałało to na mnie najlepiej. Dostała kompletnej paranoi. A ponieważ nie miałam doświadczenia, nie potrafiłam sobie z tym dziwnym stanem poradzić” – wspomina w wywiadzie dla „Gali”.

„Zaczęłam chodzić po studiu w tych sukniach ślubnych i pytać każdego po kolei, czy sprawdził drzwi, czy są zamknięte, czy nikt mnie nie śledzi. Patrzono na mnie lekko podejrzliwie, ale nikt się nie domyślił, o co chodzi”.

Konsekwencje wypalenia skręta w pracy, okazały się dla Magdy poważne: „W przerwie obiadowej nie wytrzymałam napięcia. Wyszłam w tej sukni ślubnej na ulicę, złapałam taksówkę i kazałam się zawieźć na lotnisko w Palma de Mallorca. Tego samego dnia, nie za bardzo pamiętam jak, wróciłam do Warszawy. Agencja wyrzuciła mnie na zbity pysk i przez trzy lata miałam totalny szlaban na pracę w Hiszpanii”.

Czytaj więcej: http://www.growenter.pl/?p=9
ODPOWIEDZ