Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: starter_MJ »

Obrazek

Witam serdecznie wszystkich czytających...
Wielu z was , prawdopodobnie będzie zastanawiało się co to za inicjatywa :P.
No więc tak myślę , że ostatnim czasem wydążyło się kilka sensownych wydążeń i uważam ,ze na taka akcje jest właśnie odpowiedni czas.
Akcja nie będzie trudna, będzie składała się z dwóch części.
Bezie wymagała na pewno sporej ilości ludzi , dlatego też będzie olbrzymia prośba by to rozpowszechnić.
W akcji będzie mógł wziąść udział każdy i przyczynić się do nagłośnienia sprawy, możliwe ,ze temat pojawi sie w mediach no i na pewno przyczyni się do promocji forum. tylko potrzebujemy dość sporej liczby osób.






Wszystko narazie w trakcie budowy ale w tej sprawie będzie potrzebna mi duża pomoc admina,tzn użycie jego kompetencji.....

Obrazek


W całej akcji chodzi o to by rozesłać ten temat na różne fora,(tematyczne,społecznościowe itd , itd) Facebook itp...oraz dany poniżej tekst.Niby nic ale zaraz wytłumaczę jak to wszystko się przedstawia.
Dlaczego ważna jest tutaj ilość? Z bardzo prostych przyczyn ,ponieważ im więcej będzie wiadomości tego typu tym chętniej jakaś dana stacja możliwe , że zrealizuje poważna debatę telewizyjną , mozliwe ,ze temat podchwycą media ( gdzie wszyscy o tym marzymy!!) I doprowadzimy do tego ( przyczynimy się w pewnym stopniu do depenalizacji)
Bo jak wszyscy widzimy wszystko przemawia za legalizacją, a co najważniejsze zaczyna zauważać to większa ilość osób jak jeszcze nie dawno...



Obrazek
Moim zdaniem najbardziej odpowiedni są


Polska Sieć Polityki Narkotykowej ( ostatnio działają intensywnie) no i zorganizowali pierwszą w Polsce debatę na temat medycznej marihuany.
Inicjatywa Wolne Konopie
Radio Tok.fm ( głównie to dzięki nim postanowiłem w końcu zrobić jakąś inicjatywę , są jedyni którzy nie boja się trudnych tematów.
No i nagłośnili sprawę jak się obchodzono z chłopakiem którego zatrzymała policja.
PUNKT WIDZENIA Ten program publicystyczny prowadzi wspaniały Pan Redaktor Grzegorz Nawrocki , który nie boi się trudnych tematów.
Tomasz Lis na żywo również uważam , że to bardzo rozsądny i sęsowny dziennikarz.
Minęła dwudziesta też bardzo często były sęsowne dyskusje.Może nie tematyczne ale były...
Radio Zet - też uważam ,ze mogła by się odbyć sęsowna dyskusja.
Czwórka Polskie Radio - jakiś czas temu odbyła się dyskusja na ten temat ale zaprosili osoby nie kompetentne niestety :(
Dzień Dobry TVN myślę , że również odpowiedni program.
Chyba ,ze macie inne to proszę zgłaszać.
W dalszej części Przedstawione będą dane kontaktowe oraz treść jaka należy przekazać na dany adres....


Polska Sieć Polityki Narkotykowej
Szanowne PSPN 7.03.2011r. zorganizowana została PIERWSZA DEBATA DOTYCZĄCĄ MEDYCZNEJ KONOPI W POLSCE!
Muszę przyznać słuchając opowieści o chorobie Pani Kasi i nie spodziewałem się ,że marihuana może być tak pomocna w życiu,tak samo inni ludzie którzy mieli rożne nie przyjemne dolegliwości.Wówczas pod sam koniec odezwał się Pan , nie wiem czy dobrze pamiętam ale postaram się zacytować"dlaczego w Polskiej w telewizji nic się nie mówi o konopiach, a jak się mówi to źle" i właśnie to zdanie zachęciło mnie do utowżenia akcji 'Seend Mesage' na pewnym rzetelnym forum o konopiach ( growenter.com)
Akcja ta polega na tym ,że jak najwięcej osób musi napisać do PSPN oraz innych stacji telewizyjnych tę wiadomość ( prośbę) o rzetelną debatę na temat konopi w Polsce , ale podkreślam rzetelną , poniewaz niestety zazwyczaj jak były takie debaty zostali zapraszani ludzie którzy nie mieli lub mieli bardzo małą wiedzę albo wcale.
Dlatego też apeluję do PSPN z prośbą o zorganizowanie takiej debaty publicznej ,poniewaz uwazam iz problem konopi w Polsce nie jest poruszany a jest naprawdę poważnym problemem. Ponieważ myślę ,że jedna wiadomość został by zlekceważona dlatego też ta wiadomość jest skopiowana w ramach akcji Seend Mesage.
Akcja ma na celu prośbę ludności o zorganizowanie poważnej debaty na temat konopi w Polsce.
Moje zdanie jest na stepujące:
Konopie do Celów Medycznych, oraz depenalizacja do 2-3 krzaków była by znakomitym rozwiązaniem problemu konopi w Polsce.
Proszę o podążanie w tym kierunku bo niestety świadomość ludzi na temat konopi jest znikoma, a najbardziej ufają telewizji , a niesyty w telewizji nie są nadawane rzetelne informacje tylko to ilu policja złapała młodych ludzi z przysłowiową "trawka".
Proszę o komentowanie czy się nadaje czy nie., oraz na ile osób mogę liczyć no i wtedy podejmę decyzje czy jest sens dalej kontynuować plan akcji.
Bo jeżeli nie będzie chciało się wysłać maila komuś to nie ma sensu żadna akcja i czyjeś starania , a jak widzicie staram się z akcja nie robię tego na odpier*ol.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 0:20 przez starter_MJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: Punky »

Kawa czy herbata na 1 może być jeszcze.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: diselryder »

To wszystko nie jest takie proste.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: Punky »

Wystarczy trochę chęci i wszystko da się zrobić.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: diselryder »

Ta łatwo powiedzieć.
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: Grzybek!21! »

Nie nie łatwo powiedzieć tylko sprężyć się na maxa to da się wszystko załatwić [rasta]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: starter_MJ »

Dokładnie grzybek , ale muszę to wszystko dopracować....
I powiem szczerze ,ze jeżeli zaangażowawszy się trochę osób to ma to sens , ja będę się czół ,ze coś zrobiłem, anie tylko siedze i pier**le.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: diselryder »

Ale sam coś organizujesz?Bo nie wiem po co chodzi.Daj mi znać na PW.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: Punky »

Pisz tutaj nie na PW, każdy jest ciekawy i każdy się może dołączyć.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: starter_MJ »

Dzisiaj w nocy będę kminił dalej, tak sam organizuje i jestem pomysłodawcą...
Mam nadzieje ,ze jeżeli będzie to dobre co zmontuje , to po rozpowszechniacie trochę no i
holender się odezwie do mnie bo będę potrzebował jego uprawnień...
ale o tym później a jak wam się nie spodoba to usuniemy i już :-)
Awatar użytkownika
JanekPalacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 08 lut 2011, 14:27

Re: Pierwsza Inicjatywa Forumowa ( w trakcie budowy)

Post autor: JanekPalacz »

No i co wykminiłeś?
ODPOWIEDZ