Łagodne palenie ;)

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Łagodne palenie ;)

Post autor: HASZYSZ »

witam !!!
mam takie nietypowe pytanie . niedługo planuje out 2011 ;D jak pewnie każdy tu , i potrzebuje info na temat jaka odmiana jest najłagodniejsza , nie chodzi mi o moc bo ta mogła by zostać na jakimś przyzwoitym poziomie ;). ale jaką odmiane będzie mógł palić każdy , znam wiele osob które przed paleniem konopi od dila odrzuca jedynie gryzienie w gardło , ja chciał bym mieć coś co będzie się whłaniać bardzo łagodnie.
do tego mogli byś cie mi podpowiedzieć jakiś sposób obrubki tego ziela aby miało ono jak najlepszy / najłagodniejszy smak. oraz jaki sposob palenia wybrać . najlepiej jesli dostał bym link do tej roslinki z ktoregos ze sklepów promowanych na forum . fajne by było jeśli dało by się kupić te nasiona na sztuki ponieważ planuje zakupić jedynie pare tych nasion , bo są też inne czynniki na których mi zależy . ale chce też uzyskać kilka krzaków jak najłagodniejszego palenia.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: diselryder »

Wez se passion lub shaman.A dalej z uprawą to ci pomoghę.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: HASZYSZ »

ok to wezmę te 2 odmiany po za tym zostały mi jeszcze jakies 3 pestki i własnie przed chwilą postanowiłem "je wykiełkować" nie wiem jaka do konca była to odmiana ... ale napewno four way / lowryder #2 / canadian. myslicie ze to nie zawczesnie na kielkowanie nasion na outa ? zjebałem sprawe ?
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Gąbczasty »

potrzymasz trochę i wywalisz w kwietniu w połowie. I może dadzą radę jak nie będzie przymrozków
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Punky »

Disel czytać nie potrafisz? Koleś chce coś, co nie gryzie w gardło, a tak się składa że passion gryzie, nawet dobrze wysuszony. Ja na twoim miejscu zakupił bym Jacka Herrera i Blueberry. Oby dwie mają działanie rozweselające i BB wg opisu ma fajny smak. Jak je dobrze wysuszysz, to nie będą gryzły. Jak bierzesz od dila, zawsze będzie gryźć. Głównie od suszenia zależy czy gryzie, czy nie. Bo im nie chodzi żeby było dobre, tylko żeby się sprzedało. Chociaż jest kilka wyjątków np Passion#1. Poprzeglądaj forum, to znajdziesz. Palić proponuję z butli, lub jointa. Ciekawy jest też sposób Klopsodrona, przez vaporizer.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: HASZYSZ »

co myslicie o tym planuje zakupic taki "zestaw":

http://www.thc-thc.com/?106,blueberry-automatic x5
http://www.thc-thc.com/?75,lowres x5
http://www.thc-thc.com/?1,rudealis-skunk x5
http://www.thc-thc.com/?23,passion-1 x4

dodam że ani jedna próba out mi się jeszcze nie udała %) ale to przez moje lenistwo brak czasu i pieniedzy. teraz nie bede zwracał uwagi na koszta , posadze spota bardzo blisko (troche przypałowo) . Bede się nim zajmował nawoził , zadawał pytania to mam nadzieje że się uda :D pozdro.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2011, 12:37 przez HASZYSZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Punky »

Nie bierz passiona, bo on drapie, a ty nie chciałeś takiego. Zamiast passiona weź Amnesie. No i nie sadź wszystkiego w 1 miejscu, najlepiej oddzielny splot na każdą odmianę, wtedy ci się nie pomylą, ani nie zapylą.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: HASZYSZ »

passion jest chyba łatwy w uprawie ? ja potrzebuje też inne krzaki , przy okazji chcę coś łagodnego.
Teraz wam wszystko wyjaśnie , bo może napisałem trochę nie jasno. chodzi o to że pare krzaków bede sadził dla pewnej osoby ;] nie dla siebie , a ta osoba ma problem z paleniem , gdy raz zapaliła szluga nie mogła zasnąć całą noc ponieważ bolały ją płuca . tak więc potrzebuje kilki krzaków naprawdę łagodnego ziółka . Powiedzcie mi co myślicie o WW odmianach czy blueberry automtic będzie łagodny ?

E: ehm... amnesi nie widze w thc-thc a chciał bym wszystko zamówić naraz i z głowy , może rzeczywiście wzią bym coś innego zamiast passiona , łatwego w uprawie i łagodnego . mozecie polecic mi cos takiego z thc-thc ?
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Grzybek!21! »

gdy raz zapaliła szluga nie mogła zasnąć całą noc ponieważ bolały ją płuca .

To niech nie pali albo poczeka do odpowiedniego wieku jeszcze nigdy nie spotkałem żeby ktoś tak miał więc albo ta osoba ma 13 lat albo ma zryty czerep(bez obrazy;)) Nie ma czegoś takiego jak lekkie ziółko dla płuc za każdym buchem wprowadzasz tyle samo substancji smolistych itp itp smak może się różnić ale jak osoba nie potrafi po szludze zasnąć to ciężką karierę palacza widzę [rasta] Ps. Sory za dziwny styl wypowiedzi bo jestem skopcony [blant]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Punky »

No passion jest łatwy w uprawie, ale rudealis skink którego chcesz wziąć też jest łatwy. WW jest trudne w uprawie, a dym jest średni. Weź Jack'a Herrer'a albo ICED Grapefruit to są medyczne odmiany, powinno być ok.

PS: Raz miałem tak, sam nie wiem od czego, że jak wypuszczałem bucha, to łapało mnie kolka, w całym brzuchu. Sam nie wiem od czego to było, nigdy więcej nie miałem podobnej sytuacji.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: HASZYSZ »

:D ta osoba ma 17 lat . też cienko widze kariere palacza . ale praktyka czyni mistrza ^^ wiem po sobie . myślę że po jakiejś łagodnej odmianie z bongo z otwartym sprzęgłem nie powinno być większych problemów z paleniem . co do jacka harrera ? czy jak to się pisze , to w opisie jest ze to odmiana na in a ja chce out ;)
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Grzybek!21! »

Odmiany In najbardziej nadają się na Outa ja przynajmniej z 5 AF bd sadził na Outa bo szybszy plon bd [szczerzy]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Gąbczasty »

Grzybek!21! pisze:Odmiany In najbardziej nadają się na Outa [szczerzy]

co ty w ogóle piszesz niektóre odmiany In nie dadzą rady na Outa, albo przynajmniej będzie bardzo ciężko
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Grzybek!21! »

Jak umisz czytać to napisałem AF!! to chyba oczywiste że nie pisałem o sativach które nie dojdą na Oucie [pobity] Czytaj ze zrozumieniem [blant]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Gąbczasty »

a skąd ja mam wiedzieć co ty masz na myśli pisz wszystko albo nic. A AF rosną i na dworzu i w pomieszczeniu równo
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Grzybek!21! »

No to właśnie o tym pisałem jak byś dokładnie przeczytał to byś skumał ale to już tak jest ja też na forum na szybko przeglądam [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Punky »

No to inna sprawa. To zainwestuj w WW albo Amnesia jak pisałem, w innym seedbanku też znajdziesz to odmiany. Sklep sprawdzony, znajduje się na liście polecanych na naszym forum.
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Grzybek!21! »

No tak tylko thc-thc się tak angażuje i jest godny polecenia [rasta]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Łagodne palenie ;)

Post autor: Punky »

Na razie tylko THC, ten bank o którym mówię, też rozdaje pestki, rozdawał na kanabis.info
ODPOWIEDZ