NIE dla karania za posiadanie narkotyków

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

NIE dla karania za posiadanie narkotyków

Post autor: starter_MJ »

Kod: Zaznacz cały

http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/minela-dwudziesta/wideo/02052011-2010/4338597
4 razy przewijałem i nie mogłem uwierzyć w to co słyszę.
Podczas programu Minęła 20 Dnia 02.05.2011 od 30 minuty jest temat o narkotykach ( w załączniku code jest link należy tylko pobrać ten silvercostam ściąga się bardzo szybko)
no i oglądać bo jest co jest to jedna z nielicznych rozmów debat na ten temat ( jest na poziomie).
Wracając do mojego powiedzenia ,ze 4 razy przewijałem , mam na myśli wypowiedz Pana Harasimowicza...
Ja uważam ,że eksperymentalnie należało by na 4 lata , depenalizować marihuanę, bez warunków brzegowych i prowadzic badania jak to będzie kutkować społecznie.
Wiadomo,ze zatrzymania są głównie osób incydentalnie używających narkotyków,i nie ma sensu tych osób ścigać nadal, dotychczasowe prawo, ta ustawa tego nie zmienia narkotyki nadal będą nie legalne.Każda osoba zatrzymana będzie ścigana za zatrzymanie.......
i jeszcze trochę dalej jest ale to sobie posłuchacie.

Czy mi się wydaje czy pan Harasimowicz zawsze twierdził ,ze narkotyk to narkotyk,w takim razie co się wydarzyło,ze ten pogląd się zmienił??

Może by utworzyć petycję co by właśnie pozwalała na taki eksperyment ??
Jeżeli tak to warto zainteresować , w zależności od tego ile będzie osób pomyślę jak zmontować takie pisemko ( mam nadzieję ,ze Admin pomoże)

Jak myślicie, piszcie spostrzeżenia uwagi,pomysły itd.....
ODPOWIEDZ