Narkotyki Marihuana / Drugs Inc Cannabis (2010)

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Narkotyki Marihuana / Drugs Inc Cannabis (2010)

Post autor: starter_MJ »

Nazwa marihuana pochodzi z meksykańskiego slangu i podobno ma źródło w hiszpańskiej wymowie imion Mary i Jane. W latach 1850-1942 w USA marihuana była sprzedawana w aptekach jako skuteczny lek na mdłości, reumatyzm i bóle porodowe. Obecnie uważa się, że ten narkotyk może pomóc pacjentom, którzy mają AIDS, jaskrę, raka, padaczkę, chroniczny ból lub stwardnienie rozsiane. Przeprowadzane są liczne badania, by potwierdzić tę hipotezę. Dziś w programie "Narkotyki" zobaczycie, jak wygląda handel marihuaną.



Dodano: 2011-04-20

Ocena: 9,10/10

10

Kategoria: Dokumentalne


ekino.tv/film,Narkotyki-Marihuana-Drugs-Inc-Cannabis-2010-Lektor-PL,21425.html np tu można zobaczyć lub poszukać w internecie polecam bardzo bardzo ciekawy film no i jest dużo tematu :P:)
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: Narkotyki Marihuana / Drugs Inc Cannabis (2010)

Post autor: ZeuS22 »

oglądałem! jest na wstawkach na torrentach dla zainteresowanych :) Sam początek bardzo mnie zaciekawił natomiast później pokazali czarną stronę MJ przy której niestety czar filmu prysł! W Holandii i Ameryce (niektóre stany) mają tam RAJ na Ziemi. Szczególnie kościoły wyznania MJ [szydzi] Jednym zdaniem jest MOC !
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Narkotyki Marihuana / Drugs Inc Cannabis (2010)

Post autor: starter_MJ »

No to z kościołem dobre jest , tylko ,ze tam pacjenci muszą mieć pozwolenie na palenie ( wiadomo ,ze wielu nie ma , ale jednak spory procent raczej ma)

Niezły ten groower z jamajki co ??
ODPOWIEDZ