TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: starter_MJ »

Dzień przed marszem, na skutek nalotu na siedzibę Wolnych Konopi w ręce mokotowskiej Policji wpadło ponad pół kilo medycznej marihuany należącej do Tomka. Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał właściciel mieszkania, aktywista Wolnych Konopi,który następnie decyzją sądu trafił do aresztu.
Zdaniem Obary, naloty były zlecone na tle politycznym - policja doskonale wiedziała, że Obara wraz z organizatorami manifestacji nacodzień przebywa w tym lokalu, cała akcja miała na celu nie wykrycie dużej ilości narkotyków, ale znalezienie czegokolwiek i odizolowanie go na 48 godzin, aby nie przeprowadził zgłoszonej na piątkową noc demonstracji "Noc Komisariatów" i aby nie wziął udziału w Marszu Wyzwolenia Konopi (w zeszłym roku poprowadził pod komisariat na Wilczej kilkaset osób domagających się uwolnienia zatrzymanych za marihuanę uczestników). Medyczna Marihuana należąca do Tomka przypadkiem padła łupem kryminalnych.

W najbliższy poniedziałek Tomasz uroczyście uda się do prokuratury z żądaniem zwrotu swojego lekarstwa i uwolnienia niewinnego aktywisty.
To już kolejny proces, w którym to pacjent musi walczyć z aparatem państwowym o prawo do lekarstwa i terapii zgodnej z aktualnym
stanem wiedzy.

Zgodnie z ustawą posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. ZNOWELIZOWANE
przepisy przewidują do 12 lat więzienia. Nikt z wyjątkiem pacjenta, autentycznie przekonanego o swoich prawach nie przyznałby się chyba
przed wymiarem sprawiedliwości do popełnienia czynu zagrożonego tak wysoką karą a taka prowokacja to niesłychana kompromitacja mokotowskiej Policji i prokuratury – gdy „ćpun z dworca centralnego” wymyka się służbom antynarkotykowym i organom ścigania, a następnie organizuje w centrummiasta wielotysięczną demonstrację. Władze miasta za wszelką cenę do końca usiłowały nie dopuścić do przemarszu, zatrzymując uczestników,zatrzymując lawety z nagłośnieniem. Funkcjonariusze jawnie przyznawali się, że mają takie rozkazy z góry.

Czy mokotowska Policja i prokuratura zostaną skompromitowane?
Niewykluczone, że na jaw wyjdą polityczne kulisy nalotu. Obara już ustalił, że sprawę prowadzi szefowa mokotowskiej prokuratury, która nagle
wybrała się na urlop… Czy jej również ktoś wydał rozkaz przeprowadzenia nalotu na siedzibę Wolnych Konopi?

Obara jako zawodowy lobbysta już zapowiada zwrócenie się do służb i organów kontroli o zbadanie sprawy pod kątem nacisków politycznych.
Już w poniedziałek stosowne zawiadomienia trafią do prokuratury nadzorującej prokuraturę Mokotów i prokuratury generalnej. Zapowiada się
emocjonujący i przełomowy proces, który z wielkim hukiem zakończy się w Trybunale Konstytucyjnym. Wszystko wskazuje na to, że ta sprawa
wstrząśnie podwalinami antynarkotykowych konwencji ONZ, prowadząc do ostatecznego wyeliminowania jej postanowień dotyczących konopi
z polskiego systemu prawa.

Takie akcje są po prostu niedopuszczalne do tłumienia ruchów wolnościowych w demokratycznym państwie prawnym. Zmieniamy premiera i
legalizujemy zioło – dodaje Obara śmiejąc się szczerze.
Inicjatywa Wolne Konopie




Jak mawiałem kiedyś walić do góry do TK a nie się pierdzielić.... Nagłośnić akcje w tv i będą efekty.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: diselryder »

Skoro wiedział że przed marszem będzie monitorowany to jeszcze pół kilo.Rozjebał mnie po prostu.Szkoda gadać.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: starter_MJ »

każdy kij ma dwa końce pamiętaj o tym.
za który złapiesz ten trzymasz pytanie czy zawsze łapiesz za właściwy ( jak to sprawdzić) to już trudniejsza odpowiedz.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: Holender »

Pisałem kiedyś i napisze jeszcze raz w PL manifestować mogą tylko górnicy, pielęgniarki i solidarność.
Taki mamy pojebany kraj, ale musimy Walczyć o tą Wolność [peace]
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: diselryder »

Ale trzeba walczyć z głową.A nie gościu sam się wystawia a pózniej udaje jak to go strasznie nękają.I ma o czym pisać.Jak by nie miał marychy to nie miał by o czym pisać.Jak napisali marihuany leczniczej [szydzi] [szydzi] [szydzi] [szydzi] .Normalnie dno.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: starter_MJ »

Holender z całym szacunkiem ale na temat pielęgniarek wiem co nie co i tu jesteś w błędzie...
To cholernie ciężka i odpowiedzialna praca a za gówniane pieniądze , gdzie za granica zawód ceniony....
To nie by być nie miły czy coś tylko znam akurat ten odłam i wiem trochę na ten temat.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: Punky »

Koleś ma nieźle nasrane, albo zrobił to specjalnie. Przez cały czas ma psiarnie na głowie, i jeszcze 0,5kg w chacie trzyma.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: Holender »

starter_MJ pisze:Holender z całym szacunkiem ale na temat pielęgniarek wiem co nie co i tu jesteś w błędzie...
To cholernie ciężka i odpowiedzialna praca a za gówniane pieniądze , gdzie za granica zawód ceniony....
To nie by być nie miły czy coś tylko znam akurat ten odłam i wiem trochę na ten temat.
Nie mam nic do pielęgniarek, szanuje je za to co robią, bo na pewno dupy podcierać starym dziadkom to nic fajnego.
Zmierzam do tego że wszystkich innych manifestujących państwo inwigiluje, jedynie solidarności, pielęgniarek i górników nie rusza.
A czemu tak jest bo być może kiedyś już pokazali że umieją zawalczyć o swoje.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: diselryder »

Starter nie zrozumiałeś chyba o co mu chodzi.

Katohaikara dokładnie myślę tak jak Ty wygląda jakby koleś sam się podkładał a pózniej robił z siebie męczennika.Tylko nie wiem jaki ma w tym cel.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: Holender »

To prawda robi tak od dłuższego czasu, a sens ma to taki że takie rzeczy są nagłaśniane i przy okazji nagłaśniana jest sprawa o Legalizację.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: starter_MJ »

No chyba nie, sorki panowie , sorki panowie.....
Awatar użytkownika
Korki
Poleca
Posty: 60
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:05

Re: TOMASZ OBARA ZNÓW W AKCJI !

Post autor: Korki »

[lol]
ODPOWIEDZ