Wszystko od początku

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
00Muffin
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2011, 21:52

Wszystko od początku

Post autor: 00Muffin »

Witam serdecznie. Swoją hodowlę 2 krzaczków zacząłem od początku wakacji, niestety mało wiedziałem o uprawie, a więc teraz krzaczki mają ok 30 cm, tylko słońce.
Ostatnio kupiłem nowe nasiona, wyrosły z nich kiełki, ale po zasadzeniu w ziemi, nie wyrosły. Wyrosła tylko 1. Tutaj mam parę pytań:
1. Jeśli zamierzam zacząć hodowlę 6 - 7 roślinek, jakiej potrzebowałyby one lampy sodowej? PROSZĘ O LINK.
2. JAK SADZIĆ NASIONA SKUTECZNIE? W jakich warunkach trzymać po zasadzeniu, jak podlać tuż po zasadzeniu, na jaką głębokość?
3. Jakie nasiona polecacie tak na dobry nowy początek?
4. Kiedy zacząć nawozić?

Pozdrawiam serdecznie! [wodna]
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Wszystko od początku

Post autor: Grzybek!21! »

1: Tak na 7 roślin obowiązkowo HPS ale to zależy od powierzchni boxa ale na 7 roślin 250w HPS powinien dać radę(linku nie potrzebujesz skopiuj w alledrogo HPS 150W)

2: Skutecznie hmm ja zawsze daję na watę i kiełek do ziemi i pod lampy wsadzam bo jak jest pod lampami ciepło to szybciej wychodzą ;))

3: Polecam Super Skunka zajebista odmiana kilka dni temu paliłem plon Super Skunka z nasion od thc-thc i do teraz jestem w szoku jaką moc ma ta roślina a z Automatów to Lorwyder#2 albo EasyRyder

4: Nawozisz tak od 2 albo 3 tyg ja albo jak ma 4 piętro liści oczywiście zaczynamy od mniejszej dawki niż zalecana przez producenta:D:D

PozdRo:D ; D
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wszystko od początku

Post autor: johny »

no to grzybek ci wytłumaczył.Poczytaj przede wszystkim tematy dla początkujących .Jak czegos nie wiesz to pisz.
ODPOWIEDZ