GOTA REZYGNUJE Z OBYWATELSTWA I STARA SIE O AZYL!

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

GOTA REZYGNUJE Z OBYWATELSTWA I STARA SIE O AZYL!

Post autor: starter_MJ »


GOTA REZYGNUJE Z OBYWATELSTWA I STARA SIE O AZYL!

Oświadczam, że definitywnie zrzekam się obywatelstwa polskiego – czytamy w liście do prezydenta autorstwa Tomasza Obary, lidera ruchu Wolnych Konopi.
Informuję Pana, jako Głowę Państwa, że nie mam nic wspólnego z tym państwem i działaniami jego organów. Zmuszony jestem wyemigrować do kraju gdzie prawa człowieka są szanowane. Żądam uznania przez głowę państwa, że nie łączy mnie z tym państwem żadna więź prawna. Nie mogę dłużej utożsamiać się z państwem, które prześladuje mnie, swojego obywatela, z powodu leczenia się medyczną marihuaną i walki o prawa pacjentów w podobnej sytuacji.

Państwo polskie nie przestrzega praw człowieka, praw pacjenta. Prawa te łamane są zarówno przez przepisy aktów prawnych jak i przez działania organów administracji rządowej oraz sądownictwo powszechne. Marihuana jest lekarstwem, niezależnie od tego, czy ten fakt odpowiada większości parlamentarnej, policjantom, prokuratorowi, czy składowi orzekającemu. W Polsce osobie chorej, używającej marihuany w celach medycznych stawia się zarzuty kryminalne, umieszcza w areszcie, sądzi i skazuje jak pospolitego przestępcę.

Na skutek powyższych działań państwa poniosłem poważny uszczerbek na zdrowiu.

Proszę poinformować właściwe organy, zgodnie z wyszczególnieniem postępowań i sygnatur zamieszczonych poniżej, że od tej pory podlegam pod jurysdykcję Szwajcarii i z właściwymi organami Szwajcarii proszę się w moich sprawach kontaktować. W szczególności dotyczy to prokuratury Wrocław – Krzyki Zachód, która tytułem środka zapobiegawczego zastosowała zakaz opuszczania kraju, pomimo że mówiłem, że muszę wyjeżdżać za granicę w celu leczenia. Za takie traktowanie mojej osoby odpowiedzialny jest bezpośrednio kierownik jednostki, jak również Sędzia Sądu Rejonowego Wrocław-Krzyki Sebastian Spałek.

W związku z prześladowaniami mojej osoby i mojej rodziny występuję o azyl polityczny. Mam nadzieję, że ten komunikat dotrze do opinii publicznej.

Z powodu używania marihuany w celach medycznych spotkałem się z następującymi przejawami opieki i ochrony mojego zdrowia ze strony władz państwa polskiego:

2010r.

Sąd Rejonowy w Kłodzku – wyrok skazujący za posiadanie marihuany i ?promowanie środków odurzających? – 2 lata w zawieszeniu na 5 lat;

Sąd Okręgowy w Gliwicach, o.z. w Rybniku (sygn. V K 121/10) – zarzuty w związku z przywozem marihuany z Czech do Polski – do 12 lat pozbawienia wolności;

2011r.

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów (sygn. 5 ds. 831/1) – posiadanie znacznej ilości środków odurzających – do 10 lat pozbawienia wolności;

Prokuratura Okręgowa w Warszawie (sygn. 1 ds. 947/11) – posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających – do 10 lat pozbawienia wolności;

Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście – posiadanie i udzielanie środków odurzających – do 3 lat pozbawienia wolności

Prokuratura Rejonowa Wrocław – Krzyki Zachód (sygn. 2 Ds. 746/11) – uprawa konopi indyjskich – do 3 lat pozbawienia wolności

Wszystkie powyższe czyny dotyczą wyłącznie Cannabis w postaci roślin lub suszu, niepodzielonego na działki, w okolicznościach wykluczających zgodnie ze zdrowym rozsądkiem przeznaczenie inne, niż medyczne.

Kod: Zaznacz cały

http://wolnekonopie.pl/polityka-wk/778.html
Czyli co został tylko 'janek' ??To lipa lipa lipa..
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Re: GOTA REZYGNUJE Z OBYWATELSTWA I STARA SIE O AZYL!

Post autor: Lecter. »

e tam , znowu przegralismy [konopia]
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: GOTA REZYGNUJE Z OBYWATELSTWA I STARA SIE O AZYL!

Post autor: Punky »

Czytałem to wcześniej. Moim zdaniem on kombinuje, żeby jarać w PL nie mogli mu nic zrobić.
ODPOWIEDZ