Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
sQ4nl
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 74
Rejestracja: 27 cze 2009, 14:51

Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: sQ4nl »

Kryminalni z Działdowa i Olsztyna zlikwidowali uprawę konopi indyjskich w jednym z domów na terenie miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście roślin i przedmioty służące do ich uprawy. 20-letni Karol C. usłyszy zarzuty.

Wczoraj rano policjanci z Działdowa i Olsztyna weszli do jednego z domów w centrum miasta. Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że w budynku tym może znajdować się uprawa konopi indyjskich. W trakcie przeszukania mieszkania i piwnicy policjanci znaleźli kilkanaście krzaków nielegalnych roślin. Jak się okazało, 20 - letni Karol C. uprawiał konopie w doniczkach korzystając ze specjalnych urządzeń do naświetlania i nawożenia roślin.
Właściciel krzaków został zatrzymany. Mężczyźnie za nielegalną uprawę grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Policjanci wyjaśniają, od jakiego czasu Karol C. mógł zajmować się procederem i czy susz, który otrzymywał był wyłącznie do jego użytku.

/admin - cenzura, link do obrazka wygasł/
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: Holender »

Ma się czym szczycić policja trzema krzakami, tylko w tak pojebanym kraju jak nasz za takie coś ludzi się karze :manifest:
Awatar użytkownika
Karas
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:23
Lokalizacja: Gdańsk/Łęknica

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: Karas »

potwierdzam Gost . Dla mnie to jest naprawde glupie , Przeciez to jest tylko nasza kochana MARIA , ktora nie zabija jak papierosy czy alkohol ;/
"Jaram się tobą i wzajemnie od lat jaram cię
z ziemi powstałaś a znów w popiół obrócisz się
raz spróbowałem nie przejdę już obok obojętnie , nie , nie"
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: devilble »

ja pierdole trzy krzaki heheh no normalnie to jest cała chata wypchana marihuaną żeby się szczycić żal :nabija się:
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: Haszysz »

gdyby maria była legalna nikt nie kupował by od dila ludzie byli by zdrowsi zadnego eteru panstwo by ja opodatkowalo my nie musieli bys my sie kitrac rosła by doniczkach na parapetach a panstwo by zarabialo + na turystach ludzie byli by bogatsi za nami poszly by inne kraje poczatkowy eksport nasion od nas zarobili bys my tyle hajsu ze loj i holandia by nam zazdroscila ;p

EDIT: i niemcy w koncu by zalegalizowali 2 sonsiadów z obu stron legalizacja to by ich wyparło musieli by zalegalizowac .... :)
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: devilble »

ale wiesz jak się tak dłużej zastanowić to powiem Ci ,że ceny zielska poszły by albo w górę albo w dół jak by zalegalizowano ,dlatego mogło by to działać w pewnym stopniu na naszą niekorzyść :pobity: albo korzyść nikt nie jest w stanie przewidzieć jak sytuacja by się potoczyła . Czy żałowalibyśmy czy cieszyli
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: WeedMen »

wlasnie niikt tego nie wie a tym bardziej ze zarobki w Polsce nie sa takie jak za granica :( nie wiadomo jak by to bylo ale moim zdaniem powinni na poczatek zalegalizowac np: 10 g przy sobie ..

nie chce wam sie tu zalic ale mnie raz jebneli z 5 a wjebali do nich na wage to mialem 6,5 .. i za to teraz kurator :/ a z taka iloscia wiele i tak bym nie zrobil !

wiec jestem w 100 % za tym zeby MARIA byla legalna !! wszystko co dla nas pozytywne zakazane ..:( :jara:

Chce palic se legalnie a nie sie kitrac w bramie !!
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: Haszysz »

szukacie dziury w całym była by tańsza popatrzcie na holandie wtedy mozna by bylo kupowac zielsko przez neta z holadni byla by to sytuacja tak jak muwicie albo tak albo tak jak by nie bylo w europie innyh takih krajów
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: devilble »

Polska to nie Holandia niestety ...
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Działdowo: Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Post autor: Haszysz »

devilble pisze:Polska to nie Holandia niestety ...
ale nie wdypili by za przemyt nawet jak na początku było by drosze do potem by staniało np coffe shop kupili zielsko za 3€ i sellają po 5€ opyla sia bo mogą nakupic tego naprawde dużo.

a i my mogli bys my hodowac legalnie w ogrudkach :)
a i wiem ze polska to nie holandia ;p bylem tam 6 razy no i naprawde jest ruznica i kulturka a legalne ziolo a bylem w wielu krajach i tam jest najwieksza kkultura. wiec niech mi nikt nie pierdoli ze jak ziolo by bylo legalne to strah by bylo wyjsc na ulice. takie jest zdanie moje zdanie na ten temat.
ODPOWIEDZ