Chciał się pozbyć amfetaminy

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
sQ4nl
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 74
Rejestracja: 27 cze 2009, 14:51

Chciał się pozbyć amfetaminy

Post autor: sQ4nl »

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie narkotyków. Sprawca po zatrzymaniu do kontroli drogowej przez policjantów próbował pozbyć się środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli prawie 60 porcji amfetaminy.

W niedzielne popołudnie około godz. 18.00 funkcjonariusze Wydziału Patrolowego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, na jednym z osiedli zatrzymali do kontroli samochód VW Vento. W trakcie kontroli samochodu kierowca został poproszony o otwarcie bagażnika. Podczas otwierania bagażnika kierowca wyrzucił zawiniątko na ulicę. Jak się okazało 28-letni głogowianin chciał wykorzystać ten moment do pozbycia się kłopotliwego pakunku z zawartością amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 60 porcji amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnym areszcie.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Awatar użytkownika
rasta czolgista
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:45

Re: Chciał się pozbyć amfetaminy

Post autor: rasta czolgista »

i po co komu ta feta......powiedzcie sami???
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Chciał się pozbyć amfetaminy

Post autor: Holender »

Nie uznaje fety, chemiczny syf.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Chciał się pozbyć amfetaminy

Post autor: WeedMen »

tez tego chujstwa nie uznaje powiem ze bralem to gowno ale nie POLECAM nikomu !!
Awatar użytkownika
Zielony
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 127
Rejestracja: 24 cze 2009, 10:53

Re: Chciał się pozbyć amfetaminy

Post autor: Zielony »

tak samo za tym jestem ze to ostry syf cieżar losu to tylko jest robione dla kasy a zdrowie siada schudniesz szybko ja schudłem 14 kilo ale wyszłem z tego więc pierdole ten syf ktury moje życie zepsuł
ODPOWIEDZ