Twoj 1 raz!!

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

Siemanko teraz ten poscik do wszystkich palaczy :szczęśliwy:

zalozylem ten post zeby mogl kazdy opisac swoj 1 raz :szczęśliwy:

moj 1 raz byl jakos 3 lata temu w wakacje

palilem z 3 kumplami (tylko kumple) ogolem to sie z nimi nie bujalem zawolali mnie czy chce se zapalic ja mowie chuj co mi szkodzi palilismy z butli tak zwana (bluba) spalilismy nie wiem teraz ile bo wtedy bylem jeszcze ciemny w tych sprawach :d przysiegam ze mi nic nie bylo !! oni tam zaproci jak chuj a ja stoje jak ciul i mowie kurwa chujowo nic mi nie jest :( a oni fajnie zajebani stoje stoje a oni nagle wszyscy sie na mnie gapia i mowia ptrzcie jaki on zajebany ! pewnie mysli co do niego mowimy i co od niego chcemy i po co on tu stoi po co on tu jest ? haha dopiero po 3 razie mialem faze zycia ;P


pozdro i czekam na wasze historie;) :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
olasnp
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 43
Rejestracja: 07 lip 2009, 0:20

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: olasnp »

Ja pierwsz raz palilem z kumplem z podstawowki :D palilismy na klatce schodowej u mnie w bloku, na samym poczatku wogole nic nas nie smieszylo i lazilismy po piwnicach i sie podsmiewalismy troche. Pozniej powiedziaelm "i co teraz" nie pamietam z czym to bylo zwiazane ale sie tak zaczalem smiac ze nie moglem wytrzymac i kulalem sie w piwnicy ze smiechu. Pozniej wrocilem do domu i stara mowi ze cos nie wyraznie dzis wygladam i przez chwile ja widzialem tak jak w tej reklamie rutinoscorbin :D
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: devilble »

a mój wyglądał troszkę inaczej kupiłem od kolegi chyba 1gram nie pamiętam i zjarałem sam trochę w lufce.Ja w moim bloku byłem pierwszym testerem :szczęśliwy: ale też mi nic nie było czasami jest taki lipny towar jak się od kogos kupuje albo moze ja tak malo zjarałem ,że nic mi nie było nie wiem .. ja osobiście wole sam jarać bez kolegów.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

ooo ja tam wole z kumplem minimum 1 :szczęśliwy: bo mozna pogadac i nie ma zamuly;) :bongo:

Opisywac dalej ! rozkreccie temat !!!
Awatar użytkownika
olasnp
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 43
Rejestracja: 07 lip 2009, 0:20

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: olasnp »

na zamulenie najlepsza nuta wg mnie to paktofonika - priorytety :D
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

no wsumie masz racje ale posluchajcie se wchuj zajebani Kaliber44-Psychoza lub plus i minus od tylu . Jak raz sluchale to sie prawie zesralem :nabija się: ze strachu :manifest:

:sieje:
Awatar użytkownika
GrzesiuDBc
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 76
Rejestracja: 07 lip 2009, 21:19

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: GrzesiuDBc »

Ja paliłęm pierwszy raz hmmmm to było jakos po 2 klasie podstawówki w wakacje HIhi Paliłęm z lufkii :))
/admin - cenzura, link do obrazka wygasł/
Grzesiu się nie leni ten miłośnik zieleni
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

Grzesiu chodzi oto w tym temacie zebys sie bardzieej wypowiedzial o swoim 1 razie ;) co miales po tym i jak sie czules itp :) :sieje: :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
GrzesiuDBc
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 76
Rejestracja: 07 lip 2009, 21:19

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: GrzesiuDBc »

aha bYŁO nas 4 ze mna ja najmłodszy co mogło byc...
z lufki paliłęm. tak mi sie zakreciło w bani az usiadłem później chłopaki mówili ze sie zawsze smiałem jak zabawka po spaleniu ogólnie było lepiej w h j teraz jak sie spale to nie jest tak fajne :wciąga:
Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, 22:42 przez GrzesiuDBc, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzesiu się nie leni ten miłośnik zieleni
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Haszysz »

muj pierwszy raz hmm nic kompletnie ja mialem towarek kumpel ok hodz to go wypalimy ja ok no to idziemy ladujemy w fifke ja 1 ok czekam potem on piotem ja no ze 2 jeszcze sie powturzylo w koncu skonczylismy ten sie breha malo sie nie wyjebie a ja nic stoje sie lampie jakos wolniej sie ruszalem itp po 20 minutah on ok jusz musze do domu bo juz tu tyle czasu jestem a ja oco kaman dopiero 20 min minelo a on co hhahaha nie.... haha i tyle ja nic :(
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

No powiem wam ze zazwyczaj po 1 razie Nic nie jest ale to nie zawsze;) zazwyczaj kazdy se cos wkreca :szczęśliwy: :bongo:
Juggernaut
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2009, 0:11

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Juggernaut »

nie to nie tak:D:D to jest tak że po 1 razie nie wiesz jak too na cb działa i nie wiesz czego sie spodziewać a potem jak zajarasz too czujesz juz po 2 czy 4 buchu jak ci na czape buszek wchodzi:D:D jaa to po 1 i 2 razie jak jarałem nie kumałem za bardzo jak to jest ale z czasem jak zacząłem jarać codziennie prawie to jazdy jak chuj były:D:d fazy nie z tej ziemi miałem ale teraz to już takich nie mam;/ już dawno ;/ właśnie pierwsze fazy są najlepsze:D:D moim zdaniem.Pzdr
Awatar użytkownika
GrzesiuDBc
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 76
Rejestracja: 07 lip 2009, 21:19

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: GrzesiuDBc »

g.wno prawda Te-Ha-Ce ma racje Ktos sobie cos wkrecił i dla tego sie nie narajał ja jakoś miałem wixe ;pp
Grzesiu się nie leni ten miłośnik zieleni
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

wiem ze mam racje :szczęśliwy: bo wlasnie mnie to Ciekawilo zawsze czemu wiekszosc osob nic nie ma 1 razie hmm ale wkoncu to rozkminilem (oczywiscie na bani :bongo: ) 1 raz zazwyczaj (nie zawsze) jak ktos pali to nie ma duzo pojecia o tym i jak sie spali to tylko czeka na ten efekt ale jak juz pali 2..3.4.5 raz to jest juz elegancko czujesz po pierwszym buchu z :bongo: ze ta chmura naprawde na Ciebie zajebiscie wplywa :szczęśliwy: i jest GIT !!
Awatar użytkownika
rasta czolgista
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:45

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: rasta czolgista »

pierwszy raz paliłem z kumplem w piwnicy w bloku on tez jarał pierwszy raz wypalilismy chyba 2 albo 3 zbicia.......ja nic nie poczułem a on miał jakies dziwne stany lękowe (bał sie samochodów,i jak przejeżdżała karetka na sygnale to o mało sie nie popłakał na srodku ulicy) a ja odprowadziłęm go do domu i kiedy byłem sam na dworze dopiero sie zaczęła moja krzywa faza łaziłem z 1 godzine od miejsca do miejca zupełnie bez celu a jak wrocilem do domu to poszedłem sie niby opalac na balkon i ta mi sie usnęło na ok 3 godziny
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

hehe niektorzy maja rozne kapy;)
:sieje:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Rob »

hahaha ja się za pierwszym razem ujebałem <lol2> to było w szkole na przerwie jakoś chyba 2 gim poszliśmy za szkołe zajaraliśmy i na lekcje jeszcze gościuwa od geografi wzieła mnie do mapy na środek klasy ja na ziomka on na mnie i kik xD niezapomniany pierwszy raz.! hahaha :bongo: jaajnie było.;d
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Member »

haha :D Nie wiem czemu Ale zajebiście Czytać te 1 razy ;D mało się nie popłakałem z Rutinoskorbinem :nabija się: .

No 1 raz miałem coś 3 gim :P wakacje sie zaczynały. To koledzy se w piątek pomyśleli żeby przypalić to się zebrało itp. Poszedłem z zamiarem tylko tak sie przejść :P ale jak już wszystko gotowe :D to se pomyślałem a co tam :p (ściągnęłem chyba ze 3 buchy) Wszystko tam skończyliśmy itp. Koledzy już tacy uhahani :nabija się: a ja nic. I tak se staliśmy przez chwile. To jeden stanął z zapalniczką w ręku i tak stoi z 2 minuty bez ruchu, To my do niego co Ci? a ten że "Statuła Wolności" Oni w breche, ja tam troche się pohihotałem. Potem chcieli zrobić zdjęcie z iskrami z Zapalniczki :nabija się: ale im nie wychodziło. A potem Tylko chodziłem zamuła :pacyfista:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

jasne juniorPL że fajnie poczytać dlatego lepiej żeby zakładac tematy z sensem.. :bongo:
topek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:30

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: topek »

Moja pierwsza faza...internat pierwsza klasa;D mieszkałem z ziomkiem który juz palił :zioło: wieczorem wpada 2 kolesi na pokoje:D zamykaja dzwi...siema siema koty musimy zajarac :zioło: my takie gały;D no ok jak to koty:D wyciagaja wora nabitka oczywiscie :d i pytanie...palicie??? koles mowi ze pewnie :palacz: ja patrze i mysle..a co mi szkodzi zapale sobie :zioło: ...po sprawie siedzimy sobie oni oczywiscie cos wkrecaja a ja nic...mysle sobie jakis szit;D chwila minela moj koles mowi ze ma sałatke..pyk do szafy wyciaga...jemy tzn oni jedza bo ja nie mogłem patrzec jak 3 kolesi je sałatke z jednego słokia i to jedna łyzeczka:D patrza na mnie i mowia a Ty co głodny nie jesteś??? nie dzieki jakos nie moge:D i wtedy sie zaczeło... :nabija się: wkret niesamowity.... złapali mnie i karmili jak małe dziecko:D...masakra:D
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: devilble »

a moja pierwsza faza byla 3 lata temu i palilem sam bo chcialem zobaczyć jak to jest
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

ja tam samemu nie lubię palić jakoś się tak zamulam :( :bongo:
topek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:30

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: topek »

jaAja czasem lubie sobie sam zapalic...:D jak jestem sam w domu...dotego muzyczka i jest git.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: devilble »

o to to , ja tak samo lubie samemu sobie zajarac
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

ja od czasu do czasu sam zajaram ale to nie to co z ziomkiem lub ziomkami :)
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Member »

Te-Ha-Ce pisze:ja od czasu do czasu sam zajaram ale to nie to co z ziomkiem lub ziomkami :)
ta :D wtedy lepszy wkręt jest ;) i bez zamuły ;D :Fajny:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

dokładnie idze się pośmiać atak to zapalę sam i ide na kompa albo chuj wie a tak to z ziomkami zawsze jakiś rozkmin padnie:) :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Rob »

Ja sam nie lubie palić XD zawsze z jakimś ziomkiem ide hehe xD
mika1509
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:18

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: mika1509 »

A ja jeszcze nie paliłam =) Najpierw chcem się dowiedzieć co i jak jest :)
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: devilble »

co i jak ?? :nabija się: najpierw należy spróbować towaru zanim zaczniesz przygodę z sadzeniem.
mika1509
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:18

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: mika1509 »

devilble pisze:co i jak ?? :nabija się: najpierw należy spróbować towaru zanim zaczniesz przygodę z sadzeniem.
A ja chcę spróbować swojego od Razu =))
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: panicz »

jak ktos pali 1 raz to mowi A ja nic nie mam wy mnie wkrecacie i takie tam moj pierwszy raz byl . idzemy zajarac juz chyba 6 bicie i ktos tam mowi do mnie czy chce poogladac zdjecia na telfonie ja mowie dawaj jakies tam patrze dziewczyny i zobaczylem dziecko z bananem i sie tak zaczolem smiac ze myslalem ze sie zleje a okazalo sie ze to byl od mojego ziomka kuzyn, dobra poszedlem do domu matka sie pyta gdzie bylem to przez przypadek powiedzialem ze na tank shelu :P taka peta
potem sie pytala czy chce cos zjesc to powiedzialem ze zwarne nudle taka kapa ze szok:P
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: devilble »

he dobre mnie nie poznaja bo jak wpadam to od razu ide spac
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Ziomek »

Moj Pierwszy raz byl napoczatku 1 gim. jak zawsze cala ekipa spotkalismy sie na boisku palilismy chyba sztuke na 4 palilem z takimi co pala juz z 2-3 lata dzien w dzien prawie zpalilem z 3 hity dosyc duze z butli nic mi nie bylo poznij zaczelo mi wszystko latac wokolo glowy nie jest to do opisania pozniej ktos dal pomysl zeby pojsc na hela po hot-dogi ja mowie dobra jeszcze nie bylem taki zajebany podchodzimy do plotu zaczelo mi tak serce napierdalac w bani mialem tak jakbym zara mial zendlec ide taki zajebany nie wiem co sie dzieje podchodze do nich i mowie zara zendleje serce mi pika tak szybko ze huj oni tam zwale wszyscy cisna ja tak nieogarniam mowie im zara zendleje oni domnie to tylko faza pozniej ogarnolem sie z tej fazy i przez 5 razy kolejne palenia ta faza wracala ale juz widzialem ze to jest faza a pozniej to sie rozkrecilem bardziej w palenie w wakacje cale wakacje dzien w dzien palilem i tak sie konczy moja przygoda D:D: :z krzakiem:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: WeedMen »

Hehe to ładna bomba :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Twoj 1 raz!!

Post autor: Kielich »

a moj 1 raz to jak mialem 11 lat ale 1 mocna peta to z panicz321 to chyba bylo po 6-8 biciu to taka mialem ze jak wszedlem do domu to jak wlaczylem wode to lecialo jakies techno czy cos a jak mialem 2 to tak samo jakies techno z kranu lecialo . A nasz ziomek sie zesral jak panicz321/ ja i ten ziomek to ten ziomek sie posral ze smiechu ludzie ida a on se dupe podciera :p :zioło: .Sorry za bledy moja ortografia nie za dobrze .
ODPOWIEDZ