Hihi czy tylko ganja fajna?

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Juggernaut
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2009, 0:11

Re: Hihi czy tylko ganja fajna?

Post autor: Juggernaut »

Białe to syf jak chuj zanim sie bejrzysz too już cię ściśnie w garści i nie dostrzeżesz przepaści;p znam to z kąś około 8 moich ziomków ze mną było nas 9 każdy w ubiegłym roku powiedział że zostanie tylko przy Ziółku a że Amfetaminki nigdy nie tknie i przez ten rok tylko ja i 1 ziomek przystopowaliśmy i ja nie siekam już z 9 miechów i nie będę. 1 ziomek też nie wali a reszta Walą jak pojebani;/ dobre 5 g siupy w 1 noc przy grze w karty i dzień w dzień krecha krecha pierdole takie fazy kiedyś jak sie najebałem za chwile się zjarałem jeszcze a potem sieknolem to miałem jadki jak skurwysyn ;p nie tykam tego syfu nie podoba mi się faza i chuj, zostaje przy Mary Jane-- jebać White Power
Awatar użytkownika
maku2225
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 81
Rejestracja: 25 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: pestka

Re: Hihi czy tylko ganja fajna?

Post autor: maku2225 »

tak to jest jak sie ciagnie jakieś syfy ja szponce juz ponad 3 lata i nie narzeka nic a nic... zajebista rozkminka po tym jest na koncze szkole w piatek o 21 ide na dyske zaszponce bawie sie do 5 na 9 do szkoly znowu jebne pacha i elegancko wytrzymuje w szkole i moge tak jechać 4 dni a pozneij odsypiam, wiem nie wiem co ty w ogole ciagles i po chuj ciagnac tylko po to zeby sie nacpac...
Awatar użytkownika
Karas
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:23
Lokalizacja: Gdańsk/Łęknica

Re: Hihi czy tylko ganja fajna?

Post autor: Karas »

Przeczytalem pierwsze 3 posty i mi wystarczy . Jadlem Roznego rodzaju tapsy. Niebieskie Omegi , AP , Rolexy , Myszki , Czerwone Delfiny i duzo duzo wiecej. Jadlem LSD jak i tapsy nakrapiane kwasem ale po LSD jest troszke ciezej i dluzej trzyma ale po tapsach na Kwasie jest tez wyjebana bomba. Na temat fety sie nawet nie wypowiadam. Tez ladowalem duzo. Wole nie eksperymentowac na bieluniu itp. Ogolnie to moge powiedziec ze FETA To gowno w chuj , niszczy i w ogole. JESTEM TYLKO ZA PALENIEM i raz na kilka miesiecy zjesc sobie tapsa ale tego na kwasie , zeby wszystko wydawalo sie piekne i ta piekna smiechawa po tym :D Ale to jak mowie teraz nie biore fety nic , guziki tylko na kwasie bo nei chcem zwyklej EKSTAZY :P A ze ostatni raz tapsa jadlem w maju , na samym poczatku to teraz w piatek biore sobie 3 i znowu zjem :D Pozniej znowu przerwa bedzie kilku miesieczna :D

Ogolem to tylko palonko ;)
"Jaram się tobą i wzajemnie od lat jaram cię
z ziemi powstałaś a znów w popiół obrócisz się
raz spróbowałem nie przejdę już obok obojętnie , nie , nie"
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Hihi czy tylko ganja fajna?

Post autor: Ziomek »

ja osobscie wole marihuane i haszysz ale za rok sproboje raz amfetaminy i tablet chce zobaczyc jak po tym jest ;d grzyby tez chce sprobowac ale tera sie nie zalapalem akurat :<
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Hihi czy tylko ganja fajna?

Post autor: WeedMen »

To zależy od dawek jakich chcesz wziaść anfetaminy można w miare dużo wziąść ale z tabletami uwazaj!
ODPOWIEDZ