Siedlce: Growero-diler

Uprawa, Hodowla, Marihuany, Konopi, Cannabis.
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Siedlce: Growero-diler

Post autor: Rob »

Siedleccy policjanci odkryli pod miastem pierwszą w Polsce plantację zioła z Ameryki Południowej zwanego przez plemię Chontal "liśćmi boga". Niestety Calea zacatechichi jest u nas nielegalne, bo to narkotyk

Gdy meksykańskie plemię Chontal próbuje poznać miejsce pobytu jakiejś zaginionej osoby lub poznać przyczynę choroby używają do tego celu Calea zacatechichi. Jest ona suszona, a następnie jej liście pali szaman, pije on także napar z tej rośliny. Podobno odpowiedź na pytanie przychodzi we śnie - można się dowiedzieć z Wikipedii.

Nie wiemy czy 21-letni mieszkaniec Siedlec chciał poznać podobne tajemnice, ale policja znalazła u niego 17 sadzonek tej rośliny. Miał też krzewy konopi indyjskich i grzybki halucynogenne psilocibe cubensis. Grzybki i marihuana były zarówno w formie suszu, jak i w stadium uprawy.

Według policji młody mieszkaniec Siedlec handlował narkotykami. Dowody na to znaleźli między innymi na forach internetowych. 21-latek został zatrzymany. Sprawa ta ma charakter rozwojowy. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.
ODPOWIEDZ