Uprawa - Konsekwencje

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Johny »

Jak w temacie uprawa a jej konsekwencje...wielu z nas nawet nie myśli o konsekwencjach uprawy, co będzie jak nas złapią, co nam zrobią ? Większość nawet nie dopuszcza takiej myśli do siebie, że jego to nie spotka.
I tu jest główny błąd wpadka może dotknąć każdego, policja w walce z narkotykami jest coraz to sprytniejsza w swoich działaniach kamery termowizyjne, odwiedziny w elektrowniach. Wkopać was mógł nawet właśni rodzice - bo i to się często zdarza, zazdrośni znajomi, społeczniacy, zdradził was może zapach na klatce, podejrzliwa sąsiadka lub tzn. łowcy roślinek. A policja żadnej okazji nie przegapi jeśli chodzi o zielone.
Wszystko po to aby złapać przestępcę bo tak nazywa się w dzisiejszych czasach w RP człowieka który pali bądź też uprawia marihuanę.

Pewne ale sprawy mają się mniej więcej tak :
Za posiadanie nawet 0,1 g marihuany grozi do 3 lat więzienia, jeśli ktoś ma znajomości bądź też sypie dostanie trochę mniej ,
Za uprawę konopi w naszym kraju grozi od 2 do 5 lat więzienia,
Za handel sporymi ilościami marihuany grozi nawet 10 lat więzienia,
Za uprawę i posiadanie znacznych ilości grozi kara do 8 lat więzienia,

Najczęściej za uprawę do 4 roślinek dostaje się 3 lata pozbawienia wolności + grzywna.

Jak widzimy kolorowo nie jest, pomyślcie przez chwilę jak to by było gdyby was złapali na uprawie ? Jakie konsekwencje byście ponieśli prócz pozbawienia wolności :
- Stracenie wielu znajomych (wiadomo są ludzie którzy po takim czymś się od ciebie odwrócą)
- Kłopoty z rodziną np. załamanie matki
- Wyrzucenie ze szkoły / pracy do tego dochodzi również później trudności w znalezieniu pracy.
- Grzywna $ będziecie musieli sporo pieniędzy zapłacić za uprawę
- Nasrane w papierach
- Bardzo nie miłe spotkanie na komendzie
- I wiele innych nie przyjemności.

Na razie macie wszystko - rodzina, szkoła, dziewczyna, znajomych dobrze ułożone życie lecz jedna wpadka i to wszystko praktycznie pryśnie nie będzie tak kolorowo, wszystko się odwróci przeciw tobie.

Możemy stracić młodzieńcze lata czas zabaw, imprez, dorastania, rwania lachonów itp.
Więc przed uprawą weźcie sobie do serca co wiąże się z uprawą konopi w naszym kraju.
Co będziecie robić dalej po wyjściu z puszki ? Czy warto zaczynać uprawiać ? Czy warto poświęcić to wszystko dla gramów palenia ?
Trzeba to wszystko przemyśleć przed założeniem uprawy bo później będzie już za późno.

tekst został skopiowany z innego forum
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Holender »

Rozmawiałem kiedyś z pisarka sądową, jest to taka osoba która zapisuje wszytko co się dzieje podczas sprawy.
Spytałem ją jakie są zwykle kary za trawę, powiedziała mi że są to zwykle zawiasy i kara grzywny.
Więzienie dopiero wtedy jak cię któryś raz z trawą złapią.

Inaczej jest z amfą, za to ostro każą.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: WeedMen »

No Gost ma racje ja dostałem tylko upomnienie bo znalezli tylko u mnie 0.5 nie cale nawet chyba .. bylem nie letni i nic za to nie miałem praktycznie. straszyli mnie różnymi zakładami ale nic z tego nie wynikło tylko kurator
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Rob »

tylko kurator mnie by zajebali za takie coś chyba xD
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: WeedMen »

No tylko tylko bardzo sie z tego Cieszyłem :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Johny »

Ale to chyba jeszcze zależy na jakiego policjanta trafimy i na jakiego sędzia. Mogą dać nam upomnienie ale też mogą nas udupić.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: WeedMen »

Dokładnie ja miałem akurat miła sędzine :bongo:
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Johny »

Anna Maria Wesołowska? :szczęśliwy: A tak na serio to idzie czas zbiorów i życze każdemu żeby go policja nie zwineła. Miejcie się na baczności, nie każdy potraktuje was ulgowo :Fajny:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: WeedMen »

Damy rade ale wiadomo treba uważać .. :bongo:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Rob »

jasne uwaga to podstawa. już nawet nie chodzi o plony lepiej ratować swoją dupe. bo przejebane mieć nabazgrane w papierach. ; / poźniej już nie ma taryfy ulgowej.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Holender »

Starajcie się nie trzymać zioła w domu, wysuszyć gdzieś tam nie u siebie w starych magazynach albo stodołach..... i w glebę zakopać
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: WeedMen »

Takie trzymanie w domu jest bardzo ryzykowne ale jeżeli nikt nie ma możliwości, gdzieś na magazyn wjebać ? to jedynie zostaje dom ..
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Holender »

Jeśli ktoś uprawia tylko dla siebie nie diluje, nie chwali się kolegom co ma to jest w miarę bezpieczny
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Member »

Kitraj za majty xD ;))

dobrze że u nas Tylko jedena sucz sciga ostro za trawe. teraz jak złapali jednego to tajniaki łażą ;o
Awatar użytkownika
Arczi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 80
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:09

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Arczi »

No to nie mam wyboru koncze studia i ide za policjanta:D:D jak mowia najciemniej pod latartnią :nabija się: :zadowolony:
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Kielich »

moj kolega byl zlapany przez takich moze ziomkow ale palki to tylko mu dali upomnienie ile tam mnial moze z 0.5, 0.8 max i nic mu nie zrobili ale teraz by juz byl przypal :/
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: devilble »

taki kraj , ale z z reguły się dostaje zawiasy tak jak gost mówi.
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Uprawa - Konsekwencje

Post autor: Ziomek »

Troche malo prawdy w tym co napisales bo kazdy ma inne osiedle itp ;D A co do kary kolesia zlapali raz z 2 przy sobie to nic mu nei zrobili potem z 1 znow nic potem z 5 to dostal kuratora tylko ;S
ODPOWIEDZ