Lipna sprawa

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
SpOntan*Buch
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2009, 21:59
Lokalizacja: Pacanów

Lipna sprawa

Post autor: SpOntan*Buch »

witam , chodzi mi o to że dziś dojebała nas psiarnia z tytką i mnie i kumpla przesłuchali a kumpel został i nie wiem kiedy wyjdzie możliwe że jutro, na chacie prawdopodobnie znaleźli mu jeszcze około 30g bo miał wyjść dzisiaj a jeszcze nie wyszedł na osiedlu przypał w chuj , chodzi mi o to czy jak u niego coś znaleźli to czy jest jakieś prawdopodobieństwo że wjadą do mnie na chatę bo nie wiem co robić z płytami ;x

proszę o szybką odpowiedź ;P
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Lipna sprawa.

Post autor: Holender »

Lepiej oczyść chatę, na wszelki wypadek
Awatar użytkownika
SpOntan*Buch
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2009, 21:59
Lokalizacja: Pacanów

Re: Lipna sprawa.

Post autor: SpOntan*Buch »

też mi się tak zdaje na wszelki wypadek lepiej tak zrobić , bo z nimi to nic nie wiadomo . Ale chyba nie mają prawa jeśli nic na mnie nie mają
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Lipna sprawa.

Post autor: Johny »

A ty przy sobie coś miałeś? Widzieli jak paliłeś?
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Lipna sprawa.

Post autor: Rob »

Radze ci oczyść chate bo z typem nic nie wiadomo może palnąć jakieś głupstwo i tobie też przetrzepią chate. ; /
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Lipna sprawa.

Post autor: WeedMen »

Powinni do Ciebie też wbić o ile ty miałeś przy sobie te palonko jak was jebneli ?
jeżeli nie to nie wiadomo czy wbiją. U mnie na rejonie ostatnia w wakacje był taki przypał i koleś się rozjebał teraz jest kurwą i nie wychodzi z domu w szkole jest dopierdalany pluty i chuj wie co jeszcze więc w sprawach przypałowych NIGDY nie sprzedawać !!
Awatar użytkownika
SpOntan*Buch
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2009, 21:59
Lokalizacja: Pacanów

Re: Lipna sprawa.

Post autor: SpOntan*Buch »

nie nie ja palonka nie miałem ani nie widzieli jak palilismy ale widzieli jak kumpel schował coś.I doczepili się znaleźli i nas powineli tylko że nas puścili a on siedzi.
Te-Ha-Ce pisze:więc w sprawach przypałowych NIGDY nie sprzedawać !!
wiem wiem , ja się nie pucłem kumpel też ten co wyszedł ze mną to my nic nie wiemy i tyle, a kumpel który siedzi to nie wiem bo coś na osiedlu spięcie się zrobiło , ale wątpię żeby sprzedał. Jedyne co wiem to to że prawdopodobnie miał wjazd na chatę a na chacie miał trochę, czy znaleźli czy nie dowiem się jutro w budzie o ile go puszczą chociaż mówił że jutro będzie .
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Lipna sprawa.

Post autor: Rob »

skoro tak to wy macie lajcik gorzej z nim... ; /
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Lipna sprawa.

Post autor: WeedMen »

jeżeli znaleźli coś u niego na chacie to tak szybko nie wyjdzie najpierw dołek 48h pozniej areszt ale nie wiadomo ja miałem już dołek 48 h przejebane ..
Awatar użytkownika
Pet Semetary
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Lipna sprawa

Post autor: Pet Semetary »

gosc raczej nie wyjdziepredko;p

ja ostatnio spuscilem w kiblu 2 krzaki... 2tygodniowe. siedze w lazience patrze przez okno radiowoz podjezdza. mysle ze to do sasiadow, nagle dzwonek. patrze a to do mnie, w panice wyrwalem krzaki i do kibla chlup. nie zdarzylem otworzyc. nie wiadomo po co przyszli ale wolalem byc pewny, bo wiecie, tez mialem przypal, opisalem go tez. szkoda roslinek ;( a co do tych plyt, to samo schowanie plytek nic nie da, jezeli masz nielegalnego windowsa. ja mialem wlasnie nielegalnego, tyle ze komisarze luzni byli i niedoczepili sie do tego, tylko starym powiedzieli zeby szybko zmienic na legalnego;p. muzyke mozesz miec sciagnieta z neta, pod warunkiem ze jej nie udostepniasz, nie wiem jak z grami\filmami i cala reszta. takze sie trzymaj chlopie!

ps, chyba o tym zebys staffu w domku nie mial nie musze ci przypominac ;)
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Lipna sprawa

Post autor: panicz »

ja mam taki blok ze jak do mnie kiedys przyszli sprawdzic plyty i wogule to dalem przez okno do sasiada a jak poszli do niego to on do mnie:P
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Lipna sprawa

Post autor: WeedMen »

hmm Ciekaw jestem jak ten blok wygląda :szczęśliwy: . a jak wam te plyty sprawdzali to wbili tobie też na chate? bo ja jeszcze nie mialem takiego przypadku z plytami :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
SpOntan*Buch
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2009, 21:59
Lokalizacja: Pacanów

Re: Lipna sprawa

Post autor: SpOntan*Buch »

nie skończyło się to najgorzej na chacie znaleźli tylko parę sztuk, reszty nie znaleźli :) . Prawdopodobnie skończy się to kuratorem i zawiasy i najprawdopodobniej grzywna . A z tymi płytami to mi chodziło o palenie bo może źle mnie ktoś zrozumiał bo widzę że tu się pisze o windowsach itp :PP hehe.
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Lipna sprawa

Post autor: Rob »

hehe no to goood. ;D
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Lipna sprawa

Post autor: Kielich »

ja w tym bloku mieszkam i zemna nie raz tak zrobil :] tzn panicz321
ODPOWIEDZ