Powrót Pegasusa

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Powrót Pegasusa

Post autor: Johny »

Pamiętacie tą wspaniałą konsolę jaką był pegasus? Wielogodzinne wymachwianie plastikowm pistoletem żeby uszczelić kaczki, zabić bossa w contrze czy poprostu poczuć się jak pancerny kierując czołgiem? Ja ostatnio miałem ochotę zagrć w mario, tank i inne gry i postanowiłem je odszukać na pc. Odnalazłem i gry i emulator na którym można powspominać dawne czasy. Mam własnie dla was małą paczkę z emulatorem i grami (tank i mario).

/admin - cenzura, link wygasł/

Jeśli będzie zainteresowanie innymi grami to chętne je odszukam i wrzuce link na forum. Piszcie jak wspominacie czasy z konsolą w roli głównej.
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Powrót Pegasusa

Post autor: panicz »

dzieki!!!:) kiedy gralem w taka gra cos alladyn
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Powrót Pegasusa

Post autor: Haszysz »

ja tam nie miałem nes'a ale miałem kompa od zawsze ;p i w dosie na 95 tez szly gry tez bylo mario alladyn było kilka podobnych tytułuw + kilka lepszyh mi się przypominają czasy ahhh jak sie grało w pierwsze wormsy kupa dzieciaków na urodzinach a ja gram 2 druzynami bo brat poszedł do łazienki xD wszyscy shodzili się na GTA ... i grałem cały dzień a inne dzieciaki tylko patrzyly nieliczni mogli zagrać a wszyscy się patrzyli... ;) pamiętam te czasy.
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Powrót Pegasusa

Post autor: Kielich »

hmm bardzo interesujace powrot pegasusa
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Powrót Pegasusa

Post autor: devilble »

ja kiedys na pegazu grałem w takie samoloty fajne co trzeba było tak strzelać .... dawne dobre czasy :bongo:
ODPOWIEDZ