Nawozy na Flo

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Nawozy na Flo

Post autor: Azazel »

Eloo :szczęśliwy:
za ok 1,5-2 tygodnie bd przestawiał swoje automaty na flo i co do nawozów mam zamiar lac doglebowo Planton K co drugie podlanie i mam florovita taki zielony koncentrat i lac glo doglebowo i w jakiej dawce? czy dolistnie?
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Nawozy na Flo

Post autor: WeedMen »

lej go do glebowo, dawki powinieneś mieć z tyłu na opakowaniu :bongo: .
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Nawozy na Flo

Post autor: panicz »

10 ml na 1 litr wody tego florvita

a tego florovita masz do paproci czy do roslin kwitnacych bo jak do paproci do barrdziej na wzorst a na flo to wiadomo


Polecam nawoz Bio Florin
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Nawozy na Flo

Post autor: Azazel »

Mam tego na Flo zielony płyn w Białej butelce, i lałem 10ml na 1l wody i popalilem wszystkie roslinki, myslalem zeby lać 2 razy w tygodniu Plantonem K a co jakies 4-5 podlanie Florovitem w dawce 3-4ml na 1l wody, i mam dodatkowe pytanie do ziemi nasypalo mi sie za duzo dolomitu praktycznie jest 60na 40 ziemia, dolomit moze troche mniej ale ładnie roślinki sie rozwijaja przesadzic je czy moge zostac pzdr :szczęśliwy: :szczęśliwy: :bongo:
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Nawozy na Flo

Post autor: WeedMen »

Jakie masz donice ? pokaż jakieś foty poradzimy :bongo:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Nawozy na Flo

Post autor: panicz »

moze miales za male roslinki
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Nawozy na Flo

Post autor: Azazel »

Nie trzymam ich w donicach tylko w pojemnikach na żywność 5-6L, i czy ta duza dawka dolomitu (przesypalem z worka) zaszkodzi roślinkom?
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
ODPOWIEDZ