Ak 47 AutoFlo:)

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Arczi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 80
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:09

Ak 47 AutoFlo:)

Post autor: Arczi »

Hej to moja pierwsza uprawa indoor więc licze na waszą pomoc bo nie wiem czy wszystko robie dobrze.
Wymiary boxa (narazie przejściowy, za 2 tyg. bedzie wiekszy:P)
wys.50cm szer.40cm i 25 głęboki, mały kartonik bo wiekszego nie znalazlem:/
Oświetlenie 4 x 1200lm energooszczędne żaróweczki
Temp. 30 -35'C Temperature reguluje narazie przez uchylenie drzwi:P poniewaz nie mam jeszcze zamontowanego wiatraczka, zaopatrze sie w trójnik i wtedy podłącze.

Dzień 7
Pokazały się :szczęśliwy: oby to były kobietki:D
Obrazek


ciąg dalszy pod koniec tygodnia:P w piątek albo w czwartek wrzuce nowe fotki:) a narazie możecie komentowac i podpowiadac :pacyfista:
pozdro :plantator:
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Ak 47 AutoFlo:)

Post autor: Szopen »

Oczywiscie zainstalujesz wiatraczki in i out no i z 1 lub 2 promieniowe zeby byl przeplyw powietrza? ;] Napisz tez jaka gleba, czym podlewasz itp itd. Wazne sa to informacje dla poczatkujacych i zawsze moze w czym sie doradzi.


P.S. Jak nie masz Super Vita albo innego witaminowego preparatu to doradzam kupno. Smieszne grosze a wydajny i zajebisty
Awatar użytkownika
Zielony
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 127
Rejestracja: 24 cze 2009, 10:53

Re: Ak 47 AutoFlo:)

Post autor: Zielony »

zrub tak oklej boksika folią czy tam kartkami białymi wiatrak wstaw bynajmniej jeden by powietrze leciało z styłu w połowie od żaruwek roślinki trzymaj 5 do 6 cm od świetluwki w dzwiczkach od boksa zrub dziure wez 2 rolki papierowe od papieru do pupy w jenej zrub otwur by pasowało do drugiej by takta wajcha była i zamontuj w dzwiczkach i bedzie wentylacja fajna teperaturka bedzie z 28 i cacy będzie jak nie wiesz jak to zobacz w mojej fotorelacji co mam zrobione w boksie
Awatar użytkownika
Arczi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 80
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:09

Re: Ak 47 AutoFlo:)

Post autor: Arczi »

Mam oklejonego białymi kartkami, co do tego papieru do d.. to nie wiem oco ci chodzi:P ale spoko lukne jak zrobiles u siebie, no musze jeszcze troszke podniesc do gory doniczki, aha i ziemie mam z ogrodniczego uniwersalna ,nawozow jeszcze nie daje bo chyba jeszcze za wczesnie, nie wiem jedna roslinka idzie ladnie do gory a droga jakos marnie i powoli a maja takie same warunki:/
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Ak 47 AutoFlo:)

Post autor: WeedMen »

Spokojnie to pierwsze dni. Poczekaj tydzień dwa i zobaczysz większe zmiany :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Ak 47 AutoFlo:)

Post autor: Szopen »

Nawozy zacznij dawac na wzrost juz teraz. Zwlaszcza ze masz zwykla ziemie ogrodnicza a ona ma duze braki zapewne w azocie. Oczywiscie zmniejszona dawke sie daje ;]
ODPOWIEDZ