Przygody z zycia bez marihuany lub z :D

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Przygody z zycia bez marihuany lub z :D

Post autor: Ziomek »

Jakie mielisce przygoda bez marihuany w ciagu zycia lub [z] ja mialem taka dosyc hardkorowa to jak mialem z 5-6 lat to bylem sobie na takiej polanie kiedys tam byl basen duzy i opuszczone takie hangary pod ziemia sa ktorego dnia wpadlismy tam z kolega rodzice nie widzieli wiesz co nie moglem przez ulice przechodzic a to bylo z 4 km od domu idziemy sobie z kijami i jakis 2 typow idzie koles do mnie dawaj uciekamy zawsze fazowalismy tak a ja do niego nie po huj wyjebalem kija a on mowi podnies zbijemy ich jak cos ja mowie po co glupi jestes on tez wyrzucil nagle tych 2 typow podlatuje pyta sie nas czy jestesmy z rodzicami ja mowie Tak a on nie rodzicow nie bylo ale specjalnie tak powiedzialem bo juz troche mozna bylo sie domyslic co sie wyrabia to oni cos sie przypruli to my dzide chcelismy zajebac ale zlapali nas bo w wieku 5 lat wolno sie biega a typi z 16-17 lat mieli wzeli nas pod te ziemie i straszyli nozami takimi fazami koles plakal a ja nie wiem czemu wogole nie plakalem tylko osrany grubo bylem wpizde nas walili toznaczy wypadlo tak ze ja malo dostawalem koles w huj dostawal smieszne to jest to ze typi po 18 lat gdzies a my po 5-6 lat mielismy moze 7 z 40 min to trwalo potem jakis typ wjechal to uciekli i my ucieklismy xD smieszna przygoda ale wtedy hardkorowa xD Sie rozpisalem xD polubilem te forum zaniedlugo juz trzeba zasadzic cos swojego tylko monety jakies musze pozbierac <najgorsze>
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Przygody z zycia bez marihuany lub z :D

Post autor: panicz »

no ja tez mialem jak bylem maly to z moim kolega poszlismy to takiego typa on mial tam stodole i pelno slomy i my wchodzilismy na sama gore i skakalismy to moj kumpel wpadl za ta slome znaczy to byly takie bunty i on nie umial wyjsc i plakal to przyszedl ten koles i mu zloil dupe a ja sie smialem kolo niego:P
ODPOWIEDZ