Drag testy

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Drag testy

Post autor: Rob »

A więdz tak chciał bym zebyśćie się tutaj podzielili swoją wiedzą na temat drag testów. Jakie są rodzaje jakie najczęśćiej stosują no i co najważniejsze po ilu dniach niemają szans u ciebie wykryć ganji? Miał ktoś z tym już doczynienia? Wie ktoś coś na ten temat? Zapraszam do pisania.
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Drag testy

Post autor: panicz »

moj kumpel mial ze mocz musial dac w takim czyms i mu kumpel nasikal i on wziol i trzymal to blisko ciala zeby bylo cieple :) ja nie zabardzo nie wiem bo nie mialem jescze z tym doczynienia:P z testami

A co Robertosss jakies badania?:P
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Drag testy

Post autor: WeedMen »

Są różne sposoby sprawdzania THC w organizmie NP. obieranie krwi: przy tym THC jest wykrywalne do 3 tyg. Często stosowaną metodą jest pobieranie moczu tam THC jest wykrywalne nawet do 3 tyg. Jest też metoda wykrywania THC po przez cebulki włosów tam THC jest wykrywalne nawet do Paru lat !! .. ale takie badanie jest bardzo drogie ..
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Drag testy

Post autor: Rob »

naszczęście jest drogie xD nie nie ja badań nie miałem i niezapowada się zebym miał ale dobrze wiedzieć myśle ze każdy by chciał wiedzieć na ile może sobie pozwolić xD Ja słyszałem jeszcze o teście na śline działa do 24h. słyszeliście o nim. ?
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Drag testy

Post autor: Ziomek »

Nie ale jak masz miec badania zaniedlugo to pijesz mleko sobie i jakies jogurt co dnia i nie wykryje ;] albo jak sikasz to sa sposoby ze przez cos sikasz i tez nie wykrywa ;D nie pamietam przez co ale jakbym mial potrzebe to bym sie dowiedzial xD
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Drag testy

Post autor: WeedMen »

albo poprostu pijesz dużo soków z vitaminami żeby często chodził lać :szczęśliwy: wtedy szybciej wyjdzie THC z twojego moczu :bongo:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Drag testy

Post autor: Rob »

Myśle ze jak ktoś bedzie miał problemy to mu się te wiadomości przydadzą. Jeśli ktoś ma coś jeszcze do dodanie to prosze bardzo wiedza zawsze się przyda ^
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Drag testy

Post autor: Szopen »

Dostaraczasz organizmowi duzo witaminy C, tluszczow i plukasz (ergo pijesz duzo)
Awatar użytkownika
Feniak
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2009, 2:18
Lokalizacja: POLSKA

Re: Drag testy

Post autor: Feniak »

Mocz - jest to robione na zyczenie (np rodzicow) 3-4* tygodnie
Krew - to jest akurat drogie i nie stosowane.. op wypadkach czy takich tam pierdolach moga Ci to zrobic 1-2* miesiace..
Slina - stosuje do drogowka, maly papierek przejezdzaja Ci nim po ustach lub jezyku i maja odrazu wynik :/ ..nie orietuje sie po jakim czasie jest to wykrywalne ale sadze ze 3-4* dni napewno



* w zaleznoscie od ludzkiego organizmu.. a jak kazdy wie nie jestesmy tacy sami wiec u kazdego moze to sie lekko roznic



aha i na stracenie % THC we krwi piwe sie PIWO! (to nie joke:)
eF do Ka
ODPOWIEDZ