Początek xDD

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
glenjohnson2
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Krk

Początek xDD

Post autor: glenjohnson2 »

Mam jeszcze pytania do Fachowców xDD Jest ktoś z krk albo okolic to mógłby mi odsprzedać nasionka? bo mieszkam z rodziną i nie da się inaczej... mam w planie robić tego boxa... ale zastanawiam sie nad posadzeniem outdoor,gdzieś marzec,kwiecień mam ten plus że mieszkam na wsi:0 ii jaką proponujecie mi odmianę na wszesną wiosnę i w jaki miejscu to posadzic? jak macie pytania pytac;p
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: początek xDD

Post autor: Szopen »

Zamow nasionka na post restante. Czyli zamawiasz przesylke na adres urzedu pocztowego na ktory Ci wygodnie pojsc. Badz dogadaj sie z seedbankiem zeby przyslal Ci nasionka w paczce w ktorej bedzie np: stara myska a w niej nasionka. Odmiany wczesno kwitnace. Passion 1, Canadian, Early Skunk. Na oucie te mi najlepiej rosly ze wszystkich. Co do miejsca poszukaj na forum bylo. Sam wypisalem dosyc czytelnie czym sie kierowac.


Czasem sie zastanawiam dokad zmierzaja nowe pokolenia skoro nie umieja wykombinowac nawet jak w tajemnicy nasiona zamowic w dobie internetu.
glenjohnson2
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Krk

Re: początek xDD

Post autor: glenjohnson2 »

ehe;D ok... a w lecie gdzy jest ciepło moze roślinka byc w doniczce w naswietlonym miejscu? aa na noc do domu na parapet? wypali mi to wtedy?
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: początek xDD

Post autor: Rob »

ja ci polecam Ruderalis skunk xd Jak już bedziesz sadził outdoor to po co doniczki i chowanie do domu.? znajdz sobie jakieś dobre miejsce i tam zasadz sadzonki. ;D opiekuj się nimi nawóź i czekaj na plony. ;D
glenjohnson2
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Krk

Re: Początek xDD

Post autor: glenjohnson2 »

ok... aa jak czesto podlewać czy czekac na deszcz? :plantator: ii czy od początku marca sadzić? i na jakiej zasadzie te nawozy ? w jakim sklepie można je dostać?
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Początek xDD

Post autor: Rob »

Podlewanie roślinek zalerzy od tego jaką masz miejscówke. jeśli masz na jakimś bagnie to nie musisz wogule podlewać a jak na jakimś suchym terenie to bedziesz musiał podlewać. okolo początki kwietnie możesz zacząć wysadzanie podrosną ci troche w domu a poźniej je zaniesiesz na miejscówke i tam je przesadzisz. Nawozy można dostać w sklepie ogrodniczym lub rozbudowanej kwiaciarni xD a więdz tak na początki używasz nawozu z zawartością azotu na wzrost rośliny polecam Florovit a w momęckie kiedy zobaczysz płeć rośliny pierwsze triochomy. Wtedy się przełanczasz na nawóz na kwitnienie polecam Planton K. dawkowanie na opakowaniach.

Pozdro :bongo:
glenjohnson2
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Krk

Re: Początek xDD

Post autor: glenjohnson2 »

wiec mam na suchym terenie bardziej... zastanawiam sie czy w takiej gestej łace tez nie posiać sawanna taka xDDi jaką ma to zawartość THC? ile mi powinno gram mieć kraczek?
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Początek xDD

Post autor: Szopen »

Zawartosc THC zalezy od ilosci swiatla. THC jest naturalnym filtrem przeciw promieniowaniu UV dla kwiatow. Dlatego podstawa to duza ilosc slonca. Wiekszosc ludzi patrzy tylko na zawartosc THC co jest bledem. Nie tylko ten zwiazek daje high. Maja wplyw na rodzaj tez inne cannabinole.

Ilosc plonow zalezy w duzej mierze jakie warunki bedzie miala roslina.
glenjohnson2
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Krk

Re: Początek xDD

Post autor: glenjohnson2 »

bedzie na polu to skad mam wiedziec jaki bedzie klimat czy duzo słonca czy nie xD?ale zawsze tam jest duzo słońca... i mam pytanie ile dac nasion four waya do doniczki małej dosyc? ii jakich zarówek uzywac do wyskokosci boxu 120cm?
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Początek xDD

Post autor: Szopen »

Widac ze nie szukales mojego mini poradnika do uprawy out ergo nie czytales forum. Tam znajdziesz odpowiedzi co do miejscowki.


Tylko wysokosc boxa nic mi nie mowi. Podaj caly rozmiar boxa. Dodatkowo do 1 doniczki dajesz 1 planta. Chyba ze uzywasz duzej donicy to i tak sie ja dzieli zeby nie plataly sie korzenie.
glenjohnson2
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Krk

Re: Początek xDD

Post autor: glenjohnson2 »

oki...
ODPOWIEDZ