Dobry kamuflaż

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Dobry kamuflaż

Post autor: Haszysz »

witam nie długo będzie otwarcie sklepu wiec juz robie grrow boxa i szykuje gdzie go ukryc więc tak w nocy w szafie a za dnia ;))) gdy będę po za domem pod takim fotelem da rade /admin - cenzura, link wygasł/ ??? nikt sie nie skapnie jak myslicie ? bo do szafy moze ktos zajrzec a pod fotel raczej nie :nabija się:
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: DOBRY KAMUFLAŻ

Post autor: Holender »

XxoHASZYSZoxX przeczytaj ten punkt Regulaminu:
3. Zabrania się pisania całych tematów dużymi literami, tematy i posty należy pisać przejrzyście, nie należy robić błędów ortograficznych.
- Źle napisany tytuł postu: ''MOJA ROŚLINA'', poprawnie napisany tytuł postu: ''Moja roślina''.
- Źle napisany tytuł postu: ''moja roślina'', poprawnie napisany tytuł postu: ''Moja roślina''.
Awatar użytkownika
Legion
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 27 cze 2009, 12:22

Re: Dobry kamuflaż

Post autor: Legion »

XxoHASZYSZoxX nie rozumiem co chcesz zrobić Ukryć grow box pod fotelem? dziwny pomysł nie lepiej kupić sobie obudowę od komputera i wsadzić ja do piwnicy albo gdzieś gdzie ty tylko masz dostęp wózkownia albo jakieś inne miejsce pomyśl dobrze jak ukryć box w pokoju kamuflażem może być np stary duży głośnik
Awatar użytkownika
Adiq
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2009, 1:47
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Dobry kamuflaż

Post autor: Adiq »

Jeśli nie możesz postawić szafy w jakimś mniej widocznym miejscu, w którym nikt Ci boxa nie otworzy, to może lepiej nie brać się za indoor'a?
Chowanie tego po fotelach to dziwny pomysł.
Jeśli mieszkasz z rodzicami lub osobami nielubiącymi konopi, lepiej pomyśleć o outcie.
Mniej stresu przy tym będzie, że ktoś otworzy szafę i znajdzie paprotki.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Dobry kamuflaż

Post autor: Haszysz »

no tak macie racje ale mugł bym hodować to w szawie a tylko w dzien siedziała by pod fotelem ;p a co do out musial bym czekac i dopiero za rok by był ;/ obudowa komputera mam nawet na zbyciu ale ja mysle ze jest za mała duży głośnik ;/ nie raczej nie mam kurwa... a może by to wjebać na stryh u mnie w pokoju mam shody na stryh no takie wysuwane z sufitu nikt nie pożądany nie wejdze a nawet jak nie skapnie sie po co box ale gorzej z dostępem za każdym razem musiał bym odsuwać meble ;( a co do błędów nie umiem kurde czy dysleksia to grzech ???
dfch-thc
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2009, 11:55

Re: Dobry kamuflaż

Post autor: dfch-thc »

jakies patologiczne rodziny macie ze doniosą na was ;
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Dobry kamuflaż

Post autor: Haszysz »

nie doniosą ale wiesz lubie mieszkac w moim domu :szczęśliwy:
ODPOWIEDZ