Mity?

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Mity?

Post autor: Haszysz »

Aż się palić odechciewa :( doleczek (malutki) przez to złapałem zastanawiam się czy jestem taki sam jak kiedyś xD a wy co o tym sądzicie /admin - cenzura, link wygasł/
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Mity?

Post autor: Holender »

Codzienne palenie może doprowadzić do takiego stanu, co innego okresowe wręcz przeciwnie pobudza euforyzuje życie
najlepiej sobie zapalić raz na miesiąc na pewno wtedy nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
GruBy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:15
Lokalizacja: Haga

Re: Mity?

Post autor: GruBy »

Powiem wam szczerze. Ja pale ganje codziennie. Codziennie te 2-3 lufki najmniej pojda. Pale juz tak od hmm.3-4 lat. I jakos nie widze skutkow ubocznych, moja kobieta oraz cala reszta rodzinny tez mi nigdy nic nie mowili,ze niby cos jakis inny itp...
Ja uwazam ze to duzo zalezy od organizmu czlowieka :)
Wiele osob jak zapali to przykladowo nie potrafi juz nic robic bo ma lenia itp...
U mnie czegos takiego nie ma,, nie raz w pracy sie zapali i da sie robic dalej:)
Do wszystkiego trzeba przywyknac;))
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Mity?

Post autor: Haszysz »

no ja tez pierwszy raz o czyms takim slysze i dlatego chcialem poznac wasze zdanie
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Mity?

Post autor: Holender »

Dokładnie każdy organizm jest inny, i inaczej reaguje
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Mity?

Post autor: WeedMen »

dokladnie Gost ma racje niektorzy nie pala dlugo a potrzebuja duzo zeby sie upalic to prawie tak samo jak z Alkoholem ! ja tez pale dlugo i nie wiedze skutkow ubocznych ..
Awatar użytkownika
Sambo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:34

Re: Mity?

Post autor: Sambo »

"Marijuana.... Research Shows It May Be Good For You!"
(audycja na Super Human Radio)"
/admin - cenzura, link wygasł/
cytat: "Dr. Valesco's group in Madrid is showing that the active component in Cannabis delta-9-tetrahydrocannabinol may prevent cancer, reverse tumor growth and protect the brain from injury and assault."

A tutaj wypowiedź kolesia z innego forum na temat Cannabis apropo linku który wysłałem:

''No pewnie, że tak może być. 8-) Była od początku ludzkości częścią naszej naturalnej diety. Elohim dali ją jako jedną z pierwszych świętych roślin. Pierwsze tkaniny były z konopi, pierwsze malarstwo jaskiniowe było inspirowane przez psychodeliki. Jestem pewny, że substancje zmieniające świadomość odegrały o wiele bardziej znaczącą rolę w historii i sztuce niż dziś większość myśli.''

Ja palę 1-3ech razy w tygodniu i w niczym mi to nie przeszkadza :zadowolony: nawet mogę stwierdzić że jestem bardziej kreatywny :jojnt: :jojnt: :jojnt: :jojnt:

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Pet Semetary
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mity?

Post autor: Pet Semetary »

a ja pale w sumie dosc rzadko, zalezy ile mam tego, np w tym tyg. palilem codziennie tak po jednej fifce, a tak to raz do trzech razy w miesiacu. jedyne efekty uboczne jakie zauwazylem to to, ze sie bardziej do ludzi otworzylem od kat zaczalem palic, i chec do zycia ;P
;*
szerman
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2009, 22:39

Re: Mity?

Post autor: szerman »

Po roku palenia 365 dni minimum po sztuce dzienie to zatraciłem się pobudka rano i ubity i tak cały dzień nic nie robiłem tylko jak zmotać z kumplem kase to było zadanie na cały dzień nawet by mnie nie zmartwiło to że koniec świata będzie teraz jest git tylko za dużo myślę mam piękniejsze spojrzenie na świat teraz długie palenie nie ma wpływu ale nikomu nie polecam długo dużo :wciąga: to jest świństwo na baletach się przydaje
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Mity?

Post autor: WeedMen »

szerman pisze:Po roku palenia 365 dni minimum po sztuce dzienie to zatraciłem się pobudka rano i ubity i tak cały dzień nic nie robiłem tylko jak zmotać z kumplem kase to było zadanie na cały dzień nawet by mnie nie zmartwiło to że koniec świata będzie teraz jest git tylko za dużo myślę mam piękniejsze spojrzenie na świat teraz długie palenie nie ma wpływu ale nikomu nie polecam długo dużo :wciąga: to jest świństwo na baletach się przydaje
:wciąga: tez nie polecam wydaje sie fajne ale nie jest takie jak sie mysli ..
Awatar użytkownika
GruBy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:15
Lokalizacja: Haga

Re: Mity?

Post autor: GruBy »

szerman pisze:Po roku palenia 365 dni minimum po sztuce dzienie to zatraciłem się pobudka rano i ubity i tak cały dzień nic nie robiłem tylko jak zmotać z kumplem kase to było zadanie na cały dzień nawet by mnie nie zmartwiło to że koniec świata będzie teraz jest git tylko za dużo myślę mam piękniejsze spojrzenie na świat teraz długie palenie nie ma wpływu ale nikomu nie polecam długo dużo :wciąga: to jest świństwo na baletach się przydaje

a ja sie z tym nie zgodze...tak jak pisalem wczesniej zalezy od organizmu... a wy widze ze traktowaliscie to jak nalog... wooogle nie rozumiem jak mozna wstac przybitym po paleniu dzien wczesniej. Poprostu twoj organizm inaczej traktuje marihuane i spowodowalo to u Ciebie delikatne uzaleznienie... no i nie sluzy Ci ganja.... jesli opisujesz takie rzeczy....
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Mity?

Post autor: Haszysz »

a moj kolega hodzi na jagody i jak na nie idzie to wciaga :wciąga: i muwi ze robotniej mu idzie ;)
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Mity?

Post autor: devilble »

gruby ma racje wszystko zalezy od organizmu ktoś ma słaby łeb a ktoś mocny.
ODPOWIEDZ