Ciastka?

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Ciastka?

Post autor: Haszysz »

witam ma pytanie jak zrobic cos z marią żeby nikt się nie skapnoł np ciastka lub w jakims napoju co zrobic aby dodać to do napoju i był haj ?? lub zrobic z tego jakies ciastka podrzucił bym to kumplowi i faza gotowa. a i napiszcie czego uzyć suszu czu swieżego. ;p z góry thx i prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Ciastka?

Post autor: Holender »

Ciasteczka maślane z ganją

Składniki:
*30dkg masła
*30dkg cukru
1dkg=10gram (jak by ktoś nie wiedział)
*6 żółtek
*pół szklanki mleka(oczywiście z gotowana maryśka z przepisu na mleko)
*2 cukry waniliowe
*1.5 łyżeczki proszku do pieczenia
*około 1kg maki pszennej
(jeśli uważasz że jest tego trochę za dużo to możesz zrobić z polowy składników)

Wykonanie:
żółtka w misce ucieramy z cukrem (tak jak kogiel-mogiel) następnie dodajemy mleko i masło ucierając dalej dosypujemy cukier waniliowy, proszek do pieczenia oraz mąkę (oczywiście wcześniej razem wymieszane) jeśli masa jest zbyt miękka dosypujemy maki a jeśli się nie klei dolewamy trochę mleka :) gdy wszystko już mamy dobrze wymieszane wałkujemy na grubość okolo5mm i wycinamy jakieś figurki :) mogą być gwiazdki, serduszka itd. pieczemy je około 10 minut w temperaturze 200*C (jeśli już wcześniej są zarumienione należy je wyciągnąć) pamiętajmy o nich żeby ich nie spalić ponieważ jest tam dużo masła a one szybko się pali.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Ciastka?

Post autor: Haszysz »

THX :)
Awatar użytkownika
Sambo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:34

Re: Ciastka?

Post autor: Sambo »

Elos
Przepis super!
Szkoda że nie będe miał w tym roku swojego palenia bo ja chciałbym taką niespodziankę sprawić swoim najbliższym :D
UWIERZCIE MI ! to były by najlepsze ciastka w ich życiu!
NAPEWNO JE ZROBIE...mamie cioci wujkowi.....:D hmmm...z okazji imienin
czy urodzin....z kupionego towarku...
Zainwestuje ale zanim użyje towarku do przepisu to skrupulatnie go zetre moździerzem [może to wzmocni kopnięcie -chodzi mi o większą wchłanialność-wiadomo błonnik ;/ ]

:manifest:
Zielono pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Ciastka?

Post autor: Haszysz »

a ja mam pytanko czy jesli dał bym to starszej osobie ok 80l mniej lub wiecej nie zaszkodziło by to jej tak na 100 % ???
Awatar użytkownika
Sambo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:34

Re: Ciastka?

Post autor: Sambo »

Cześć

Wydaje mi się że jeśli pali nałogowo papierosy...i nic jej nie jest to można jej coś takiego wpakować.
Ale pomyślał bym tutaj też o czymś takim jak odpowiedźialność za zdrowie innych kosztem przeżyć spowodowanych wpływem THC na organizm :szczęśliwy: ...- temat warty przemyślenia :pacyfista:
Wziąłbym pod uwagę kilka czynników przed podaniem takiej osobie ciasteczka... :pobity:
Po pierwsze ilość towarku w ciasteczkach-jest to starsza osoba i lepiej nie ryzykować z większymi dawkami [tutaj sprawdza ię powiedzenie-`co za dużo to niezdrowo`]
Po drugie , okoliczności w jakich chcesz jej podarować wypiek
[ja wcześniej powiedziałbym że są to np. `magiczne ciasteczka`np. imieniny, urodziny lub jakaś inna okazja]-cała sprawa może wydać się nieco podejrzana bo gdy niema okazji zwykle dana osoba mogłaby sobie pomyśleć że już dogorywa i chcesz tylko przyspieszyć jej spotkanie z korzeniami stokrotek :Zmieszany:

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem to napewno odczułaby same pozytywy...

Pozdrawiam :pacyfista:
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Ciastka?

Post autor: Haszysz »

nie pali ;/ ale ma cukrzyce może to cos zmieni ??? a ja bym mógł trohe ulżyć :jara:
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Ciastka?

Post autor: Holender »

Ja bym się nie bawił w takie eksperymenty
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Ciastka?

Post autor: WeedMen »

Dokladnie jeszcze bedziesz mial kogos na sumieniu ..
:bongo:
Awatar użytkownika
maku2225
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 81
Rejestracja: 25 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: pestka

Re: Ciastka?

Post autor: maku2225 »

haszysz ty mnie rozpierdalasz na czesci :D po chuj to chcesz dawac jakiejs babci czy dziadkowi zwlaszcza jak ma cukrzyce hehhe albo chcesz pomoc ale ci to nie wychodzi albo tej osoby tak nie lubisz ?? ^^ pozdro dla ciebie ;p
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Ciastka?

Post autor: WeedMen »

maku2225. Mogl bys sie troche, luzniej odnosic do innych, Forumowiczow!
Awatar użytkownika
maku2225
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 81
Rejestracja: 25 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: pestka

Re: Ciastka?

Post autor: maku2225 »

spoko ja nigdy do nikogo nie skacze haszysz tez napewno nie czuje sie urażony :) a jesli tak to przepraszam ale naprawde pokonał mnie tymi ciasteczkami :D na cukrzyce nie je sie takich rzeczy heheheh.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Ciastka?

Post autor: Haszysz »

no urazony sie nie poczulem ale wiesz tak jak pisal te-ha-ce mógł bys zluzowac. a co do tej cukrzycy ciastko na jakis czas moze zjesc i je a ze jest przyzwyczajona bo nie dawno z rok temu u niej ja wykryto czesto nazeka ze nie moze jesc to chcialem pomuc zeby trohe zapomniala...
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Ciastka?

Post autor: Rob »

co ma cukrzyca do thc. ? cukrzyca jest to brak lub zmiejszona prosukcja przez cieło insuliny którą trzeba równomiernie dostarczać do ciała samemu i trzeba przestrzegać giety "czasem mniej czasem więcej" troche słodkości czasem nie zaszkodzi xD najwyrzej troche cukier skoczy ale sie unormuje. ;p
Awatar użytkownika
maku2225
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 81
Rejestracja: 25 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: pestka

Re: Ciastka?

Post autor: maku2225 »

cukrzyca moze dzialac w dwie strony zaduzo lub zamalo cukru ja bym takiej starszej osobnie nigdy nie podal takiego ciasteczka jeszcze w nieswiadomosci nie wiem skąd w ogole taki pomysł co innego jak by ta osoba chorowała na brak apetytu albo coś w tym stylu a tak to babcia czy tam ktos chory na cukrzyce zje ciastko złapie go gastro to moze nie oprzec sie pokusie i zje wiecej ciasteczek i moze to sie zle zakonczyc, ale to juz moj ostatni post pierdole nie wypowiadam sie bo widze, ze wy jacys sztywni i co nie napisze to odrazu obrażam kogos albo cos.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Ciastka?

Post autor: Haszysz »

Robertosss pisze:co ma cukrzyca do thc. ? cukrzyca jest to brak lub zmiejszona prosukcja przez cieło insuliny którą trzeba równomiernie dostarczać do ciała samemu i trzeba przestrzegać giety "czasem mniej czasem więcej" troche słodkości czasem nie zaszkodzi xD najwyrzej troche cukier skoczy ale sie unormuje. ;p
:nabija się: nie zrozumiales hce jej dac fajne uczycie nie naprawic jej zdrowie ;p. spoxo ze sie tak troszczysz heh ale to nie jest tak zawansowana cukrzyca to jest typ b czyli wytlumacze ci w typie a nie ma klucza i trzeba go dostarczyc popzes insluine a w typie b klucz jest ale nie pasuje starczy zluzowac trohe z sodkim ale nie zupelnie i jest git :)
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Ciastka?

Post autor: Rob »

oj maku maku ależ ty niemiły. ;p
ODPOWIEDZ