POseł po stronie prawdy....

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

POseł po stronie prawdy....

Post autor: Holender »

Cezary Atamańczuk oskarżony przez szczecińską prokuraturę o posiadanie narkotyków zostanie posłem w miejsce wybranego do europarlamentu Sławomira Nitrasa.

- Nie wykluczam, że będę w Sejmie walczył o zmianę prawa, które prowadzi młodych ludzi za kratki za posiadanie jednego jointa - powiedział "Gazecie" w czwartek wieczorem Atamańczuk, który od wielu dni jest nieuchwytny dla swoich byłych kolegów z Platformy Obywatelskiej.


Ponieważ nie udało im się z nim skontaktować, późnym popołudniem wydali oświadczenie wzywające go do nieprzyjmowania mandatu posła. On jednak już to zrobił, podpisał w czwartek stosowny dokument.

Kiedy kilka miesięcy temu stało się jasne, że lider szczecińskiej PO poseł Sławomir Nitras będzie kandydował do europarlamentu, zastanawiano się, co zrobić z problemem mającego kłopoty z prawem Atamańczuka, który w ostatnich wyborach do parlamentu był następny za Nitrasem. Wtedy jednak Atamańczuk obiecał, że w razie wyboru Nitrasa do parlamentu Europejskiego nie przyjmie mandatu. Podpisał nawet stosowne oświadczenie.

- Podpisałem to oświadczenie dwa i pół miesiąca temu - powiedział nam Atamańczuk. - Przemyślałem wszystko i doszedłem do wniosku, że nie mogę zawieść swoich wyborców. Jeden incydent nie może przekreślić mojego życia. Udowodnię, że zasłużyłem na ten mandat.

Atamańczuk przywołuje przykład obecnego prezydenta USA, a także Billa Clintona i Donalda Tuska, którzy publicznie przyznali się do palenia w młodości marihuany.

W Sejmie chce się zając się m.in. zmianą zbyt rygorystycznego, jego zdaniem, prawa w tym zakresie.

Wpadka

14 listopada 2008 r. uwagę cywilnego patrolu policji zwrócił golf zaparkowany na leśnej drodze pod Szczecinem. W środku siedzieli samorządowiec z Polic Cezary Atamańczuk i przewodniczący sejmiku województwa zachodniopomorskiego Michał Łuczak. Obaj z PO. Palili trawkę. Już następnego dnia zostali wyrzuceni z partii. Potem zrzekli się swoich funkcji. Sprawę Łuczaka prokuratura umorzyła, bo marihuana nie były jego. Atamańczuka oskarżono o posiadanie nieznacznej ilości narkotyków.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: devilble »

dobrze , nawet tusk brał marihuanę !!
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: Holender »

"brał" :szczęśliwy: brzmi to jak branie koki
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: devilble »

palił heh drobna pomyłka :nabija się:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: WeedMen »

chcial bym Go widziec Upalonego haha :nabija się: i ciekawe skad mial :manifest:
Awatar użytkownika
rasta czolgista
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:45

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: rasta czolgista »

pewnie od kaczynskich........hehehe
Juggernaut
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2009, 0:11

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: Juggernaut »

Kaczyńskie to cwele , walą tylko wódę pewnie albo też się zabawiają : jointy , wóda, dziwki i koks na stole ...a potem wywołują paranoję , wałki , machloje ;p
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: devilble »

tusk tez jest cwelem , kaczyński i tusk nie potrafią rządzić , nigdy bym na nich nie głosował ,ponieważ nie są odpowiedni na to stanowisko w ogóle Polski rząd to jedno wielkie bagno ,taka jest prawda :Zmieszany:
Awatar użytkownika
pawel4554
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2009, 11:42

Re: POseł po stronie prawdy....

Post autor: pawel4554 »

głosujcie na Korwina Mikke koleś wie na czym stoi . Za jego kadencji na 100 % znieśli by kary za posiadanie. Zapraszam na youtube są tam filmiki z tym politykiem polecam "Debata dotycząca legalizacji narkotyków" :pacyfista:
ODPOWIEDZ