Lody o smaku - Czekoladowo, marihuanowo, kawowym!!!

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Legion
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 27 cze 2009, 12:22

Lody o smaku - Czekoladowo, marihuanowo, kawowym!!!

Post autor: Legion »

Przygotowanie lodów nie zajmie wam dużo czasu a frajda ,jaka jest z /szamania' takich lodów z bliską koleżanką Ogromna.
Składniki to wszystkie odpadki jakie macie z palonka od liści przez topki do gałęzi musi być tego sporo lecz bez przesady. Bo można się przejeść i nie mieć ochoty żeby sięgnąć po następnego :D . Pamiętaj ,że od razu ci po tym nic nie będzie wiec nie przesadzaj z ilością Jest lato a zimnego się chce! Do roboty....
Składniki :
-makumba
-kakao 'Puchatek'
-czekolada
-lody w proszku lub śnieżka /pytać w sklepach'
Osprzęt:
Miska ,garnek ,łyżka, wysokie naczynie. i wiele pierdołów które znajdziesz w kuchni
Kubeczki plastikowe lub formy do lodów
mikser i ubijaczki do piany :lol2:

Jeśli mamy makumbe zaczynamy od roztopienia czekolady w garnku wsadzonym w drugi większy garnek z odrobina wody by czekolada mam się roztopiła. Kiedy to uzyskamy płynną czekoladę możemy ją dodać do makumby lub polać lody wedle uznania i smaku czy polać dno kubeczków i przyjemność czekoladowego smaku zostawić na sam koniec. Ja zrobiłem tą pierwszą opcje Teraz dodanie kakao do makumby ważne żeby była ona ciepła i wszystko ładnie się rozpuściło. Następnie szybko to wszystko trzeba schłodzić!
Schłodzoną makumbe czekoladowo kakaową ubijamy z śnieżką czy lodami w proszku i nalewamy do kubeczków wstawiamy do zamrażarki następnego dnia są gotowe!
ODPOWIEDZ