Super high me

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Super high me

Post autor: ZNB »

polecam ten film..jest to film o gosciu tory postanawia przez 30 dni palic ziolo i opisuje jego wplyw na jego psychike organizm itd..troche tak jak film super size me tylko o zielsku..
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: super high me

Post autor: Holender »

Gdzieś kiedyś widziałem ten film na torrentach, jak go znajdę to ściągnę, dużo o nim słyszałem więc muszę wreszcie zobaczyć co to za kino :bongo:
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: super high me

Post autor: ZNB »

tak szczerze powiedziawszy to ja mam troche mieszane uczucia co do tego filmu..i tak naprawde po obejrzeniu go zobaczylem jakim strasznym gownem jest jaranie..kolo proboje udowodnic ze ziolo jest ok i na nic ne wplywa itd..ale tak naprawde z boku patrzac widac jakim sie staje debilem ze jara ciagle,gada smieci,smieje sie sam z tego,poprostu jest kurde glupkiem o iq zblizonym do banana,ale to tylko moja opinia..tak lubie jarac i jaram duzo, ale jesli na bani wygladam tak ja ten facet i ludzie mnie ogladaja w takim stanie to naprawde jest mi siebie zal..czekam na opinie inych o tym filmie..i prosze was,nie podchodzcie do tego filmu jako do czego super bo mowi o trawie i o jaraniu,pomyslcie o faktycznym wplywie thc na ludzki mozg,a zreszta wystarczy spojrzec na tego typa i przeanalizowac tresc jego wypowiedzi..pozdro
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: super high me

Post autor: Holender »

Wszystko szkodzi w dużych ilościach lub jak się często coś zażywa, nawet jedzenie mięsa szkodzi jak ktoś to żre od rana do wieczora, wszytko jest dla ludzi ale z umiarem, nie jestem zwolennikiem jarania od rana do wieczora bo to faktycznie ryje beret, ale raz na jakiś czas można i nawet pomaga.

Takie jest moje zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: super high me

Post autor: ZNB »

tak i to sie zgadza,oczywiscie masz racje aten typ chcial udowodnic ze jarajac ciagle 24/7 nic mu nie bedzie..juz samo zalozenie jest dla mnie bezsnesowne a cel filmu jest wiadomy - jarac ciagle na legalu i sie smiac z tego, co jak dla mnie jest szczeniackim i gowniarskim zachowaniem..
ODPOWIEDZ