Opadanie roślinek

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Opadanie roślinek

Post autor: devilble »

Mam taki problem , chodzi o to ,iż roślinki mają już iść do ziemi na pole ,a tu patrzę i są tak jakby opadnięte,nic nie zmieniają koloru tylko takie jakby powoli usychały ,a dbam cały czas by miały wodę nie za dużo i nie za mało.Dodawałem ostatnio biohumovite i dałem pierwszy raz trochę saletry amonowej.Nie mam pojęcia o co chodzi ale może za mało światła bo ostatnio u nas to cały czas leje ,nie mam za bardzo pomysłu co się z nimi dzieje a wy coś może podejrzewacie ???
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Opadanie roślinek

Post autor: Holender »

A nie dałeś przypadkiem za dużo saletry lub biohumovitu?
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Opadanie roślinek

Post autor: devilble »

na pewno nie ,ponieważ biohumovitę jest trudno przedawkować ,a azotanu dodawałem pierwszy raz i bardzo mało według mnie chodzi tu o światło bo cały czas leje deszcz.Nie roztrząsajmy dlaczego tylko co można z tym zrobić aby mi nie powymierały ????
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Opadanie roślinek

Post autor: Azazel »

Pryskaj codziennie wieczorem liście wodą i będzie ok,, fakt teraz było mało słońca to i przez to opadły ..
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Opadanie roślinek

Post autor: devilble »

no właśnie wiem jak jest już słońce to zobaczyłem i są normalne bez pryskania ,ale spryskam na wszelki wypadek :Fajny:
ODPOWIEDZ