Przenawozenie

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Przenawozenie

Post autor: Azazel »

Elo!
Chyba za dużo wlałem nawozu w swojego Purpla i opadły liście tak jak by się zawijały w środek, topki troszeczke przyschły ale puszczaja nowę i mam pytanie da rade jakoś uratować roślinkę aby te nowe topki ładnie rosły??
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Przenawozenie

Post autor: WeedMen »

hmm.. Trochę sobie tego nie umiem Wyobrazić porób pare fotek To Ci napewno doradzimy :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Przenawozenie

Post autor: Rob »

fakt przydały by się fotki. Ale jeśli to faktycznie przenawożenie to przepłukaj ziemie wodą dwukrotnością doniczki. np jak masz doniczke 10L to przejej przez nią 20L wody. o takiej metodzie czytałem oczyszczania ziemi.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Przenawozenie

Post autor: Azazel »

a Może jeszcze poczekać do jutra i jezeli bedzie tak samo wtedy przeleje wodę, ktos cos jeszcze moze doradzic a aktualnie niemam aparatu zeby foto zrobic:((
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Przenawozenie

Post autor: Rob »

nie jestem ci wstanie nic więcej poradzić bez foto nic niezrobimy...
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Przenawozenie

Post autor: Member »

Jak przenawoziłeś Przesadź pocieche do nowej ziemi. bo czekanie nic nie da a zalanie wodą też nie ;/ też tak mialem czekałem i padła ;/
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Przenawozenie

Post autor: Rob »

junior nie zalanie wodą tylko przelanie wodą a to jest różnica i to zajebista. ;p
ODPOWIEDZ