Zasilacz

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Zasilacz

Post autor: panicz »

witam chce kupic zasilacz do wiatraczka 12 V 1000mA 12 VA
220-240V i on kosztuje 35 zl mam taka sumke ale jak go kupie i rozetne bedzie wiatrak chodzil ?
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zasilacz

Post autor: WeedMen »

bedzie bedzie :bongo:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Zasilacz

Post autor: Rob »

hmmm, ja mam 2 zasilacze jeden jest taki ze jak podłącze wiatrak na 12V to się nagrzewa do pewnego stopnia i w takim zostaje "nie jest aż tak gorący" nie musiałem go rozbierać a drugi się nagrzewał.... jakaś taniocha musiała być ;p i wyciągłem go z obudowy i jest goood. tylko uważaj na to zeby ci się kabelki nie pourywały. bo mi się urwały i musiałem lutować i sklejać xD
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Zasilacz

Post autor: Haszysz »

ale po co :/ nie lepiej kup kabel usb i ladowarke usb koszt ok 6 zł i jest nawet lepszy :). jak to zrobic? post mojego autorstwa dał bym ci link ale już nie istnieje ten temat w którym sie znajdował więc masz :
kupujesz kabel usb odcinasz kawalek i masz tak kabelki bierzesz czarny i czerwony i je łączysz i z tymi od wiatraka - z- +z+ czyli czarny z czarnym czerwony z czerwonym :D potem kabel wsadzasz do ładowarki usb i gotowe (kabel byle jaki najtanszy aby miał złącze usb drugie nieważne i pamietaj aby zostawić złącze usb) :szczęśliwy: w ten sposub podłącfzysz wiatrak do gniazdka a możesz także do kompa :D
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Zasilacz

Post autor: panicz »

lol jak mi chodzi o moc nie o jak zrobic
ODPOWIEDZ