Sadzić ?

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
haszu91
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 27 cze 2009, 16:40
Lokalizacja: Gdynia

Sadzić ?

Post autor: haszu91 »

mam pytanie. dzieki naszej kochanej poczcie polskiej moje pestki zostaly "zagubione" ;/ dodam ze zamawialem je juz ponad miesiac temu wiec nei sadze zeby jakims cudem znalazly sie u mnie w skrzynce.moje pytanie jest nastepujace, czy jest sens zakupu kolejnych pestek aby mimo wszystko nie zmarnowac tego roku ? (mam tu na mysli odmiany takie jak "early girl")czy raczej sobie darowac i czekac do nastepnego roku ?
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Sadzic ?

Post autor: THC-THC »

Jeśli u mnie kupowałeś napisz do mnie na meil, bo w piątek dostałem zwrot, był trzy razy awizowany, listonosz dopisał że nikogo nie było w domu i zostawił awizo w skrzynce.
haszu91
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 27 cze 2009, 16:40
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sadzic ?

Post autor: haszu91 »

pestki zamawialem z innego serwisu,dobrze ze wybralem pobranie,przynajmniej nie stracilem pieniedzy . a tak wogule ,jak myslisz czy ten Rudealis Skunk mialby szanse jeszcze urosnac w tym roku ?
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Sadzic ?

Post autor: Holender »

Myślę że już za późno na sadzenie w tym roku out jedynie lampa zostaje.
haszu91
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 27 cze 2009, 16:40
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sadzic ?

Post autor: haszu91 »

no trudno ;) zainwestuje w jakiegos autoflov`a i zobaczymy ;]
Awatar użytkownika
Sambo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:34

Re: Sadzic ?

Post autor: Sambo »

Hej!

Nie mam w tym roku żadnych konopii :( i tak sobie raz spojrzałem pod zadaszenie domu i zauważyłem jakiegoś krzaka.
No i doszło do tego że przesadziłem z prawdziwego przypadku pomidora do bardzo żyznej ziemi z gnojownika i gdy tylko dam do słońca od razu zaczyna więdnąć-jest podlana :Zmieszany: ...........
Dam do cienia od razu się podnosi no i tak w kółko.
Przesadzając zauważyłem trochę małe korzonki i w ogóle wcześniej rósł w cieniu non top.
Tak sobie pomyślałem że właśnie te małe korzonki i że roślinka przyzwyczajona do cienia ale może coś innego jest przyczyną tego złego stanu rzeczy?

Pozdro czekam na odpowiedzi
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Sadzic ?

Post autor: Holender »

Mocne słońce, spróbuj ją zostawić na dłużej może się przestawi.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Sadzic ?

Post autor: WeedMen »

Sambo pisze:Hej!

Nie mam w tym roku żadnych konopii :( i tak sobie raz spojrzałem pod zadaszenie domu i zauważyłem jakiegoś krzaka.
No i doszło do tego że przesadziłem z prawdziwego przypadku pomidora do bardzo żyznej ziemi z gnojownika i gdy tylko dam do słońca od razu zaczyna więdnąć-jest podlana :Zmieszany: ...........
Dam do cienia od razu się podnosi no i tak w kółko.
Przesadzając zauważyłem trochę małe korzonki i w ogóle wcześniej rósł w cieniu non top.
Tak sobie pomyślałem że właśnie te małe korzonki i że roślinka przyzwyczajona do cienia ale może coś innego jest przyczyną tego złego stanu rzeczy?

Pozdro czekam na odpowiedzi

siemka jak bys mogl to pisz takie pytania wodpowiednich dzialach albo zaloz wlasny temacik ;)

Pozdro! :bongo:
ODPOWIEDZ