Opóźnione flo

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Opóźnione flo

Post autor: Ryder »

Byłem na spocie 26 wrzesień a tam topy jeszcze kompletnie nie napuchniete, wyglądało jakby rośiny dopiero co zakwitły. O co chodzi? Poobrywałem wszystkie żółte liście i niepotrzebne gałązki tam gdzie nie było topów. Podlałem nawozem substrala na kwitnienie. Troche martwie sie czy dojdzie. Odmiana to passion 1
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: Opóźnione flo

Post autor: Rolnik »

Passion zawsze zaczyna kwitnąć pod koniec września więc to normalne. Pogoda jest dobra więc za 3 tygodnie będzie gotowy. Profilaktycznie popryskaj czymś na pleśnie i grzyby (Amistar, dostaniesz w każdym ogrodniczym).

A od kiedy stosujesz nawóz na kwitnienie? czyli jakiś który ma dużo potasu i fosforu.

Powinieneś go przy passionie stosować już od początku września zawsze to trochę przyśpieszy kwitnienie. Pamiętaj że nawóz na wzrost czyli dużo azotu opóźnia kwitnienie.
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: Opóźnione flo

Post autor: Ryder »

dopiero drugi raz podlałem, pierwszy raz na początku września

No była dobra pogoda, teraz cały czas pada i serio trzeba czymś spryskać bo spleśnieje na 100% tylko nawet nie ma kiedy bo cały czas pada [mur] lekkie przymrozki bedą ale chyba sie wstrzymam jeszcze z kosą żeby wgl było tam co zbierać. Jak narazie w tym roku auto ak47 najlepiej mi wyszło. A ty rolnik miałeś już ścinke? Może byś sie pochwalił co tam masz/miałeś
ODPOWIEDZ