6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Witam wszystkich chciałbym Was zaprosić na w zasadzie zakończoną relację Ale wolałem dokończyć oraz wywiezc wszystko że względów bezpieczeństwa zanim zacznę pisać.
Pierwsze zdjęcia niestety będą dopiero od końca sierpnia gdy już rośliny pokazały preflowersy usprawiedliwiam to zalaniem starego telefonu niestety..
W relacji będą brały udział damy z tt.com Gold mery (polecam) Critical Russian (ciut wolniejsza)

Kielkowane koniec kwietnia na spocie koniec maja
Scinką 13.10 breeder pomylił sie jedynie o 2-3 tygodnie Rusek powinien do 20 gdzieś być Ale pogoda nie opisywała

NAWOZY: Obornik bydlecy, azofoska, polifoska plus, gnojówka z bananów, pk13/14
SRODKI OCHRONY ROSLIN: Topsin/Amistar naprzemiennie co tydzień do ostatnich dwóch tygodni wtedy flush od wszystkiego
Odchody/mocz na leśne zwierzę

ZACZYNAMY
Archiwalne zdj z #.. wychwalam Was tam..

06.08

Obrazek

30.08

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13.09


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

20.09

Obrazek

... reszta w aktualizacji jeszcze dziś. [zapalmy]
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

AKTUALIZACJA

Więcej fot z 20.09

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13.10

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oraz 13.10 już na bazie [ganja]

Critical Russian brakło mu tygodnia


Obrazek

Gold mery ładnie doszła

Obrazek

Suszenie

Obrazek

Odcinamy łodygi [harvest]

Obrazek

Ogólnie całości wyszło 550g~plus 600g Masła killer (zabija wszystkich)
Mocą suszu jestem zaskoczony myślałem że wyjdzie siejka A tu ładne zbite boby za rok napewno stawiam na Gold mery I muszę dobrać odmiane druga jakąś szybsza od ruska . Więc jeśli jest opcja bo coś czytałem że za relacje paczuszka to ja poproszę Gold mery na następny sezon [bongo]
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Edit. Można przenieść do fotorelacji ? Nowy u Was na forum I nie ogarniam kategorii jeszcze, myślałem że outdoor to kategoria relacji z outdoor
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: KMD »

Przyprawka pisze: 20 paź 2020, 10:02 Scinką 13.10 breeder pomylił sie jedynie o 2-3 tygodnie Rusek powinien do 20 gdzieś być Ale pogoda nie opisywała
Nigdy nie można brać na sztywno parametrów, które podaje producent nasion bo zbyt dużo czynników może wpłynąć na czas kwitnienia, zwłaszcza na outdoor gdzie pogoda jest niestabilna. Jednego roku może być dużo chmur a mniej słońca co wpłynie na kwitnienie. Również samo nawożenie może opóźnić kwitnienie, dłuższe podawanie nawozu z przewagą azotu będzie opóźniało kwitnienie. Tak że do opisów warto podchodzić z dystansem i brać na nie poprawkę.

Ogólnie super boby Ci wyszły, pozazdrościć [peace]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Ogólnie sporo błędów w tym roku, przez co plon słaby. Przyszły sezon już planuje lepiej żeby ich nie powtórzyć, masz jakieś polecane odmiany z tt com szybkością dorywnujace Gold mery ? Mocą też bym nie pogardził [pardon] . I przepraszam że tak nachalnie Ale pierwszy temat mi się rzucił w oczy z tą paczką nasion, czyli jak będę robić zakupy na przyszły sezon jest opcja dopakowania tej paczki za fotorelacje ? Darmowymi seedsami się nie gardzi haha oczywiście obiecana przyszła relacja
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: KMD »

Jak już będziesz chciał zrobić zakupy na thc-thc to napisz że jesteś z forum GrowEnter i że admin obiecał Ci dodatkowe nasiona. Jak sklep do mnie napisze to potwierdzę że tak jest i dostaniesz dodatkowe gratisowe nasiona.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Rolnik »

Wracając do twoich roślin, to fajne boby ci wyszły, mimo jak mówisz błędów, które popełniłeś. Wybrałeś bardzo dobre odmiany [usmiech] polecam przy nich pozostać, bo sam widzisz że są sprawdzane. Na nasz zimy outdoorek nie ma co kombinować z nieznanymi odmianami. Do gold mery i critical russian dołożył bym na twoim miejscu jeszcze outdoor star też akseeds.
Awatar użytkownika
HolenderskiSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 46
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:31

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: HolenderskiSkun »

Obrazek

Obładowana ziołem suszarka do prania fajnie obrazuje ile Ci wyszło [lol] topy aż ślinka cieknie.
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Haha nigdy mało jak to mawiają tym bardziej że plan był inny wyszło o wiele mniej [zapalmy] trzeba przebidowac ten rok A w następny uderzyć już w pełni przygotowanym
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Arizona »

Nie jest źle, ważne że swoje palisz i wiesz co palisz. Bo od dila jak się kupuje to tak na prawdę nie wiadomo co to jest. Od dawna mieszają mery z dopalaczami bo lepiej na tym wychodzą. Gram dopalacza tańszy po zmieszaniu z mery sprzedają całość jako sama mery [jedi]
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Wiadome, Ale palić to się starałem dobre [wodna] haha takich specyfików dawno nie widziałem, za rok poprawiamy wszystko I trzeba zaopatrzyć też rodzinę [spaleni]
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Tak wgl dziękuję za uwagę I gratulacje na # to ja nie wiem czy przez pochodzenie pestek czy co, 0 ruchu przy poście. [nea]
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Brzeszczot »

Radzę usunąć konto z forum haszysz com, tam to moderacja i administracja okrada się wzajemnie, więc zwykły użytkownik jest dla nich śmieciem. Nie warto takim ludziom powierzać swoich danych: email etc. Tutaj jest temat na innym forum o podobnej nazwie, o tym jak sami na wzajem się okradają https://forum.haszysz.info/viewtopic.php?f=7&t=402 chodzą również słuchy o wycieku danych na Policję, gdyż admin miał własny sklep z nasionami i zaliczył wpadkę za uprawę. Admin swój sklep CFR zamknął momentalnie, a ludzie zaczęli znikać z forum bo zaliczali dziwnym trafem wpadki.
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Dr Ganja »

Dodaj jeszcze do tego produkowanie podrabianych nasion przez wspomniane forum, między innymi firmy dutch passion. Którą to aferę wykrył i udowodnił sklep thc-thc https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/ przez co forum haszysz com hejtuje sklep thc.

Złote zasady każdego growera:
1. Nie rejestruj się na forum haszysz com.
2. Nie kupuj nasion konopi w polecanych sklepach przez forum haszysz com, bo kupisz podróby.
Przyprawka
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:35

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Przyprawka »

Dzieki wszystkim, A te hejty nie potrzebne myślę że odpowiednio się zabezpieczam A co najważniejsze nie sprzedaje.
Ps. Niedługo aktualizacja przytrymowalem troszkę dokladniej paczke jedną, przez co wróciliśmy spowrotem na poziom 600g masła :D wleci jutro jakieś foto tak samo dabiku, zrobilem na szybko żelazkiem na test bo w sumie nigdy nie próbowałem. Jutro wielkie testy [wodna] [bongo]
Bardzo mi szkoda tego sezonu uważam go za zmarnowany, na następny już się przygotowywuje. Przepatruje tereny na sztuki które dłużej muszą posiedzieć :D potrzebuje usypiacza na swoje dolegliwości
Awatar użytkownika
Zjarany Reksio
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2014, 0:22

Re: 6x GOLD MERY 7x CRITICAL RUSSIAN (AKS) FV Outdoor

Post autor: Zjarany Reksio »

Przyprawka pisze: 29 paź 2020, 2:18 Bardzo mi szkoda tego sezonu uważam go za zmarnowany, na następny już się przygotowywuje.
Patrząc na tą suszarkę pełną smakowitego zioła [trawka] to nie uważam że masz zmarnowany sezon. Nie jeden ma gorszy, bo albo ktoś mu ukradł krzaki, albo zwierzęta zniszczyły uprawę. Wiadomo zawsze może być lepszy sezon [peace] i obyś miał następny jeszcze lepszy.
ODPOWIEDZ